Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 85 872
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 756
Аз да си пренеса питането от предната тема тук  Simple Smile

Преди близо 2 месеца си поставих ХК в устните за първи път и вече няма и следа от нея . Чувала съм , че първите пъти се абсорбира много бързо , ама чак толкова  newsm78 Сложиха ми на Teosyal ( не помня точно кой вид ) Какво ви е мнението за филърите на тази марка ?
Сега искам пак да си сложа , но се чудя дали да е в същия център .. Може ли да ми препоръчате къде в Бургас да отида ? Не искам пак да дам близо 400 лева , а резултата да е 1 месец ..
Teosyal e единия от няколкото хубави марки филъри.Най-твърдия е и би трябвало да издържа доста.
Не е нормално да изчезне за 2 месеца.На мен преди време ми се случи същото,но с наистина кофти марка филър.
Според мен си запиши час при гостуващ в Бургас лекар от София,има такива. Peace

# 31
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Brie, благодаря ти! Аз също мисля, че са хормонални, и да - такива са каквито описваш, пък аз - понеже не мога да ги оставя намира ги и доинфектирам. Точно първата им поява преди 2г. беше свързана с едни хормонални бури при мен. Но виждам, че има и още нещо. Толкова съм влязла във филма вече, че след всяко гримиране  - третирам с чист спирт всичко, което се докосва до лицето ми.

Като се хвана в ръце - овладявам ситуацията, но после в някакъв ненадеен момент връхлита нещо, което ги провокира отново. Според док - трябва да се минимизира приема на млечни, шоколад и мазно. Аз не мога да кажа, че злоупотребявам с тях, но през ден-два ми се случва 1 чаша мляко и малко шоколад. И нямам никакво намерение да изпадам в крайности Simple Smile

Интересно, че с предписаната терапия - кожата ми не е никак пресушена, а тенът здраво се избистри. Вероятно от крема, който е с киселина. Напиши ми какво са ти изписали на теб - за информация. За сега ще спазвам препоръките и ще следя как ми влияят. Лекарството, което уж го няма тук - го намерих, та в понеделник ще ми го донесат и ще го включа и него. Разбрах, че предизвиква дразнене. Ще видим как ще ми понесе Simple Smile

# 32
  • Мнения: 767
Момичета, питах в предната тема, но ще си пренеса питането и тук, някой има ли телефон на др.Тепавичарова, че не мога да го намеря в нета...

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Пускам ти го Simple Smile Бях обещала, но забравих Simple Smile

# 34
  • Мнения: 723
Brie, може ли инфо за кремчетата?Мерси предварително.

# 35
  • Мнения: 767
Благодаря!😀

# 36
  • Мнения: 5 080
И аз имам отново таков акне, но на деколте и гръб. До скоро отлично ми помагаше едно забъркано лосионче от др Маркова, но изгубих рецептата.

Може тук да пишеш Brie какво препоръчваш.

# 37
  • Мнения: 460
Момичета, след мезотерапия трябва ли да се използва някаква специална козметика?

Има разни козметики за след процедури. Аз лично си ползвам обичайната козметика. Последният път ми сложиха една маска на apriline след мезотерапия. Колагенова мисля беше.

А тези козметики след процедури целта им е по-бързо успокояване на кожата или засилват ефекта на процедурите?  Rolling Eyes  Иначе четох интервю, в което се казва, че мезотерапията е една от процедурите, които най-много си заслужават като съотношение между цена и качество.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 714
За каква процедура не добивате смелост?

Смелост имам, но инфо нямам за фейслифинг. Wink

pepina_prima, при всеки е различно. Има момичета, които наистина се зарибяват по филъри, операции и т.н. но си зависи от човека, а и от дерматолога, когото избере. Относно ботокса, ами нормално е да имаш бръчици като се усмихваш. Иначе лицето става малко като маска. Peace

КристАли
, ама как ще бодеш цяло чело, ако имаш само гневната бръчка и тя те "гневи". newsm78
Тук хората пишат, че ходят веднъж, после на корекции, бавно, постепенно. Естествено, че ще ти се измени мимиката, просто гневната ще е отпусната, ама чак цяло чело - защо и къде да се боде?
Правилно ти е обяснила дерматоложката. Peace

dete2, май за стягане на контур бяха доволни от Венус легаси процедури, виж мненията на alena и  Jacklin за тази терапия. За около очи - филър, ботокс, такива неща, но мн си зависи какво лично на теб ти трябва. Може просто да не си случила на крем за под очи Peace Аз бях така.

slynchice, Теосиал са хубави филъри, но са различен клас:
http://skinline.bg/bg/dinamichni-filuri-teosyal-rha-na-teoxane/
За устни слагат обикновено номер 2, ако са ти сложили 1 е възможно да не държи. Peace


monii
, арниката е хомеопатичен продукт. Има на таблетки със различно разреждане, има и течност.

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 17:56 от MayyaI

# 39
  • Мнения: 161
Относно проблема с пъпките, който описвате, много бързо трябва да се действа при появата им, че най-лошото е да се задълбочи проблема и да останат белези. Аз страдах доста време от белезите ми от акне.

# 40
  • Мнения: 2 114
Момичета, след мезотерапия трябва ли да се използва някаква специална козметика?

Има разни козметики за след процедури. Аз лично си ползвам обичайната козметика. Последният път ми сложиха една маска на apriline след мезотерапия. Колагенова мисля беше.

А тези козметики след процедури целта им е по-бързо успокояване на кожата или засилват ефекта на процедурите?  Rolling Eyes  Иначе четох интервю, в което се казва, че мезотерапията е една от процедурите, които най-много си заслужават като съотношение между цена и качество.

Да успокоят кожата.

# 41
  • Мнения: 3 768
Момичета, ще напиша името на крема, който ползвах за хормонално акне тук за да не пиша 100 лични съобщения. Не вярвам някой да го сметне за реклама, просто това е единственият крем, който ми помогна тогава, а аз бях направо на прага на самоубийство.

Казва се Glytone Step 3. Тук, където съм не го намирам по магазините, купувам го онлайн от Амазон или ИБей. Има и стъпки 1 и 2, като третата е най-силната и аз започнах направо с нея. Пише също, че е антиейдж, но при мен при по-продължително ползване върху здрава, неафектирана кожа води до силно зачервяване и белене.

Ето и линк за да видите как изглежда кутийката. Сменили са му опаковката, тази която аз все още имам има тъмносини черти и пише Step 3 на нея. Съдържанието е едно и също, така че който и на намерите ще ви свърши работа. Аз не го купувам от този сайт и не го препоръчвам, снимката е само за илюстрация.

https://www.dermstore.com/product_Rejuvenating+Cream+20_5630.htm

Успех на всички, които имат проблем с акне!

# 42
  • София
  • Мнения: 4 714
Brie, много благодаря! bouquet
Защо се притесняваш че го пишеш?  newsm78 Аз нямам проблем с пъпчици, ама няма излишно инфо. bouquet

Скрит текст:
Момичета, ще напиша името на крема, който ползвах за хормонално акне тук

Казва се Glytone Step 3. Тук, където съм не го намирам по магазините, купувам го онлайн от Амазон или ИБей. Има и стъпки 1 и 2, като третата е най-силната и аз започнах направо с нея. Пише също, че е антиейдж, но при мен при по-продължително ползване върху здрава, неафектирана кожа води до силно зачервяване и белене.

Ето и линк за да видите как изглежда кутийката. Сменили са му опаковката, тази която аз все още имам има тъмносини черти и пише Step 3 на нея. Съдържанието е едно и също, така че който и на намерите ще ви свърши работа. Аз не го купувам от този сайт и не го препоръчвам, снимката е само за илюстрация.

https://www.dermstore.com/product_Rejuvenating+Cream+20_5630.htm

Успех на всички, които имат проблем с акне!

# 43
  • Мнения: 3 768
MayyaI, няма защо.

Притеснявах се да не звучи като някаква реклама, защото споменавам точно определена марка, а не препоръчвам всеки крем съдържащ гликолова киселина. Нямаше да ми хрумне да го направя, ако не бях ползвала още 2 крема уж с по-голям % гликол и малко по-евтини, от които не видях никаква полза, а само си дадох парите. Явно има значение технологията или нещо друго, но само от този крем аз видях ефект.

Ако и на един човек помогне, ще съм доволна, като знам аз какво изстрадах и колко пари потроших.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 714
Brie, без паника!  Hug bouquet Любимият ми цитат, сещаш се от къде. hahaha
Ако някой иска да изтълкува нещо като реклама, това си е негова работа. А и да е реклама. И к'во?
Да не се отплесвам на тези теми... bouquet

Общи условия

Активация на акаунт