Колко пъти миете косата си в седмицата???

  • 4 128
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 797
 Мия я през ден, защото бързо се омазнява.

# 16
  • Мнения: 2 587
Един път в седмицата,но моята е суха и не се омазнява.

# 17
  • Мнения: 1 934
Веднъж нй-много два пъти в седмицата.

# 18
  • Мнения: 7 186
През ден, максимум два.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Веднъж седмично си мия косата с хума

# 20
  • Мнения: 379
Мия я всеки ден, но не защото се омазнява, а просто ми е навик от малка Laughing

# 21
  • Мнения: 694
И аз я мия през ден-тъй като и моята е тънка и бързо се омазнява.Но когато я правя с пресата мога да задържа 3-4 дни.

# 22
  • Мнения: 2 956
2 пъти седмично...лятото по 3-4

# 23
  • Мнения: 53
Vseki den po prinzip, no sega si sedia poveche v kushti i mi se sluchva da propusna niakoi den. Shampoanite sa s mnogo podobrena formula, koito ne vrediat i ne izsushavat kosata kato tezi koito sa bili na pazara v dnite v koito se e preporuchvalo mieneto na kosa vednuzh v sedmizata.

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
през ден я мия. В София въздухът е супер мръсен и косата ми се цапа много бързо.
Когато съм извън София, коренна разлика в косата ми - мия я 2 пъти в седмицата тогава

# 25
  • Мнения: 5 790
Мойта е доста дълга - до под кръста. Мия я два пъти в седмицата.

# 26
  • Мнения: 4 651
2 пъти седмично, нормална към суха ми е косата, никога не суша със сешоар, макар че ми е доста обемна, оставям я да си съхне сама.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 028
През ден я мия щото ми се омазнява в корените,но сега си взех един"Керанов"за мазен скалп и сухи краища и май дава резултат,сега поне 2 дни изкарва в приличен вид.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 040
Един или два пъти седмично. Косата ми като е мръсна не се омазнява, ами се изсушава - направо все едно вълна имам на главата.

Общи условия

Активация на акаунт