Бащите, които ни изоставят щом разберат, че сме бременни.

  • 17 408
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
christina1980   Да, родителите му са властни  професори по медицина,  майката все още пише рецензий и работи, нищо, че е на преклонна възраст. На една екскурзия, на нашата маса я попитаха коя съм аз - а нейния отговор беше - "Майката на това момиче може да ми е дъщеря", и нищо повече. Помня, че се почувствах като в небрано лозе, той също беше там и също го чу.

So Lucky*  Доста грубо казано, но в общи линий описва всичко в едно изречение - ДА.

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 23:08 от bubanka

# 16
  • София
  • Мнения: 1 433
в първия момент като четях, мислех че е уплашен 25-годишен хлапак....
аз също смятам че си се отървала, колкото и да не ти се вярва
човек на 50 години да се тръшне да реве че ще става баща ooooh!
а и като чета какви са родата му...представям си как ще ти се мешат за бебето
момичетата са ти дали добър съвет-не го вписвай в акта за ражане-няма да можеш да изведеш детето зад граница, задължителни контакти с надутото му семейство и т.н
пълен мухъл е този, дето на 50 години не може да си направи сметка за действията си и последиците от тях и да бяга като уплашен хлапак
пък и щом ходи по гайдата на маминка и сетра си, все ще ти мрънка за тях, ще ти дават съвети за бебето, бял ден няма да видиш от такива  

# 17
  • Мнения: 67
Тайна - Изключително много съжалявам за дъщеря ти, като пожелавам успех и щастие. Виждам, че и нея са я излъгали с голяма обич.

# 18
  • Мнения: 10 998
Тайна, такива индивиди не познавам, а не е като да общувам само със специални мъже. Вероятно има и доста объркани мъже, но все пак преди да се решиш на дете, не можеш ли да прецениш човека. Аз разбирам да не изкарва пари, да живее при мама, да не ти помага с домакинството, но да иска дете, пък после да не иска е шокиращо. В смисъл има доста мъже, които не искат дете, но поне си го казват. Просто обратната ситуация ми е чак невероятна. Говоря за случаите когато правите секс с цел забременяване, а не станала случайна грешка.

# 19
  • Мнения: 25 836
So Lucky*  Доста грубо казано, но в общи линий описва всичко в едно изречение - ДА.
Щом е така, и искаш детето, ще си го отгледаш без дядо ти. Не ти трябва страхливец като този. Няма да ти е лесно, поне в началото, но полека нещата ще се наредят.
Пази се и лека бременност.

# 20
  • Мнения: X
Мамин Златен просто е искал секс без предпазни средства и си е мислел, че няма толкова бързо да се получи бебе.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 486
Тайна - Изключително много съжалявам за дъщеря ти, като пожелавам успех и щастие. Виждам, че и нея са я излъгали с голяма обич.
Благодаря ти! Успех и на теб!И наистина не го записвай на него.За 13 години не намери време да издаде едно пълномощно за излизане от страната.Сега е в Германия, а ние детето и до съседна държава не можем да заведем.

# 22
  • Мнения: 10 998
Кристина аз те разбирам.Сигурна съм, че е мъж с висока култура и ти се иска да имаш семейство с такъв тип човек. Аз като гледам някои мъже какви откровени простаци са, съчувствам на жените им. Но не страдай. Има къде къде по-лоши неща в тоя живот.

# 23
  • Мнения: 11 468
Не само няма да може да си изведеш детенцето на екскурзия, ами ще му натресеш на миличкото този човек + цялото му презрително семейство? И докато ти си зрял човек, можещ да се защити и да им теглиш една майна право в професорските физиономии то твоето дете ще бъде мачкано и тъпкано и ЗАДЪЛЖЕНО да е там амнайсет дни в годината!
В името да е има баща в документите му не причинявай на детето си подобни унизителни изживявания  Stop

# 24
  • Мнения: 67
Кристина аз те разбирам.Сигурна съм, че е мъж с висока култура и ти се иска да имаш семейство с такъв тип човек. Аз като гледам някои мъже какви откровени простаци са, съчувствам на жените им. Но не страдай. Има къде къде по-лоши неща в тоя живот.


Да, по професия той е адвокат, аз завършвам право, също съм се запътила в неговата посока, едновременно с това изучавам софтуерно инженерство. Всичко от което съм разочарована, е, че ме излъга, той подхвана темата за дете, аз в началото дори се дърпах, но му се доверих. Наистина смятах, че той е моят човек. Не знам как не получих удар, след като чух да съм направела аборт и да си продължим. Това как да стане, то не звучи нормално. Поставих му условие - Или ставаме семейство или си отивам с детето, и той избра второто. Цял месец след раздялата ни се опитвах да го разубедя, не стана. Чух страхотни гадости - щял да ме подминава с количката ако ме видел, родителите му нямало да се зарадват на това дете и т.н.

# 25
  • Мнения: 25 836
В коя седмица си?

# 26
  • Мнения: 67
Мамин Златен просто е искал секс без предпазни средства и си е мислел, че няма толкова бързо да се получи бебе.

Той наистина беше шокиран като му казах, наистина плака дълго време и избръщолеви куп неща които в момента ако цитирам звучат доста абсурдно. Това отдавам на шока му, наистина едно от нещата които беше казал тогава, е, че много бързо съм забременяла и той не очаквал. Кратък беше опита вярно е, нямаше и два месеца опити.

# 27
  • Мнения: 67


Вече съм в 17 г.с.

# 28
  • Мнения: X
И по някое време от развитието на събитията не сте решили да се откажете от опитите за забременяване и не сте започнали да вземате предпазни мерки?

# 29
  • Мнения: 67
И по някое време от развитието на събитията не сте решили да се откажете от опитите за забременяване и не сте започнали да вземате предпазни мерки?




Решихме да, поради неразбирателствата да прекратим и да се пазим, но вече беше късно.

Общи условия

Активация на акаунт