Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 86 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 43
Shusha искам да те попитам времето от трансфера до теста как го преодоля имаше ли нещо което да подсказва че ще ставаш мама.
На мен в сряда ми беше трансфера (27.09) на 5 дневно бластоцистче което беше аха да се излюпва но засега не чуствам нищо освен напрежение долу ниско и в гърдите което усещах още по време на стимулацията. Да допълня ,че приемам :
- угрогестан3×2
-естрофем 2мг.-2×1
Аспирин протект веднъж вечер.

# 256
  • Мнения: 277
Здравейте момичета ,днес ми е 6 ден от стимулацията,бях на преглед и имам само 5 фоликула (4 в единия и 1 в другия яйчник)с доза 150 Менопур. Sad Аз си мислех че ще имам повече ,но каквото такова ,важното е крайния резултат  Praynig

# 257
  • Мнения: 186
Здравейте момичета ,днес ми е 6 ден от стимулацията,бях на преглед и имам само 5 фоликула (4 в единия и 1 в другия яйчник)с доза 150 Менопур. Sad Аз си мислех че ще имам повече ,но каквото такова ,важното е крайния резултат  Praynig

Явно този месец фоликулите са се изпокрили и не искат да растат 😃

# 258
  • Мнения: 277
Здравейте момичета ,днес ми е 6 ден от стимулацията,бях на преглед и имам само 5 фоликула (4 в единия и 1 в другия яйчник)с доза 150 Менопур. Sad Аз си мислех че ще имам повече ,но каквото такова ,важното е крайния резултат  Praynig

Явно този месец фоликулите са се изпокрили и не искат да растат 😃
Rolling Eyesявно😃

# 259
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте момичета ,днес ми е 6 ден от стимулацията,бях на преглед и имам само 5 фоликула (4 в единия и 1 в другия яйчник)с доза 150 Менопур. Sad Аз си мислех че ще имам повече ,но каквото такова ,важното е крайния резултат  Praynig

Скарлет, не знам как ти е резерва,но ако аз имам 5 фоликула с тая мижава доза Менопур ще събера хора на почерпка. Според мен са е чудесна бройка за тази доза.

# 260
  • Мнения: 7 233
Ще се съглася с Буена. През ноември ще пробвам лека стимулация и се надявам на 4 - 5 яйцеклетки.

# 261
  • Мнения: 277
Благодаря ви мили момичета🤗,бях се притеснила ,тъй като доктора който ме гледа днес(защото  моята докторка отсъстваше)  отговори така:-Амиии даа малко са ,но няма нищо ,то и един стига важното е да има качествена яйцеклетка и  т.н.По късно днес се чухме с моето доки,но не я питах.В Понеделник  пак съм на преглед и тя ще ми обясни точно как стоят нещата.

# 262
  • Мнения: 1 416
при къс протокол е нормално 5-6 Ф.Дано да са пълни.Виж,ако при дълъг пр-л са 5-тогава е малко кофти.

# 263
  • Мнения: 186
прави сте момичета, но когато процентът на оплождане е нисък, малкото яйцеклетки са лоша предпоставка 😓

# 264
  • Мнения: 1 680
прави сте момичета, но когато процентът на оплождане е нисък, малкото яйцеклетки са лроша предпоставка 😓
Правите ли МАКС, след като имате такъв проблем?

# 265
  • Мнения: 1 433
Ако яйцеклетките не са добро качество и 20 да са все тази. По принцип количеството е за сметка на качеството. Все по-често попадам на споделени опити не само в Бг а и навсякъде извън нея, че е точно така. Жени споделят как от 20 имат едва няколко читави ембриона. Това може би успокоява тези с по-малко фуликули... Абе, като се мине един етап от това ходене по мъките и на 4-5 фуликула с качествени яйцеклетки ще си удряме гъзовете в небето. От друга страна и мъжкият фактор не е за подценяване и комерсиалността на докторите за капак става плачевно. Та да се молим за качество, не за количество и съответно за УСПЕХ!
На мен ми казаха, че няма да сме лесен случай но не и невъзможен. Предвиждат 2-4 фуликула и надяваме се да са пълни. Стискаме зъби и се молим!

# 266
  • Мнения: 64

Момичета предстои ми стимулация за инвитро този месец ,какво ще кажете за тези резултати от иследванията

# 267
  • София
  • Мнения: 10 642
TSH е висок.Консултирай се с ендокринолог

# 268
  • Мнения: 186
прави сте момичета, но когато процентът на оплождане е нисък, малкото яйцеклетки са лроша предпоставка 😓
Правите ли МАКС, след като имате такъв проблем?

Нашата клиника предлага само Picsi. Ще видим какво ще излезе от втория опит и ще го мислим 🙁

# 269
  • Мнения: 755
Цитродид е много важен. Не трябва да се пропуска. Може да ти помогне само момиче в процедура. Само незнам защо го биеш вечер, аз винаги сутрин съм го била.

Общи условия

Активация на акаунт