Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №14

  • 43 814
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Краси, спомням си, че тогава те питах дали си му показала листа със замерванията, че мен много ме беше срам, понеже изобщо не беше ставало въпрос на прегледите за ходене на 4Д  Grinning
Ама пък виж, най-неочаквано ме попита правила ли съм я, макар и 12 седмици по-късно Mr. Green , въпреки че изобщо не сме го коментирали с него това нещо до момента. Wink

# 16
  • Мнения: 166
Здравейте,
радвам се, че всички сте добре. Аз днес бях на преглед всичко е наред/ за сега/, резултатът от скрининга също е добър. Пола не можахме да го видим, но важното е бебчо да е добре пък пола е без значение. Аз също имам 100 % - во доверие на д-р Ставрев. С него не сме говорили нищо за 4D. Ще изчакам да видя на другия преглед дали ще каже нещо за това, днес забравих да го питам.
Прегръщам ви и да се пазите.

# 17
  • Мнения: 87
И аз да се запиша.Не съм хич активна,но следя с вълнение как се развиват нещата при всички.Пожелавам лека бременност до термин на всички и пухкави бебета.А на стартиращите и тези в процедура много стиснати палци.
Утре и ние ще вземем заповедта и надявам се скоро да стартираме.

# 18
  • Мнения: 63
Успех на всички и от мен!

# 19
  • Мнения: 1 142
Жанче, прекрасна тема, както винаги!  bouquet
На всички тук желая успешни процедури и спокойна бременност.   Hug
Следя си ви и ви стискам палци, пък дано скоро и аз пак да съм Селенска пациентка, но позабременяла.  Joy

# 20
  • Мнения: 63
Момичета, кой замества д-р Ставрев тази седмица?

# 21
  • Мнения: 504
Rigina Hug чакамете позабременяла.

# 22
  • Мнения: 1 142
Rigina Hug чакамете позабременяла.

 Дай Боже! Hug

# 23
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Момичета, кой замества д-р Ставрев тази седмица?

Стаси, мен вчера ме прегледа доктор Ненев (мисля) , а в събота и неделя доктор Ставрев младши. Ако някой все още мисли, че Ставрев не е разговорлив, може да пробва при този Ненев Satisfied
Но него цяла седмица ли няма да го има, аз си мислех, че само вчера, аз имам пункция тази седмица, не може така! Dizzy Face

# 24
  • Мнения: 63
Crowned, за съжаление цяла седмица няма да го има. Желая ти успех на пункцията.

# 25
  • Мнения: 2 355
Момичета, кой замества д-р Ставрев тази седмица?

Стаси, мен вчера ме прегледа доктор Ненев (мисля) , а в събота и неделя доктор Ставрев младши. Ако някой все още мисли, че Ставрев не е разговорлив, може да пробва при този Ненев Satisfied
Но него цяла седмица ли няма да го има, аз си мислех, че само вчера, аз имам пункция тази седмица, не може така! Dizzy Face
Аз съм при д-р Ненев  Laughing На първите прегледи изобщо не го харесах-мълчи, сумти. Иначе, като питаш, отговаря. Сега вече се радвам, че не го смених, дано и до края е така  Praynig

# 26
  • Мнения: X
То на лекарите в Селена им е "семейна черта" да мълчат, да пуфтят и да пропускат обясненията Grinning

# 27
  • Мнения: 504
 Жанче  Joy,развеселиме.Има нещо вярно  Laughing

# 28
  • Мнения: 402
Здравейте момичета и аз скоро ще се включа октомври чакам да си взема заповедта но пак с тия болнични нищо не разбрах, моята шефка ми каза че нямам право на болнични понеже били платени,и трябва да ми прекъснат договора,аз пък помня че съм взимала болнични преди 7г.и неможещи се разберем,някой би ли ми казал дали имам право на болнични дори да е платен и има ли разлика между платения и неплатените.Незнам как да постъпя

# 29
  • Мнения: 2 355

andonova83, какво значи платен и неплатен болничен?  newsm78 Те всички са платени, като първите 3 дни се плащат от работодателя и са 70% от брутната работна заплата за 18 месеца назад, а останалите дни се плащат от НОИ на 80% от БРЗ. Имаш право на 180 дни болнични за година. Не знам само как точно стоят нещата, ако си на временен трудов договор. Мисля, че пак имаш право на болнични, но могат да ти прекратят договора, но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт