Къде в Русе?! тема - 10

  • 98 998
  • 774
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 841
Слим серията е ок на дължина и в крачолите, но на кръста са му огромни. Останалите, които са ок в кръста са му къси. Дънки не желае да носи, освен ако не са с ластик вместо с копче. Там проблемът е същия. В мола нищо не му стана. Купих едно долнище колкото да не е без хич, но му стои като потури. Тази седмица ще пообиколим и малките магазини с уж българска стока.

# 526
  • Мнения: 6 301
Момичета, ако ви попадне оферта за Нова година в хубав ресторант, моля да я споделите, тази година сме решили да сме в Русе.

# 527
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Предходните две години бяхме в Теодора палас. Много доволни. Има си програма с фойеверки, бг музика и хора, и стари парчета от 70/80-те. Никакви чалги, нито сблъскани един в друг. За тази година не знам накъде ще сме  newsm78

# 528
  • Мнения: 6 301
Благодаря Ели, ние ще търсим с нощувка,  супер е, че има и хотел.

# 529
  • Мнения: 35 113
Къде в Русе да намеря чорапогащник голям размер черен?

# 530
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Благодаря Ели, ние ще търсим с нощувка,  супер е, че има и хотел.

Наши приятели точно така направиха. Останаха да спят там, нищо че живеят в града Simple Smile. Ние понеже ние не пием алкохол,  с две коли прибрахме останалата част от компанията.

# 531
  • русе
  • Мнения: 1 317
Има един autlet за обувки до Италианският ресторант “Тоскана”,имат ли страница или сайт ?

# 532
  • Мнения: 10 264
Знаете ли някоя фирма за гледане на стари или болни хора почасово? Може и целодневно разбира се. Познати, приятели ако има някой, който се занимава с подобна дейност?

# 533
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Има един autlet за обувки до Италианският ресторант “Тоскана”,имат ли страница или сайт ?
Не знам за страница, но е толкова груба собственичката, че накрая просто спрях да влизам. И цялата тази бомба в магазина ме натоварваше и дезориентираше Simple Smile

# 534
  • Мнения: 1 757
Може ли да ми кажете къде продават хубави чадъри и шалове в Русе?

# 535
  • Мнения: 35
Здравейте. От къде да си купя дънки за бременни.
Търся размер С,М където намеря все са много големи. Благодаря

# 536
  • Русе
  • Мнения: 5 347
H&M погледни. В Лидъл пускат от време на време. Ако са големи само шивач е решението. И в Уайкики има дрехи за бременни.

# 537
  • Мнения: 35 113
И във втората употреба, ако пазаруваш в такива магазини

# 538
  • Мнения: 1 168
Здравейте, от къде в Русе може да се купи препаратът ТРИВИТАМИНОЛ?

# 539
  • Мнения: 1 328
От ветеринарни аптеки , аз вземам от Куджабашев или от аптеката на кооперативния пазар

Общи условия

Активация на акаунт