Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 87 117
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 43
Момичета, биха ми го в болницата. Имаха го в резерва (за подобни случаи явно).Проверявайте си какво ви изписва лекаря и какво пише на рецептата! При мен от там е дошла грешката. Докторката ми е изписала 3 броя, а сестрата е написала 2.  И в неделя вечер познайте дали има аптека, от която да го купя. Но ура, всичко завърши с щастлив край❤

# 271
  • Мнения: 277
Здравейте отново момичета,днес ми е 8 ден (5 дена по 150 и 2 дена по 225 Менопур) Току що се връщам от преглед и моето доки ме попита дали в нашата фамилия има преждевременна менопауза,тъй като при тези дози съм имаала малко фоликули(май са 5 колкото бяха и предния път),но пък хормоните ми били хубави.Оф не знам.......пак ми потънаха гимиите. Cry

# 272
  • София
  • Мнения: 23 214
с такива малки дози какво очаква  ooooh!
а 5 броя си е чудесна бройка.
изобщо що за въпроси и заключения, тая доки изследвания не е ли пускала преди да почне стимулация?

# 273
  • Мнения: 277
с такива малки дози какво очаква  ooooh!
а 5 броя си е чудесна бройка.
изобщо що за въпроси и заключения, тая доки изследвания не е ли пускала преди да почне стимулация?
Да пуснахме....

Последна редакция: пн, 02 окт 2017, 09:43 от skarlet

# 274
  • Мнения: 833
5броя са си много добре,доктора ти не знам какво очаква.Не се притеснявай всичко ще е наред.Лелее аз ако стигна до 5броя сватба ще вдигна обещала съм Grinning

# 275
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз още недоумявам този доктор със 150 единици какво количество очаква, та така те сдухва? Единствено жена с ПКЯ би направила някоя внушителна бройка при тази скромна доза. Разбирам да си с 450 и да си с 5 фоликула, да се правят лоши изводи, но със 150...

# 276
  • София
  • Мнения: 10 642
Абсолютно съм съгласна с момичетата.
Аз със 150 единици правех по 1 фоликул (все едно съм си без стимулация). На доза 450 единици направих 6 фоликула

# 277
  • Варна
  • Мнения: 734
Доколкото си спомням и аз от 3 по 150 бях направила 3, така че и аз мисля, че е нормално Simple Smile
УСПЕХ на всички бъдещи мамчета Simple Smile

# 278
  • Мнения: 481
Може би Док е реагирал така заради възраст или нещо друго  Rolling Eyes
Както и да е , важното е да се получат качествени ембриони  Peace

# 279
  • Мнения: 186
Здравейте отново момичета,днес ми е 8 ден (5 дена по 150 и 2 дена по 225 Менопур) Току що се връщам от преглед и моето доки ме попита дали в нашата фамилия има преждевременна менопауза,тъй като при тези дози съм имаала малко фоликули(май са 5 колкото бяха и предния път),но пък хормоните ми били хубави.Оф не знам.......пак ми потънаха гимиите. Cry

И аз имам подобен проблем, дори с по-висока доза правя по-малко фоликули и по-неравномерни. Но докторът ми каза, че проблемът е по-скоро в това, че не ми е дал правилното лекарство. Ако АМХ ти е в норма, това с преждевременната менупауза е глупост.

# 280
  • Мнения: 283
Момичета, на 30.09  пих последното противозачатъчно, сега чакам да ми дойде за да стартираме процедурата. Притеснява ме това, че вместо да ми идва, вече втори ден ми зацапва помалко. Сега съм в дилема дали да се обадя на доктора и да му кажа какво се случва или да чакам да си ми дойде обилно както трябва.
Искам да питам тези от вас, минали веднъж вече процедурата, при вас как е било?

# 281
  • Варна
  • Мнения: 734
Според мен всеки момент може да ти тръгне както си трябва Wink изчакай и като дойде веднага му се обади Simple Smile
УСПЕХ!!!!

# 282
  • Мнения: 283
Според мен всеки момент може да ти тръгне както си трябва Wink изчакай и като дойде веднага му се обади Simple Smile
УСПЕХ!!!!

Ще изчакам до утре да видя как ще се развият нещата. За първи път ми е  да пия хапчета и  изобщо опита ин витро и се страхувам да не объркам нещо.

# 283
  • Мнения: 277
Здравейте отново момичета,днес ми е 8 ден (5 дена по 150 и 2 дена по 225 Менопур) Току що се връщам от преглед и моето доки ме попита дали в нашата фамилия има преждевременна менопауза,тъй като при тези дози съм имаала малко фоликули(май са 5 колкото бяха и предния път),но пък хормоните ми били хубави.Оф не знам.......пак ми потънаха гимиите. Cry

И аз имам подобен проблем, дори с по-висока доза правя по-малко фоликули и по-неравномерни. Но докторът ми каза, че проблемът е по-скоро в това, че не ми е дал правилното лекарство. Ако АМХ ти е в норма, това с преждевременната менупауза е глупост.
Обаче не съм изследвала АМХ....не знам

# 284
  • Мнения: 51
Точица не чакай а отиди на лекар, аз изпуснах един цикъл заради това, че след хапчетата чаках да ми дойде както винаги, но се оказа че зацапването се броело за цикъл, и така вместо на 2ри ден отидох на 4ти малко късно за стартиране на процедура

Общи условия

Активация на акаунт