Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 86 068
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 390
Момичета, някой с отзиви за този филър на Etermis 3 на Merz?
 https://www.google.bg/search?q=etermis+3+merz.jpg&tbm=isch&a … rc=EXi57ii35YBkoM:

Събирам отзиви, защото ми го препоръчват силно 2 медицински лица, но аз нещо съм 50 на 50 м/у не го и Teosyal® RHA(динамичните).  Rolling Eyes За зона назолабиални ще е поставянето.

# 46
  • Мнения: 17
Здравейте красавици Simple Smile
На 37 години съм и за сега не мога да кажа, че полагам особени грижи за кожата на лицето си ( изключвам ежедневната дневна и нощна грижа по почистване и хидратация с разни кремчета и серуми ).От известно време обаче ми е влезнала една муха в главата - БОТОКСА. Като цяло нямам дълбоки и сериозни бръчки но в последно време забелязвам, че гневната ми бръчка започва да се забелязва и без мимики - леко се е вкопала вече.  Направих си интернет проучване за ботокса и реших, че това е решението за областта на глабеларния комплекс.Доста инфо изчетох, но не намерих информация да ли е удачно да си сложа ботокс не на цяло чело, а само в тази област.
По съвети на мои приятелки било по-добре да си набодя цялото чело, защото ако не го направя мимиката ми щяла да се измести и не било хубаво ( така са им обяснили техните докторки).За това те бодят цяло чело.
Аз съм от Плевен и ходих на консултация при една дерматоложка(една от добрите), която прави всякакви такива процедури.Тя ме прегледа (накара ме да се мръщя, да си вдигам веждите, да се учудвам и т.н.) и ми каза, че нямам нужда от ботокс на цяло чело, показа ми кои мускули влияят на гневните бръчки и изобщо ми обясни много подробно всичко. Каза, че може да третира само долната част на челото. Ще ми блокира мръщенето, а в същото време ще мога да си вдигам веждите нагоре...
Та след това дълго обяснение искам да питам - някой правил ли е ботокс не на цяло чело а само на  глабеларния комплекс (гневните бръчки) и какви са отзивите?Изместват ли се мимиките и наистина ли е по-добре да се набоде цялото чело?
Предварително благодаря на ималите търпение да прочетат и на тези, които ще ми отговорят!
Heartpulse Flowers Hibiscus

Здравей, зарадвах се като прочетох твоето съобщение, защото аз съм на същата възраст, и като цяло винаги са ми казвали че ми е хубава кожата на лицето, но имам ужасен навик да си бръчкам челото (май е наследствена черта защото и майка ми и сестра ми се бръчкат така)....имам и малки бръчки около устата, но едно по едно....не съм се кинсултирала до сега, но за челото май ще е най-добре ботокса....не знам нито как, нито кога се слага и сега проучвам къде да ида....всеки съвет ще е добре дошъл.....

# 47
  • Мнения: 2 114
Според мен първо се консултирайте с лекар точно върху кои зони имате нужда да се работи. Момичетата тук могат да дадат инфо относно това как протича процедурата, както и други въпроси свързани с нея, но не може да се определи точно от какво имате нужда. Това го правят специалистите.

# 48
  • Мнения: 718
Момичета, какво ще кажете за папарашките снимки на Никол? Според мен бюстът й е доста добре, направен.. не стои прекалено изкуствено.

# 49
  • София
  • Мнения: 12 012
Не знам коя е Никол и не мога да коментирам.
някой ден може би ще направя повдигане на бюста, но още не му е дошло времето.

# 50
  • Мнения: 300
Никол Шерцингер сигурно има предвид. Супер и е бюстът, харесва ми.  Peace

Змия, какво чакаш за повдигането. Голяма ли е степента на птозата при теб, какви разрези ще са необходими? Поне вече има и ефективни методи за премахване на белези.

# 51
  • София
  • Мнения: 12 012
Нищо не чакам. Със сутиен визията е добра. Не ми е голям зор. А и съм доста активна физически и не мога да си представя да не тренирам дълго.
Имам голям бюст - 65GG, който с времето "уляга" Simple Smile

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
А колко си висока?

# 53
# 54
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Забравих да питам от коя докторка / Джорова, Кенолова, или Йорданова която идва от София един път в месеца/сте доволни в Бургас за поставяне на филъри и кой прави в Бургас Jett plasma?
Здравей,ползвам услугите на доктор Йорданова за поставяне на филъри от около две години и съм изключително доволна. Много е внимателна и добър специалист. По едно време бях луднала лекичко и исках по плътни и по плътни устни,но тя не е от типа лекари които ще ти вземат парите и ще те направят на нищо в лицето,убеди ме че това което имам като материал и поставяме е напълно достатъчно за формата на лицето ми и за формата на устните ми. Аз посещавам кабинета й в София,но знам че има и в Бургас. Дано да съм била полезна.

# 55
  • Мнения: 2 114
Честно да ви кажа чудя се при кои лекари ходят тези мацки с обезобразените устни(огромни)? И с какъв акъл тези лекари им ги правят?

# 56
  • София
  • Мнения: 5 197
Аз си мисля, че тези мацки се харесват така.

Какво мислите за тази клиника и цени?
Скрит текст:
При д-р Денкова

# 57
  • Мнения: 2 114
Това безиглено ли е? Аз за безиглените процедури мисля, че максимума който могат да предложат е хидратация и освежаване, евентуално и избистряне на тена. Но за бръчки съм скептична.

# 58
  • Мнения: 3 027
За тези, които се интересуват - д-р Ванеска ще отсъства от октомври до януари.

# 59
  • Мнения: 305
Красиви момичета, привет!
Аз също събирам мнения и информация за град Пловдив и по-точно за поставяне на филъри. Също бих искала да попитам за корекция на бюст, някоя от вас правила ли си е при д-р Желев, защото чух невероятни неща за него. Аз съм на мнение, че такива неща се обмислят дълго време, за да сме максимално наясно какво предстои да ни се случи като интервенция и съответно резултатът да съответства на това, което сме си мечтали, така да се каже. Дори още не съм решила за устните къде е подходящо, но ми се струва излишно да пътувам до София за поставяне на хиалуронов филър. Flowers Strawberry

Общи условия

Активация на акаунт