Много мина, мъничко остана, скоро ОКТОМВРИЙЧЕто ще гушка мама! - Тема 10

  • 26 729
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 670
И аз знам за Бочко ,че са хубави Simple Smile
Относно за "компетентните по всички теми" пък аз лично много се радвам ,че се разчупихме и всяка има какво да каже и го прави Simple Smile така,че на работа или не записвай си на едно листче какво имаш да казваш и действай когато можеш 😁

# 31
  • София
  • Мнения: 245
Хайде и аз в новата тема Simple Smile

Виждам, че пак сте на тема козметика. И аз смятам да заложа на българските марки като Бочко и Здраве.Пък ако имаме проблеми вече ще търсим медецинска козметика.

# 32
  • Мнения: 406
Mustela не ми харесват, защото са много ароматизирани. Измих си скоро ръцете с един бебешки душ-гел, че не намирах сапуна в банята на едни приятели, ръцете ми миришеха доста време след това. Сега им гледам масажното олио, че е 99% масло от авокадо, нар и слънчогледово олио. Не пише съотношението, но като гледам цвета (авокадовото е доста тъмно) и като знам цената на маслото от нар, е най-вече слънчогледово олио. И рзбира се пише, че си мирише на продуктите на Мустела.

Масло от авокадо не съм ползвала, освен за готвене - нали уж търпи много висока температура. Не че съм се счупила да пържа, ама обичам да пробвам всякакви масла. Купувам от Фантастико, по 500мл е, то освен био, няма друго. И него ли препоръчват за бебета? Ще взема да се разровя, накрая и в брашно от лимец с шарена сол ще го овалям дребосъка Grinning

# 33
  • Мнения: 4 005
И на мен Мустелата не ми харесват.Бяха ми дали тестери и много силно ми миришеха на някакво цвете.Незнам точно на какво цвете беше,но ми идваше тежко.Тео бебе и Бочко редовно ги ползваме вкъщи.С ММ сме като едни големи бебета.Мисля да заложа на българска козметка и за бебо или на дм—ските продукти за бебета.

# 34
  • Мнения: 1 639
Аз първите три-четири месеца ще ползвам Веледа, после минавам на Бочко.

# 35
  • Мнения: 267
Ще взема да се разровя, накрая и в брашно от лимец с шарена сол ще го овалям дребосъка Grinning

Хахаха точно това си помислих и аз  Преди това предлагам да го изкъпем във вода с минимум един жълтък и да го осолим добре

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 19:39 от MrsBamboo

# 36
  • София
  • Мнения: 874
Момичетаа, нямате изчитане, Ей!!
Благодаря за новата темичка!
Аз реших да взема козметика на Бочко, и само ако не я понася бебчо, да я сменям. Първо се бях засилила за Sebamed, че на една лекция Страхотна реклама им направиха. Но е бая скъпа и ако няма проблеми с българската козметика, май няма смисъл.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 617
Някоя от вас сблъсквала ли се е с големи размери на главичката? Синчето върви с голяма глава (също като баща си) откакто започнаха да ми казват мерки, но вчера в 34+5 го измериха 98.10мм, което отговаря на 38+ г.с. АГ не се уплаши, защото явно му е генетично заложено да е такова бебето, но ме вика след 2 седмици пак. Замислих се дали това не е някаква предпоставка за секцио, като аз вътрешно май се настройвам така да раждам. Бебко е 2400гр вече.

Козметика ще изчакам да видя с какво ги мажат в Щерев и дали му е по-специфична кожата и ще пращам таткото за пазар. Ще заложа само на душ гел и шампоан 2в1 и лосион за след баня, като не мисля всяка баня да е с козметика. Против подсичане взех Судокрем и Бепантен.

# 38
  • Мнения: 1 092
Много хубава темичка, благодаря! Да е пълна само с хубави неща, но с темпото, с което пишем, ще я приключим бързо, така че да няма бебета още  Mr. Green Да си чакат следващата (поне)!

# 39
  • Мнения: 137
И аз смятам да заложа на Бочко, пък ще видим. Много често си купувам и бебешките сапуни на Бочко и се къпя с тях. Смятам и Судокрем да взема, много познати казват че само той им е помпгнал при подсичане на техните бебчета. Blush
Пишете за бъдемово масло, а кокосовото става ли за бебе? Тъй като сега се мажа с кокосово масло, много се чудя дали и да не мажа бебчо с него. На мен добре ми понася.

И малко извън козметиката: с пъпчетата какво смятате да правите? Казаха ми да купя марлички и Топоцин мисля че беше (или нещо подобно, трябва да питам).

П.п. Благодаря за новата темичка. Бързо се изписва.. Blush

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 20:56 от DesGS

# 40
  • Мнения: X
За пъпчетата четох спирт, ама 70 или 90 градуса беше...забравих, трябва да видя в списъка Blush и Топоцин е антибиотичната пудра.

# 41
  • Мнения: 1 130
Спирт и Оксикорт ще взема аз.

# 42
  • Мнения: 4 005
Unknown16,нашето бебче от доста време върви напред в главичката с две седмици.В тумбачето и крачето са по малки разликите,но пак си върви по—едро.Другата седмица ще го видя пак. Heart Аз най—вероятно ще раждам със секцио,но по други причини.Не са ми казвали че бебето ми е прекалено голямо или нещо такова.Според док си е съвсем ок.

# 43
  • Мнения: 1 716
Жанче, и двата спирта ти трябват - 90 преди да падне пъпчето, 70 - след Simple Smile))

# 44
  • Мнения: X
Ей така обичам - като се колебая между две неща да ги взема и двете Grinning
Важи основно като си купувам дрехи, ама ще впиша правилото и за спирта Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт