Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 18 тема

  • 85 834
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 721
Здравейте момичета.
Преди 2години си слагах хиалурон в устните. Не беше ефекта , който очаквах , но поне контура се запълни. По начало си имам плътни устни , но исках да се оплътнят по добре.  Но ампулата , която сложих беше 0.55мл ( и следователно  имаше видим ефект около 2 месеца и после си бяха като преди.) . Беше на Pruncess Ultra Smile , и ако си сложа 2ри път както смятам,  със сигурност няма да е същата.

# 16
  • Мнения: 2 721
Алена, сега прочетох за пъпките. От началоти на лятото спрях да си слагам фондьотен и слагам единственл лека бронзираща пудра . И започнаха да ми изпизат пъпки на абсолютно същите места. Ситни пъпчици. Правя си домашни маски, както и така известната черна маска.Мажа се с нощен крем със салицилова киселина преди сън и на сутринта пак съм "цъфнала" . Започнаха дори да излизат и на врата ми , което е ужасно. Имам чувство че е възможно да са от слънцето, но преди несъм имала такъв проблем. Зимата слагам фондьотен(качествен) и такъв проблем с пъпки нямам, като изключа 2-3дни преди да ми дойде цикъла.  Родих преди 1година и от тогава доста неща с мен се промениха, та може и от това да е. Надявам се някой да каже как се е справил с този проблем.

# 17
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте извинявам се за нахлуването в темата,искам само да помоля някой от вас за някакви координати на д-рБаятева ,ако има и знае разбира се,че в интернет няма никаква инфо.Благодаря предварително

# 18
  • Мнения: 460
Момичета, след мезотерапия трябва ли да се използва някаква специална козметика?

# 19
  • Мнения: 2 114
Благодаря ти за темата, alena!

Случвало ми се е лятото, ако пропусна SPF50 да ми се получават ситни пъпчици без връх, което дерматолозите описват като фотодерматит, вследствие на фото чуствителност. Акне аут се справя и изглажда релефа. Не трябва да се пипа с голи ръце, защото почва да се бели леко кожата на ръцете от него. Преди време козметичка ми беше споделила, че сестра и(която има салон в Берлин) я карала да и праща в Германия оттук продукти от тази серия. Доколкото разбрах biotrade били американски, а само ги опаковали тук или нещо подобно, не си спомням точно. Хидратиращата им маска за лице също е много хубава.

Аз след последната мезотерапия на няколко места бях синя, по закона на Мърфи точно преди почивка. Говорихме с докторката за посиняването, че зависи и от моментното здравословно състояние на организма. Аз например, дори и леко да се ударя по тялото, много бързо ми става синка. А да не говорим за зачервяване кожата ми колко е чуствителна и колко бързо се зачервява. Бях споменала, че сложих 3D мигли и същата вечер ми се зачервиха очите, както Алена правилно предположи от лепилото. Капнах тобрадекс капки и на другият ден ми се оправиха очите. След това не съм имала проблем. Днес ходих на поправка и сега пак едното ми око, в което попадна лепило(за чуствителни очи) пак е червено. Като изключим това съм много доволна от самите мигли, които са много лекички и изобщо не ги усещам. Размерът, който поставям е среден.

Относно ботокса - аз съм за цяло чело.

Лично на мен много ми допада ефекта от ботокса.

Следващият ми запазен час за процедура есента е за плазма.

# 20
  • Мнения: 2 114
Момичета, след мезотерапия трябва ли да се използва някаква специална козметика?

Има разни козметики за след процедури. Аз лично си ползвам обичайната козметика. Последният път ми сложиха една маска на apriline след мезотерапия. Колагенова мисля беше.

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
__Magi, най-добре отиди на лекар  Peace

# 22
  • Милано
  • Мнения: 947
Алена,благодаря за новата тема!Страх е силно казано,но все още обмислям импланти на гърдите....

# 23
  • Мнения: 3 763
Аленка, да се включа и аз по проблема с пъпките. Така както го описваш ми изглежда като хормонално акне. Аз имах такова на около 37-8 години. Изведнъж започнаха да излизат големи, подкожни, болезнени пъпки на местата, които си описала, после плъзнаха и към скулите. Лицето ми приличаше на овесена каша от стари и нови пъпки, петна и белези, мазах де-що намерих по аптеките без рецепта, полза никаква. Зинерит също ползвах, отначало имаше ефект, но после изглежда действието му спря или кожата ми свикна, но не работеше. Беше си в срок на годност, но може би се получава някакво привикване и все едно мажех с вода.

Ходих на лекар, предписаха ми антибиотик през устата и крем с рецепта. Антибиотика го пих цял месец, крема мазах около 2 месеца, ефектът върху кожата беше пренебрежимо минимален, но за сметка на това започна да ме боли стомаха. Бях се отчаяла и депресирала до степен да не искам да изляза от къщи.

На мен ми помогна крем с гликолова киселина. Ако те интересува, ще ти пиша на лични точно кой крем ползвах, защото след първите две опаковки купих още един или два на други фирми, малко по-евтини и с по голям процент гликол, но те изобщо не ми подействаха. Лицето ми се изчисти напълно за две седмици, а нови пъпки спряха да излизат почти моментално. Сега 3-4 години по-късно всичко е нормално, ползвам и крем с третиноин, който също държи пъпките под контрол, но винаги имам една опаковка от гликоловия в резерва.

Цял ферман изписах, но аз страшно много изстрадах тогава. Като се сетя какво беше още ме побиват тръпки, така се бях сринала психически.

# 24
  • Мнения: 49
Благодаря за темата, да питам и аз кои са гликоловите и
Аленка, да се включа и аз по проблема с пъпките. Така както го описваш ми изглежда като хормонално акне. Аз имах такова на около 37-8 години. Изведнъж започнаха да излизат големи, подкожни, болезнени пъпки на местата, които си описала, после плъзнаха и към скулите. Лицето ми приличаше на овесена каша от стари и нови пъпки, петна и белези, мазах де-що намерих по аптеките без рецепта, полза никаква. Зинерит също ползвах, отначало имаше ефект, но после изглежда действието му спря или кожата ми свикна, но не работеше. Беше си в срок на годност, но може би се получава някакво привикване и все едно мажех с вода.

Ходих на лекар, предписаха ми антибиотик през устата и крем с рецепта. Антибиотика го пих цял месец, крема мазах около 2 месеца, ефектът върху кожата беше пренебрежимо минимален, но за сметка на това започна да ме боли стомаха. Бях се отчаяла и депресирала до степен да не искам да изляза от къщи.

На мен ми помогна крем с гликолова киселина. Ако те интересува, ще ти пиша на лични точно кой крем ползвах, защото след първите две опаковки купих още един или два на други фирми, малко по-евтини и с по голям процент гликол, но те изобщо не ми подействаха. Лицето ми се изчисти напълно за две седмици, а нови пъпки спряха да излизат почти моментално. Сега 3-4 години по-късно всичко е нормално, ползвам и крем с третиноин, който също държи пъпките под контрол, но винаги имам една опаковка от гликоловия в резерва.

Цял ферман изписах, но аз страшно много изстрадах тогава. Като се сетя какво беше още ме побиват тръпки, така се бях сринала психически.

# 25
  • Мнения: 49
Забравих да питам от коя докторка / Джорова, Кенолова, или Йорданова която идва от София един път в месеца/сте доволни в Бургас за поставяне на филъри и кой прави в Бургас Jett plasma?

# 26
  • Мнения: 2 722
Здравейте, до момента не съм правила никакви корекции по себе си. Вече на 35 и виждам как контура се отпуска, появяват се бръчки основно около очите и влизам тук да събирам информация за тези проблеми, въобще не съм наясно какви процедури биха повлияли и къде да ги правя.нямам изразена гневна бръчка, по скоро „бузи булдог„:blush:. Та ако имате някакви съвети за мен, ще е полезно да ги чуя. И за зоната около очите, какви козметични процедури правите, как я поддържате?

# 27
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Аз да си пренеса питането от предната тема тук  Simple Smile

Преди близо 2 месеца си поставих ХК в устните за първи път и вече няма и следа от нея . Чувала съм , че първите пъти се абсорбира много бързо , ама чак толкова  newsm78 Сложиха ми на Teosyal ( не помня точно кой вид ) Какво ви е мнението за филърите на тази марка ?
Сега искам пак да си сложа , но се чудя дали да е в същия център .. Може ли да ми препоръчате къде в Бургас да отида ? Не искам пак да дам близо 400 лева , а резултата да е 1 месец ..

# 28
  • Мнения: 5 659
И аз с въпрос: как да предотвратят появата на синини и подувания по лицето  след поставяне на филари? С много чувствителна и тънка кожа съм. Някой беше споменал арника или хомеопатични кремове и хапчета, но какви точно?

# 29
  • Мнения: 2 114
slynchice, принципно е нормално при първото поставяне да не издържи много дълго филъра, но все пак и не толкова кратко. Teosyal са висок клас филъри. Приемаше ли достатъчно вода? Пила ли си някакви отводняващи таблетки? Ходила ли си на сауна или да си тренирала интензивно с обилно потене? Целият филър ли ти поставиха? В горна/долна устна? Постигна ли желаният ефект?

Общи условия

Активация на акаунт