Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 86 161
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 428
КристАли при кой лекар ходи в Плевен и аз съм от града? Иначе си поставих ботокс в челото, при др Ванеска. Доволна съм от резултата. Направи ми точно 6 убождания, две на гневната, две над арката на веждата и две на пачия крак. Не беше на цялото чело, за да няма свличане, така се изрази.
Момичета извинявам се спама, но къде се влиза, за да се пише лично съобщение, още не мога да се оправя с новия ъпдейт

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Аз продължавам да ползвам старата. Новата само от телефона. За ЛС през новата - като чукнеш с мишката над профила на човека - се отваря малко прозорче и горе в дясно има едно писъмце - през него:)

# 62
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
slynchice, принципно е нормално при първото поставяне да не издържи много дълго филъра, но все пак и не толкова кратко. Teosyal са висок клас филъри. Приемаше ли достатъчно вода? Пила ли си някакви отводняващи таблетки? Ходила ли си на сауна или да си тренирала интензивно с обилно потене? Целият филър ли ти поставиха? В горна/долна устна? Постигна ли желаният ефект?

По принцип имам проблем с приемането на вода , не обичам да пия много , много . Но точно тогава си бях поставила за цел да приемам поне по 1,5 л и пиех , но може и да не е било достатъчно  newsm78 Не съм пила никакви таблетки , нито съм ходила на сауна или нещо свързано с много потене . Сложиха ми целия филър ( 1 мл ) в двете устни , като повече наблегнахме на горната , тъй като тя е по-малка . Резултата беше повече от чудесен , много се харесвах и затова сега пак се замислям за още

Лелееее , много съм зле  ooooh! Не са ми слагали на Teosyal .. На Емервел  бил филъра .. Сега погледнах талончето , на което ми бяха залепили стикера .. Пише Emervel Classic . Мнение ?

Гледам пишете за д-р Йорданова от София , която идвала и в Бургас ? Може ли малко повече информация за нея ? Има ли сайт ? Къде в Бургас й е кабинета ?  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 742
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1614415775295958& … d=201473873256829
Имате ли отзиви за тази процедура и за това студио?

# 64
  • Мнения: 7
slynchice, принципно е нормално при първото поставяне да не издържи много дълго филъра, но все пак и не толкова кратко. Teosyal са висок клас филъри. Приемаше ли достатъчно вода? Пила ли си някакви отводняващи таблетки? Ходила ли си на сауна или да си тренирала интензивно с обилно потене? Целият филър ли ти поставиха? В горна/долна устна? Постигна ли желаният ефект?

По принцип имам проблем с приемането на вода , не обичам да пия много , много . Но точно тогава си бях поставила за цел да приемам поне по 1,5 л и пиех , но може и да не е било достатъчно  newsm78 Не съм пила никакви таблетки , нито съм ходила на сауна или нещо свързано с много потене . Сложиха ми целия филър ( 1 мл ) в двете устни , като повече наблегнахме на горната , тъй като тя е по-малка . Резултата беше повече от чудесен , много се харесвах и затова сега пак се замислям за още

Лелееее , много съм зле  ooooh! Не са ми слагали на Teosyal .. На Емервел  бил филъра .. Сега погледнах талончето , на което ми бяха залепили стикера .. Пише Emervel Classic . Мнение ?

Гледам пишете за д-р Йорданова от София , която идвала и в Бургас ? Може ли малко повече информация за нея ? Има ли сайт ? Къде в Бургас й е кабинета ?  Simple Smile


Здревей, сега се вкл в темета. Аз съм от Шумен, но живея във Варна. Слгала съм си няколко пъти хиалурон може би 4-5 пъти във Върна. Ефект първите няколко пъти нямаше, но с времето с натрупване видимо се подобри резултата. Последния път по препоръки на приятелка си сложих при Др. Спирова, която е от Бургас и пътува до Шумен и ефекта беше много по- добър. Много съм доволна и бих я препоръчала!

# 65
  • Wonderland
  • Мнения: 813
Слънчице, ето сайта на Йорданова: http://www.skinconsult.bg
Няколко коментара по назад съм написала мнението си и опита, който имам с нея. За нея съм с две ръце "ЗА" ! Hug

# 66
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1614415775295958& … d=201473873256829
Имате ли отзиви за тази процедура и за това студио?

Правила съм на тяло, имаш ефект. Но е доста старо поколение вече.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 100
Здравейте,
Писах, четох, ходих на консултации и пак съм в задънена улица. Не знам какво точно искам и коя ще е най-подходящата процедура за мен. Категорично се отказах от хайфу,изчетох достта менеия и от чужди сайтове  отзивите не са задоволителни. Това ми беше препоръчано от добър дераматолог в София. Сега смятам да направя още една консултация с друг лекар.
Мисля за мезоконци, затова ме интересува специалист, който се занимава с това. Искам консултация и след това ще реша, може и малко филър да се наложи, но това с дерматолога на който се доверя ще решим.
Бях се насочила към доктор Ванеска, но виждам, че ще отсъства. Препоръчайте ми мили дами при кого да отида на консултация в този случай.
Благодаря предварително Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 668
Здравейте красавици Simple Smile
Идвам  да Ви Благодаря за подкрепата и да се похваля  с вече хубавото ми носле.
Благодаря на д-р  Кулов Simple Smile
Бъдете много красиви Simple Smile

# 69
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Здравейте красавици Simple Smile
Идвам  да Ви Благодаря за подкрепата и да се похваля  с вече хубавото ми носле.
Благодаря на д-р  Кулов Simple Smile
Бъдете много красиви Simple Smile


Герой си  Hug Браво Simple Smile  bouquet



Ybag&Mell, понеже аз бих се въздържала от мезоконците, бих ти препоръчала да си направиш една консултация с Люси в Есте клиник за Viva. Прави се при по-слабо слънце, но е опция, която си струва да обмислиш Simple Smile

Аз правих ноември и декември 2016г - лице и очи, като преди това дори обмислях блефаропластика. Предполагах, че в края на тази година ще повторя, но за сега не виждам нужда. От месец и нещо - лицето ми придоби и една нова сочност, която се чудя на какво да я отдам, само PRP-то съм правила. Та, погледнато от днешна гледна точка - нямам нужда от нова Viva или друго. Дори назолабиалните ги приемам, но бих боднала малко там и над горна устна. Но каквото и да правя ще е есента Simple Smile

# 70
  • Мнения: 349
Честно да ви кажа чудя се при кои лекари ходят тези мацки с обезобразените устни(огромни)? И с какъв акъл тези лекари им ги правят?

Те сами искат такива устни и настояват за такъв резултат, дори гледката да е странна на околните. То и в край на сметка най-важното те сами да си се харесват..Макар че и за мен е безумно, естествената визия със сигурност е за предпочитане, но всеки си има вкус. Важното е накрая да сме доволни.

# 71
  • Мнения: 663
Никой лекар няма правото да откаже, ако няма здравословен проблем, който да пречи на поставянето на филър. Ако откажат даже  проблеми може да имат. Питала съм я моята лекарка същото, казва, че се опитва деликатно да им промени мнението,  но не винаги се получава.

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Как пък да няма право. Убедена съм, че няма как да накараш Тепавичарова да направи нещо, което на нея лично няма да й хареса  Mr. Green А това, което "произведе" един лекар, после се разхожда, като негова визитка по улиците Peace Не малко лекари ще вземат парите, защото клиентът така е пожелал. Аз в чакалните на някои клиники виждам какви недоразумения са дошли за поредната доза. Как на други места не съм видяла ни една такава ...

# 73
  • Мнения: 2 114
Моята лекарка например ги отпраща да ходят при друг лекар ако искат нещо, което според нея е твърде много. Пази си името най-малкото.
Днес, например бях на рекламен грим на една декоративна козметика и гримьорката много хареса устните ми. Нейните устни(естествени) имат много хубав контур, но са много мънички. Ходила е на консултация някъде и са и казали, че това което иска няма как да се получи, защото са малки нейните устни и ако се сложи допустимо количество ще и станат по-пухкави, но не и това което тя иска. А ако сложат повече количество ще и се обърне горната устна, ще загуби контура, ще стане грозно и пак няма да е това, което иска. Според мен на нейното лице и отиват малките и устнички и наистина ше се окепази, защото в момента има прекрасен естествен контур. Та така.

# 74
  • Мнения: 3 027
Биби, дай снимка на нослето. Може и на лс  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт