Нашите second hand находки- Тема 38

  • 95 717
  • 771
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 162
Благодаря, Eona! Утре ще отида, винаги има какво да наместя в сумата, така че не е проблем че не връщат парите.
Колкото до обувките - повечето са ми кецове и директно пера, но имам и ботуши или други кожени и тогава минавам със спирт стелката и вътрешността. Естествената кожа отгоре подхранвам със зехтин, стават като нови. Също като останалите проблеми не съм имала.

# 436
  • Мнения: 4 275
На мен са ми казвали, че може да се върне нещи, но трябва да е в деня със същата цена. Примерно, ако дрехата е купена в сряда, на 35 лв/кг, то трябва да се върне в сряда. Все пак питай утре

# 437
  • Мнения: 14 648

Toва ми е чантата,за която писах миналата седмица.Най-вече заради високите цени на Ремикс.Тази във физически магазин излезе 3,70лв.Без поръчки,простотии и т.н.Освен леко жулнато отдолу си е в перфектно състояние.

# 438
  • София
  • Мнения: 4 548
Ето и моята раничка от Манията в Халите:
Скрит текст:

# 439
  • София
  • Мнения: 2 512
Честити находки, момичета!  Heart Eyes Аз да споделя за скорошната ми случка с Ремикс, великия и неотразимия Laughing На 5 октомври направих поръчка, която много бързо я обработиха, и я зачаках. Обаче до 19-ти нямаше ни кост, ни вест за пратката. Писах им да попитам, дали това е практика да чакам две седмици. И ми отговориха, че поръчката ми не могат да я намерят и затова не може да ми я доставят Joy  Шах!

# 440
  • Мнения: 124

Спечелих тази жилетка от Лов за находки, размер М,  намира се в Мания София Младост 1. Ако някой я иска, мога да дам кода за покупка. Цената й е 6.27 лв.

# 441
  • София
  • Мнения: 38 590
Днес бях в Хуманата. Има материал  Mr. Green. Всичко е на 50% -т.е. на 6 и 8 лв.

# 442
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Днес бях в Хуманата. Има материал  Mr. Green. Всичко е на 50% -т.е. на 6 и 8 лв.

В коя Хумана ходи?Една приятелка иска да я водя в тази на пазара в Младост(която на мен най-много май ми харесва)?Имаше ли якета?Те от тази седмица им почват намаленията...

# 443
  • Мнения: 6 162
Така, за който се интересува дали може да се връща в Мания. Може! Не бяха много ентусиазирани обаче и веднага излязоха с репликата "Еми то тези неща на място се гледат", но и с крива физиономия пак си ги взеха. Не зависи от деня на кантара, нито от платената цена, заменя се според грамажа. В нашия случай заменихме с малко по-тежичко, но не ни караха да доплащаме.

# 444
  • Мнения: 29 497
Трябва да видя в сайта им дали не пише нещо по въпроса и да си го принтирам. Понеже не искат да приемат дрехи, казват, че не можело, защото цената била различна, а понякога е повече от една дреха  в пакет.  Crossing Arms

# 445
  • Мнения: 327
Много моля ако някой има код от Лов-а на Манията, и няма да използва - да ми го изпрати - смятам днес по-късно да мина. Предварително благодаря на отзовалите се

EDIT: благодаря много! изпратиха ми вече! Страхотни сте!

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 14:43 от adi_rz

# 446
  • София
  • Мнения: 38 590
Днес бях в Хуманата. Има материал  Mr. Green. Всичко е на 50% -т.е. на 6 и 8 лв.

В коя Хумана ходи?Една приятелка иска да я водя в тази на пазара в Младост(която на мен най-много май ми харесва)?Имаше ли якета?Те от тази седмица им почват намаленията...

Същата, на пазара в Младост. Имаше якета, но имаше повече палта.

# 447
  • Мнения: 30
Обещах да покажа моите находки.Тези са от последните седмици
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 448
  • Мнения: 2 681
Хубави неща. Със здраве да си ги носиш!

# 449
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
И на мен ми харесаха, особено лимонения(аз така го виждам) пуловер.

Общи условия

Активация на акаунт