Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 56

  • 107 102
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 751
Magnifique, виждала съм на две места - в Интеркерамос (май са тия) и в Топ Груп (там са в секцията с намаленията). Италиански, цената беше много добра - 30-36 лв.

# 721
  • Мнения: 1 354

Тези са много интересни. Благодаря!
Само да видим с шарките дали ще паснат нещата.

bflmp, супер изглеждат. Трябват ми само подови. Топ Груп на място ли се гледа?

# 722
  • Мнения: 66
Здравейте, и аз имам нужда от вашата помощ. Питах вече и в друга тема, но нямам отговор ще помоля и вас за помощ.
Търся тези подови плочки, но чисто бели, защото намирам само на Vives Испания, но те са цвят Necar, а не бяло (става въпрос за белите плочки с малките кафяви квадратчета).

# 723
  • Мнения: 751
Виж дали някой друг испански производител няма такива, примерно Ape Ceramica. В Джесика имат май доста каталози, може да попиташ директно тях дали нямат някакви подобни. Иначе аз не съм виждала по магазините и не мога да помогна.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 4 057

Тези са много интересни. Благодаря!
Само да видим с шарките дали ще паснат нещата.

bflmp, супер изглеждат. Трябват ми само подови. Топ Груп на място ли се гледа?

И ламинат

Classen
Серия Visiogrande
Декор Rusted Metal
23851    

# 725
  • Мнения: 751

Тези са много интересни. Благодаря!
Само да видим с шарките дали ще паснат нещата.

bflmp, супер изглеждат. Трябват ми само подови. Топ Груп на място ли се гледа?

Това е гранитогрес, може да се слага и на пода, и на стените. Мъжът ми много хареса и тия в Интеркерамос, и тия в Топ Груп, но аз исках друго. Това са снимки на самите плочки: Интеркерамос, Топ Груп. В Топ Груп на място, май не качват всичко на сайта.

Знаете ли дали е възможно фирма да ни изработи само конструкцията на голяма входна врата на къща, която мъжът ми след това да направи от дърво? Предложения за някакви фирми?

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 17:30 от bflmp

# 726
  • Варна
  • Мнения: 678
Здравейте и от мен, случайно попаднах на темата търсейки мнения за мебелите (и по-точно спалните) на http://meshe.bg/. Има ли някой , който да подели мнения за тях?
Предварително благодаря!
 Hug

# 727
  • Мнения: 1 354
Интеркерамос имат уникални серии.
И ламината е това, което търсих!
Много благодаря

# 728
  • Мнения: 2 998
Здравейте! Може ли да ми предложите къде мога да разгледам готови завеси? Гледала съм в Jysk и Ikea, но няма каквото търся. Трябват ми жълти завеси в цвят горчица.

# 729
  • Мнения: 3 050
Гледах такива в сайта на Некст, но няма как да се видят на живо.
Аз търся нещо такова

# 730
  • Мнения: 1 354
Готови завеси,но точно като са готови понякога са 230-250 см. дълги и т.н., периодично се сменят сериите:
https://www.vivre.bg/search?searchItem=%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B8

# 731
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 332
Green Eyed, виж в МикроАсу. Имат и физически магазини.

http://microasu.net/cart/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0 … B%D0%B0-reflectiv

Линкът, който пускам, е за витражно - цветно фолио, но дали е мат нямам представа. Най-добре звънни и питай.


martiat, whoowhoo, благодаря за включването!  bouquet

# 732
  • Мнения: 11 349
Гледах такива в сайта на Некст, но няма как да се видят на живо.
Аз търся нещо такова
Подобни съм виждала в Мосю Бриколаж.
А тези на Некст, съм ги виждала на живо е Димко.

# 733
  • Мнения: 2 998
Благодаря ви. Simple Smile Харесах си едни завеси от Некст, но цената от 190лв ми идва много, а ми трябват 4 броя. Crazy
А тези на Некст, съм ги виждала на живо е Димко.
Димко или Домко?

# 734
  • Мнения: 1 744
Дорис много благодаря за цвета на дивана - точно такова ми трябва. Но трябва да е ъглова гарнитура, която да става спалня, но в този и близък до него цвят.
Търся такива, за сега само в Комо като качество и вид са ми ок.

Сега големя въпрос - нарисувах си секцията, ще пусна рисунката, като ми оправят скенера, защото според ММ това било - твърде авангардно. Дърводелецът каза, че ще я направи, но аз се разколебах в собствения си вкус, така че ще я пусна тук за обсъждане Hug

Общи условия

Активация на акаунт