Къде в Русе?! тема - 10

  • 98 999
  • 774
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 920
Къде мога да намеря хубави домашни мъжки чехли , както и хубаво мъжко бельо - боксерки?

За бельо според мен срещу макаронената. Simple Smile

# 556
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Боксерки на мъжете вземам наистина срещу Макаронената. Навътре в едно тунелче е магазина от който пазарувам.

# 557
  • Мнения: 1 757
Благодаря!А хубави мъжки домашни чехли?

# 558
  • Русе
  • Мнения: 5 347
HollywoodGirl Хубави домашни чехли има на Метро - Де Фонсека. Имах дамски модел на марката и бяха много хубави. В някои от магазините за обувки естествена кожа съм виждала преди, но скоро не съм обикаляла.

# 559
  • Мнения: 1 757
Благодаря за отговорите , ще ги видя Simple Smile

# 560
  • Мнения: 505
Здравейте. Да попитам къде в Русе има сервиз за кафемашини ? Моля за извинение ако вече е коментирано в темата ! Опитах с търсачката, но не ми се получи.

# 561
  • Мнения: 35 113
Чувала съм за някакъв в близост до Цветница , но нищо повече не знам Sad

# 562
  • Мнения: 505
Благодаря ! Ще проверя .

# 563
  • Мнения: 4 841
В блок Клокотница има сервиз.

# 564
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
И един на ул. "Видин" в отсечката между ул. "Давид" и ул. "Бозвели" - малка врата след един магазин за кафе и преди козметичен салон, ако не се лъжа.

# 565
  • Мнения: 35 113
Ама, да, на Видин също съм виждала

# 566
  • Мнения: 505
Много Ви благодаря, момичета !

# 567
  • Мнения: 10 264
Къде мога да намеря в Русе инвалидни колички под наем? Трябва ми за няколко часа колкото да се претовари възрастен човек... но не намирам такава услуга он лайн.

# 568
  • Мнения: 4 208
Къде мога да намеря в Русе инвалидни колички под наем? Трябва ми за няколко часа колкото да се претовари възрастен човек... но не намирам такава услуга он лайн.
Къде искате да го претоварвате?
Ние сме ползвали инвалидна количка в Медика. Стоят до регистратурата и можете да вземете да ползвате от колата до кабинета/отделението и обратно до колата.
Медика имат и болничен транспорт, които също сме ползвали. Записвате се при главната медицинска сестра и уточнявате с нея подробностите.
Не знам да дават някъде под наем. Ние нямаме наша лична, защото вече (слава Богу) не ни е нужна.

# 569
  • Мнения: 10 264
Ох благодаря.  Зора ще е от линейката до апартамента. От дкц 1 иначе ще наемем линейка, че е там. Но тя стоварва пред входа. А човека не миже да върви та се чудя как ще стане.

Последна редакция: вт, 23 окт 2018, 13:40 от vici75

Общи условия

Активация на акаунт