Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 86 348
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 028
Никой лекар няма правото да откаже, ако няма здравословен проблем, който да пречи на поставянето на филър. Ако откажат даже  проблеми може да имат. Питала съм я моята лекарка същото, казва, че се опитва деликатно да им промени мнението,  но не винаги се получава.

Никакви проблеми не могат да имат, в никой случай. При повечето се подписва информирано съгласие, измиват си ръцете дори и проблем да стане.
Някои отказват и защото не са сигурни в резултата, не само дерматолози, но и лекари  Joy

# 76
  • Мнения: 764
Момичета, някой правил ли е мезотерапия в JewelSkin или други процедури там, какви са отзивите като цяло за там Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 333
Момичета, аз съвсем се обърках
Бях се насочила към импланти Ментор, а сега ми вкараха една муха в главата за Мотива и не знам към кои да се ориентирам. Аз нямам никаква основа, не съм раждала. Моля, дайте по един глас и вие, гледам по форумите , че Мотивата не са много комемтирани.. да се мятам на Ментор ли 🤔

# 78
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Ментор, разбира се  Peace

# 79
  • Мнения: 157
Не знам дали лекарите имат право или не, да отказват, но си спомням сериала Клъцни срежи, където имаха големи проблеми  ако откажат и правеха какви ли не чудатости.
Относно количеството, всеки има различни разбирания. Примерно според мен на Алена са си точни устните, но тя иска да слага още филър. Да не говорим какво става при бюстовете, там се минава всяка граница.

За имлантите, Ментор, но и за Мотива се чуват добри неща.

# 80
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Ааааа, не - в устните не искам повече. Те не са мръднали от пролетта. Но искам малко над горната устна - между горната устна и носа, понеже там имам стопена кост и е леко хлътнало. То само аз си го виждам, но го виждам и знам. Едва ли ще има голяма визуална промяна, ако се направи, но аз ще съм по-спокойна. И малко в назолабиалните, макар, че сега след PRP-то - мога смело да кажа, че имам точно лицето, което искам да имам и се колебая дали да се пипа нещо. Може и без това, но нали ми се е загнездило в мислите от преди. Като се видя пак с д-р Михайлов - ще чуя и неговото мнение Simple Smile Нека мине лятото и дойде есента. Мислех си за тази зима нова Вива, но няма нужда за сега Simple Smile

# 81
  • Мнения: 5 086
Мдаа,  и моите за 9 месеца са изгубили съвсем малко от обема, а до обед са си и на 100 % същите.  Динамичният филър си е топ ниво за мен към днешна дата  Peace

# 82
  • Мнения: 156
Не знам дали лекарите имат право или не, да отказват, но си спомням сериала Клъцни срежи, където имаха големи проблеми  ако откажат и правеха какви ли не чудатости.
Относно количеството, всеки има различни разбирания. Примерно според мен на Алена са си точни устните, но тя иска да слага още филър. Да не говорим какво става при бюстовете, там се минава всяка граница.

За имлантите, Ментор, но и за Мотива се чуват добри неща.

Ей, този сериал го бях забравила. И аз съм на мнение, че лекарите може съвет да дадат, но крайното решение е наше. Вижте фолкпевиците, при известни са  правят и никой не им отказва.

El_83, дерматолозите са лекари, дерматологията е специалност в медицината.

# 83
  • Мнения: 460
Момичета, аз съвсем се обърках
Бях се насочила към импланти Ментор, а сега ми вкараха една муха в главата за Мотива и не знам към кои да се ориентирам. Аз нямам никаква основа, не съм раждала. Моля, дайте по един глас и вие, гледам по форумите , че Мотивата не са много комемтирани.. да се мятам на Ментор ли 🤔

И за Ментор, и за Мотива съм чувала хубави неща. Аз ще слагам Нагор. Като отидеш на консултация разпитай лекаря и така ще решиш по-лесно.  Peace

# 84
  • Мнения: 1 333
Сега излизам от консултацията и др каза Мотива, била съм много тясна за Ментор и трябвало да са по- меки , а Мотивата били такива. За нея това е ..
Обърках се , не се бях замислила, но наистина съм си с малък торс въпреки високия ръст ..😩

# 85
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Така обосновано, звучи ОК Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 4 714
Ей, този сериал го бях забравила. И аз съм на мнение, че лекарите може съвет да дадат, но крайното решение е наше. Вижте фолкпевиците, при известни са  правят и никой не им отказва.

El_83, дерматолозите са лекари, дерматологията е специалност в медицината.

Аз пък не съм и гледала този сериал. Ама така е, като се гледат сериали, а не се чете.
Дерматолозите не са лекари. Rolling Eyes
Както и да е.  Wink Peace

# 87
  • Мнения: 2 114
А според вас какви импланти са подходящи ако си имаш достатъчно материал като размер, но искаш просто да стоят твърди и повдигнати(не знам дали намирам точната дума), както на мацките, които са с импланти?

# 88
  • Мнения: 429
Дерматолозите са лекари със специалност по кожни и венерически болести. В моя град филъри поставят, стоматолози, офталмолози, хирурзи, гинеколози...

# 89
  • София
  • Мнения: 4 714
Дерматолозите са лекари със специалност по кожни и венерически болести. В моя град филъри поставят, стоматолози, офталмолози, хирурзи, гинеколози...

furchi, шегувахме се. Малко за сметка на .... Wink Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт