Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 87 078
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 972
И аз не бих върнала повече от две.Лично за мен за да върнеш повече от две,трябва да го направиш с вътрешната сигурност,че би оставила колкото си върнала,ако ти настояваш за това.Плюс това лично за мен е по-добре да имаш резервен план,а не да рискуваш всичко наведнъж.Дано вземете правилното решение.

# 466
  • София
  • Мнения: 7 529
И аз бих върнала на два пъти по 2 в комбинация бързо с бавно. Успех!

# 467
  • Мнения: 3 904
Аз подкрепям Дели, ама докато го напиша. Моят док даже препоръчва на фреш след стимулация да се връщат бавно развиващите се, а да се пазят хубавите за зет.

# 468
  • Мнения: 78
Добре де, ако върнат бавните, не е ли обречен опита?
Аз се  надявам да се полуат нещата от раз, не да залагам надежди за следващ опит.
А и ако ги замръзим, нали все пак има риск при размръзяването да са с влошено качество и пак нищо да не стане.
Не знам, цял ден чета статистики и коментари кой е най-добрия и оптимален вариант за благоприятен изход.
Малко съм се шашнала и имам чувството, че решението зависи основно от мен.
Много искам опита ни да е успешен!

Благодаря ви много за коментарите и съветите!:kiss:HugRelaxed

# 469
  • София
  • Мнения: 7 529
Бавните може да не оцелеят при замразяване. Но ако са достатъчно силни да оцелеят, няма да им падне качеството.

Напоследък все повече доктори препоръчват ЗЕТ. Но предимството на свежия трансфер е, че имаш жълто тяло, което стимулира секрецията на прогестерон.

# 470
  • София
  • Мнения: 10 642
Не вярвам някой да се навие да върне 4 ембриона. По закон се връщат не повече от 3 и то при определени условия

# 471
  • Мнения: 186
моята клиника примерно като цяло връщат максимално 2. според техните статистики шансът при върнати 2 или 3 е един и същ.

# 472
  • София
  • Мнения: 4 884
Роуз, извинявай, но мисля че слагаш тигана преди да е хваната рибата. Дори не е ясно още дали до деня на трансфера и 4 те ще оцелеят. Не си прави такива сметки, в деня на трансфера ще прецените с док на място. УСПЕХ!

# 473
  • Мнения: 601
Според мен никой не може да каже коя е успешната комбинация. Аз, ако съм в тази ситуация ще чуя мнението на доктора и биолозите. Ако трябва да избирам ще върна две - тези бързите. Но все пак отстрани е по-лесно и  аз съм човек, който играе "вабанк".

# 474
  • Мнения: 186
Аз, ако съм в тази ситуация ще чуя мнението на доктора и биолозите. Ако трябва да избирам ще върна две - тези бързите.

И аз бих постъпила точно така.

# 475
  • Мнения: 601
Rose мина ли трансфера? Какво решение взехте?

# 476
  • Мнения: 78
Rose мина ли трансфера? Какво решение взехте?

DucaMF, да мина. Върнахме 3 броя, защото четвъртото си било влошило качеството.
Сега остава да чакам до следващия петък за да пусна теста.

# 477
  • Мнения: 601
Rose значи се получи точно както искаше ти. Върнаха ти всичките. Хайде да ни зарадваш следващия петък!

# 478
  • Мнения: 78
Ох, дано се случат нещата.
Има някаква закономерност май- пункцията ми беше на рожденния ми ден, а теста трябва да направя на именния ми ден хаха.
Дано получа така мечтания положителен резултат Simple Smile

Стискайте ми палци Simple Smile

# 479
  • Мнения: 44
Желая ти много късмет Rose Lady. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт