Кафяво течение след овулация

  • 1 804
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Надявам се да пиша в правилната група! Прочетох доста теми, но не успях да намеря подобна на моята със същите оплаквания.
По принцип имам редовна менструация, на 26 или 27 дена. В последната една година , 3 пъти досега ми се е случвало да имам кафяво зацапване в дните на овулация. Този път обаче съм много притеснена, защото вече трети ден имам кафяво течение, няма ярка кръв, болки също нямам. Последната ми менструация започна на 06.08, продължи до 11.08. В същия ден (11.08) , имах и полов контакт без предпазни средства. Миналият четвъртък, 17.08, имах доста силни болки, но аз по принцип си имам по време на овулация. От събота, 19.08, започна първо с леко зацапване, след това вечерта беше вече течение. Много съм притеснена, и се чудех на някой случвало ли му се е нещо подобно и от какво може да е? Забравих да отбележа ,че на 17.08, когато бяха и болките имах отново полов контакт, този път се пазихме, но по време на акта, усещах болка. Със сигурност ще посетя гинеколог, но дотогава ще се побъркам от притеснение! Ако някой някога е имал нещо подобно, моля да сподели! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Аз имах, но едва ли ще те успокоя. Цитонамазка правила ли си скоро?

# 2
  • Мнения: 3
Не съм си правила никога досега, на 21 години съм, а и съм студентка извън България. При Вас как е било?

# 3
  • Мнения: X
При мен се оказа симптом на рак. Прекалено си млада за лошите диагнози, по скоро ще се окаже нещо хормонално, киста или инфекция. Не е изключено да е бременност, но според мен е малко вероятно. Добре е да посетиш лекар и да направиш тест за по-често предаваните болести и микробиология, за да не се хронифицира евентуален проблем. И кисти и инфекции може да имат сходни симптоми - зацапване, болка при акт. От друга страна, не е изключено да е нещо нормално, свързано с промените в младия организъм, но при три нетипични за обичайния цикъл прояви си е време за консултация с лекар.

# 4
  • Мнения: 12
надявам се да пиша на правилното място имам два спонтани аборта откакто са направени не улавям оволация в календара ми я пише правим опити за бебе в деня на оволацията но не забременявам помагаите а и много напалнях

Общи условия

Активация на акаунт