Кюретаж и забременяване след това - тема 74

  • 47 355
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 652
Зиа, ти къде беше? Има спешни кабинети в АГ болниците, няма никакво значение, че е уикенд. Кървенето не значи, че си загубила бременността, понякога се случва.
Сега като лежах в Надежда в стаята имаше бременна жена с голям хематом до ембриона, но без никакво външно кървене.
Та всичко е възможно, но не си стой вкъщи,  отиди да те прегледат.

# 46
  • Мнения: 218
Опитах се да се свържа с всички лекари, от които съм доволна, но без успех. Лежа, пия дуфастони и магнезий и се моля да устиска до утре. Така или иначе, ако си е отишло те не могат нищо да направят.  Но гърдите ми се отпуснаха и продължавам да се чувствам в цикъл. Утре ще пиша какво е станало в крайна сметка. Засега се опитвам да съм спокойна и да си лежа кротичко.

# 47
  • Мнения: 891
Стискам палци Zia Heart Ще се моля за теб...всичко да е наред.Пиши като има яснота

# 48
  • София
  • Мнения: 7 491
Зиа, стискам палци да не е нищо страшно, а просто бебо да се захваща по-добре...

# 49
  • Мнения: 218
Момичета, благодаря ви за подкрепата и молитвите... явно са били чути Simple Smile Бебчо си е добре, чухме сърчицето вече ясно на ехографа, влязло е в 11+1 г.с. и е с удивителните 4,2 см.  Въпреки че аз още изпитвам болки и мацам, явно не е засегнато бебчето, плцентата си е на място и на пръв поглед док. каза, че и за малформации не вижда причина за тревоги и всичко си изглеждало ок. Според него сме прескочили трапа и органогенезата е приключила, а плацентата си е поела функциите вече. 

# 50
  • София
  • Мнения: 7 491
Браво, Зиа, страхотна новина! Да караш безпроблемна бременност до края :*

# 51
  • Мнения: 79
Здравейте момичета, първо лека бременност на всички, а на тези които правят опити, дано скоро се появят двете чертички! На мен през ноемврии ми правиха К. Тъй като не знаех за бременноста а ми правиха снимка и операция на зъб и заради снимката беше по-добре да не се рискува, въпреки че не е сигурно дали щеше да има някакви увреждания! Имаме син , който е на 5 и с него след раждането имахме доста мъки,защото се роди с еквиновариус и на двете крачета, но с моя мъж много искаме да имаме второ , но мен сякаш още ме е страх. Днес малкия ми казва по телефона " Мамо сънувах , че си имам братче и аз го гледам и си играя и много искам да си имам братче". Днес си записах час при гинеколога  за профилактичен и живот и здраве мислим да започваме с опитите!

# 52
  • Мнения: 218
i4eto84 чудесен мотиватор имате за нов опит. Последния път сте взели правилно решение. Сега всичко ще е наред, смело напред Simple Smile 

# 53
  • Мнения: 79
Zia1 Благодаря, дано при всички всичко да е наред:heart:!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 323
Как с такова Црп този Сигридов не е предприел нищо?Аз с Црп 4 лежах в болница на антибиотик.Това 15 говори за досна силна инфекция.

Днес ходихме при него , просто исках да разбера защо се случи така.... Държа се супер арогантно-  Сега вика ако сте ми дошли тука да се разправяме:dizzy_face:Dizzy FaceDizzy Face
Викам- не, просто искам да знам причината....
Каза- ми ти с твойто кръвно...
Аз в шок- ми че кръвното ми е 110/75 ( да , с таблетки, но го поддържам )
Каза " Аз повече с теб не се наемам, ти следващия път ще умреш!!!!
Каза още, че съм била психически нестабилна ( това как го разбра- незнам )
Обърнах се и излязох...... Просто нямаше смисъл....
Та , момичета, внимавайте с него , не го слушайте да се следите само при него- търсете и друго второ мнение, ако трябва и трето ...

# 55
  • Мнения: X
Е ти ме уби вече Astonished

# 56
  • Мнения: 1 019
Уау...... какво отношение ....е**** безчовечния човек.... то Ок виждаш е какви ли не случаи... загуби, увредени деца и тнт, но така ли трябва да се държиш и то с жена, която в момента не е в най-щастливия си период от живота... малоумник ... Господ вижда всичко... аз вярвам, че всичко ще се нареди за теб и всичко се връща в този свят... все повече се убеждавам. Така че и той ще си го получи някой ден ...

# 57
  • София
  • Мнения: 8 652
По това, което съм чувала, това му е обичайното поведение. Не винаги обвинително, просто си позволява да е арогантен и да говори глупости.
Но пък много жени се кълнат в него и, че са успели да забременеят и износят с негова помощ.
Аз лично не съм склонна да търпя такова отношение в името на забременяването, но много жени са, даже му викат, че бил просто чудак, особен...

# 58
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
zia1 , браво. Хубава новина. Blush

# 59
  • Мнения: 218
Аз не съм била при  Сигридов. Имам познанства с доста доктори, някои арогантни, други не толкова. Но едно мнение вече твърдо се загнездва в съзнанието ми - не можеш да почиваш на стари успехи. За човекът се доказа, че има проблеми с вещества, които лекар не би следвало да употребява и това не е д-р Хаус, който на която и планета да е, няма да практикува в реалния живот. Гениите са особняци - факт. Не са емоционални- факт. Но арогантността? Тя променя себеоценката им. Писах за това в друга тема по повод друг прехвален доктор, който изтърва миседа ми на преглед, защото беше прекалено самовлюбен и дори не чу, че идвам от двама негови колеги и имам тревоги.
Пример за доктор особняк: хейтър, мърмори за целия свят, но поглежда към накълцания ми корем преди да допре ехографа сащисан ... и позна една от трите от какво е, при все, че според него жена от това не би могло да страда, че и да се оперира.  И ме разпита кое от какво е, и в странния си стил, отричащ стореното от колегите му за правилно, ме накара да се почувствам специална и късметлийка, че очаквам дете, а повечето жени на мое място изпитвали затруднения и с асистенция.  Но си свърши работата, отговори  ми на всички въпроси, а след като излязох от кабинета и отивайки да си плащам на сестрата, дойде при нас и виждайки колко съм разтревожена от прокървяването ми разказа личен пример с добър край. Това е доктор с добро име и репутация, и макар с наченки на арогантност е просто чешит.
Това, което чета за Сигридов ме ужасява... прави грешка, съсипва нечий живот и после държи сметка на нещатната жена защо го обвинява и вече не я иска за пациент... ми тя щото ще го избере пак?!?

Общи условия

Активация на акаунт