Мерием (MERYEM) Нов сериал с участието на Фуркан Андъч и Айча Айсин Туран

  • 120 711
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 328
Здравейте,да споделя нещо с хора които се вълнуват от турски сериали като мен Simple Smile
Сигурна бях,че Дерин е стреляла по Октай (или така ще го нагласят)

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Абе, кога нахитря този прокурор толкова!

# 227
  • Мнения: 1 208
Ехааа много интересен фраг.
АЛЕКС, благодаря за фрага! bouquet
Значи аз така виждам нещата.Октай реши да стреля(но не знам по Мерием, или по себе си?)
Дерин му каза Октай чакай и явно е посегнала към ръката му за да го спре, като е хванала междувременно пистолета и е се произведе изстрел, като е видно, че Октай е ранен.
Октай задава въпрос на Саваш,кой му е по-ценен баща му, Дерин, или Мерием?
Според мен Саваш ,ако разбере, че Дерин е качила Севинч в колата си в онази злокобна нощ,то  е ясно, че Саваш няма да държи на нея.Остават Мерием и баща му.Незнам Мерием дали ще каже на Саваш, че Дерин е качила Севинч в колата си тогава?
този Октай е много нагъл и хитър, Мерием го разбра, що за идиот е и затова му казва, че се страхува от него.

# 228
  • Мнения: 1 571
да попитам - има ли превдо на 7ма серия и ад съм пропуснала?

# 229
  • София
  • Мнения: 1 261
да попитам - има ли превдо на 7ма серия и ад съм пропуснала?


Утре Simple Smile Тоест вече днес, но малко по-после Flowers Hibiscus

# 230
  • Мнения: 1 571
да попитам - има ли превдо на 7ма серия и ад съм пропуснала?


Утре Simple Smile Тоест вече днес, но малко по-после Flowers Hibiscus

 bouquet

# 231
  • София
  • Мнения: 1 261
Здравейте, дами!

И линкове за новата серия:
Тук: Pushpin https://my.mail.ru/mail/aleksievaa/video/9/31.html
Тук: Pushpin https://waaw.tv/watch_video.php?v=Hmza6tyLu6Bw&post=1#iss=NS41My4xNDMuNjY=
Тук: Pushpin https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456240210%2F81c2e … l_wall_-113691288
Тук: Pushpin http://askim-bg.com/watch_video.php?v=N55BGA72KKBY
Както и в датата Simple Smile

Приятно гледане на дочакалите!

Последна редакция: сб, 16 сеп 2017, 23:06 от Alexia_

# 232
  • Мнения: 1 208
Едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички положили труд за   поредната преведена серия!

# 233
  • Мнения: 347
Здравейте и от мен, момичета!:hugs:
Преди малко изгледах поредния преведен епизод и преди да споделя впечатленията си, искам да изкажа своята благодарност към екипа който превежда.БЛАГОДАРЯ ВИ,момичета!
Давам  си  сметка това колко много труд е, колко време отделяте , а всички сте заети, имате ангажименти, семейства, близки и т.н:heart:
Превеждате толкова сериали и то безвъзмездно, на добра воля!Колкото и да Ви благодаря, няма да е достатъчно за това удоволствие, което ни предоставяте!:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
Страхотна серия, става все по- интересно! Това прокурорче голям манипулатор се оказа.От студентската скамейка направо нагази дълбоко в държавния апарат, кога се научи.....
Ама много добре са подбрали артистите.Майката на прокурора е родена за такива роли.Ако някой е гледал "Готова на всичко", тя пак игра там злата свекърва и от тогава все едно не е излизала от образ.....
От фраговете се вижда, че и от болницата продължава прокурорчето с машинациите си.Според вас дали наистина Мерием имаше намерение да разкаже всичко на Саваш или само ги сплаши?

С благодарност за екипа , за бързия и качествен превод!

# 234
  • София
  • Мнения: 1 261
Според мен имаше намерение наистина да му разкаже. Ми то на момичето му писна най-вече след бруталното изнудване с баща ѝ. Може би иначе - не.

# 235
  • Мнения: 1 208
Здравейте на всички!
Изгледах с удоволствие 7-ми еп. преведен от момичетата с бг.суб.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!
Тук виждаме, че в 8-ми еп.Мерием е в колата на Саваш.докато го отбягваше,сега е в колата, значи има напредък в доверието и отношенията им ..............

# 236
  • Мнения: 5 723
Благодаря  за превода !

Йордал и Дерин  са лоши колкото Октай ,че  и повече . И двамата завършени  егоисти и престъпници !  Октай за гарнитура  и картинката е ....... отврат  !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 237
# 238
  • София
  • Мнения: 1 261
Голяма тишина тук.

Я малко да ви разведря, с втория фраг. към еп. 8 Simple Smile



П.П. Песента е страхотна!

И... още нещо - извинявам се на всички за шаренията, но съвсем нарочно фрагмана е направен така - заради една единствена колекционерка, която ужасно омазва видеата, само и само да скрие имената на преводачите, техните екипи и групи, в които предоставят преведените серии (без оглед кой и от къде е).

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Голяма тишина тук.

Я малко да ви разведря, с втория фраг. към еп. 8 Simple Smile



П.П. Песента е страхотна!

И... още нещо - извинявам се на всички за шаренията, но съвсем нарочно фрагмана е направен така - заради една единствена колекционерка, която ужасно омазва видеата, само и само да скрие имената на преводачите, техните екипи и групи, в които предоставят преведените серии (без оглед кой и от къде е).

Благодаря!!! Страхотна си!:hibiscus:

Общи условия

Активация на акаунт