Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №14

  • 43 824
  • 727
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 615
Интралипида е 80лв, а Имуновенина около 650лв., поне такива спомени имам.Успех на пункцията и хубави ембриончета.

# 181
  • Мнения: 162
Благодаря,Krassi14 !

# 182
  • Мнения: 1 040
Олеее, Жанчето ще ражда вече, стискам палци!
Шефче, взехме котето, даже стана двойна...гледам много да не я мачкам, ама тръдна работа.. Ти как реши за ваксините? И аз си мислех по този въпрос. Още не са ми ясни съвсем нещата, в смисъл, за градина и училище искат ваксини...Трябва да си готова за алтернативен начин на обучение, което...

# 183
  • Мнения: 2 358
Мисти,
Скрит текст:
не знам, голям проблем са ми тези ваксини в момента  ooooh! Аз съм сигурно най-параноичния човек в света и 100% в първата брачна нощ на сина ми ще викам зад заключената врата "Както си потен сега, остава и вода да пиеш"  Mr. Green Та винаги разигравам апокалиптични картини за всяко нещо, до преди няколко дни беше задавянето, сега са ваксините.
Иначе сигурно няма да посмея да не сложа, ако недай си боже, детето ми се разболее от някоя ваксинопредотвратима болест, никога няма да си го простя. Същото ще е, ако ваксинирам и получи ужасна странична реакция. Просто на този етап по-вероятно ми се струва епидемия от морбили и заушка, отколкото аутизъм или енцефалит. Пък и както писах в другата тема за Селена, доводите на антиваксърите и научните статии против ми изглеждат малко налудничави.
А пък и ще трябва на 1 г да пусна бебето на ясла, колкото и да не ми се ще, трябва да се върна на работа, няма възможност за повече стоене в къщи или за гледане от баби. Дано всичко  е наред с тези ваксини, ще изисквам ПКК и ЦРП от педиатъра преди поставяне на всяка ваксина, освен прегледа и ще се моля всичко да е наред  Praynig
Иначе не ми е ясно при какви условия се поставят първите ваксини в родилното, по-специално в Селена, правят ли прегледи, изследвания преди и след това или направо бият.
П.П. Да намачкаш малката, пухкава душичка от мен  Hug

# 184
  • Мнения: 99
Blisss напълно те разбирам, и аз съм тук, защото много малко хора знаят какво правим и имам нужда да споделям с някой ,  който е в подобна ситуация.
 Пункцията ми ще бъде в четвъртък. Днес бяхме на консултация с имунолог при доктор Градинарска. Ще ми вливат интралипид в деня на трансфера, а евентуално след положителен тест и имуноглобулин превантивно.  Някой знае ли колко струват тези вливки ?

Здравейте, момичета!
Клео, стискам палци!  Praynig Пожелавам ти хубава бройка и всички да са качествени! Дано и бързо ти премине след пункцията, понеже разбирам, че някои от момичетата се оплакват от подуване и неразположение.  Иначе какъв трансфер се очертава - пресен или замразен? Може и да си споменала, но съм много на педала тези дни и не успявам да видя всичко ... Поздрави на всички!  Hug

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 13:19 от Blisss

# 185
  • Мнения: 115
Момичета, които сте правили подготовка за зет, на кой ден ви включват утрогестан и дуфастон, 13ти ден късно ли е? Защото днес ме объркаха тотално в клиниката.

# 186
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Включват ги от 14 ден .

# 187
  • Мнения: 115
Не ли късно тогава,  аз съм останала с впечатление за 9-10 ден, че се включват.
Може ли и някой друг да се присъедини с мнение, защото ми е много важно.  Hug

# 188
  • Мнения: X
Иве, с първият трансфер ми ги включиха на 14 ден (самият трансфер беше на 17 ден), с вторият - на 15 ден (трансферът беше на 18 ден).

Олеее, Жанчето ще ражда вече, стискам палци!
Мисти, благодаря  Hug

# 189
  • Мнения: 55
Здр.момичета!Искам да ви попитам дали някоя от вас  е пила Селен и дали е доволна!Благодаря  ви предварително.

# 190
  • Мнения: 1 431
Аз пия, но не съм правила повторни изследвания все още, за да дам отзиви.

# 191
  • Мнения: 4 001
Да питам някоя от вас ходила ли е за фетална морфология при Амалиеви ( баща и/или син)? До 20г.с. се правеше втората нали не бъркам.

# 192
  • Мнения: X
Аз не знам Амалиеви да са специалисти по фетална морфология. Много добри акушер-гинеколози да, но не и това.

# 193
  • Мнения: 2 615
Аз не съм чувала те да правят фетална в Селена.

# 194
  • Мнения: 4 001
Аз не съм чувала те да правят фетална в Селена.
Само израждат в Селена, а в частния им кабинет преглеждат на 4Д

Общи условия

Активация на акаунт