Звездни компромати - 335 част

  • 102 571
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Хареса ми г-жа Радева, и рокля, и прическа, и всичко.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 634
Радева изобщо не я харесвам в такива инфантилни роклички - синята.

# 62
  • Мнения: 2 114
Интересно ми е Макронката на каква диета е, че има такива краченца 😃

В клипа, в който поздравяват една редица хора, включително Цецка Цачева, има някаква жена, която говори с Макрон на френски доста дълго и после и на жена му започна "Бонжур, мадам" и т.н. Коя е тя?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 269
О, Деси има добре, но пак има забележки! Simple Smile
Може ли с отворени обувки и на бос крак!?!?
Иначе роклето е добро, не прекалено официално, нелошо като цвят, макар и да не е нейния, с добра кройка като за конструкцията и, въпреки, че е зле скроено и и е тясно в областта на подмишницата.

# 64
  • Мнения: 2 114
http://85.14.28.164/d/images/slideshows/0000208072-middle.jpg

Май краката на Макронка(с черните обувки) ми изглеждат по-големи от на нашето Деси?

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Илюзия е от различния тип обувки. Бабет е с фино краче.

# 66
  • софия
  • Мнения: 25 822
В клипа, в който поздравяват една редица хора, включително Цецка Цачева, има някаква жена, която говори с Макрон на френски доста дълго и после и на жена му започна "Бонжур, мадам" и т.н. Коя е тя?
Емилия Друмева - https://www.24chasa.bg/novini/article/6156573
Цецка не я видях нито снощи, нито днес.

# 67
  • Мнения: 1 945
Видео https://youtu.be/ZNVL3iTcVB8
Никакъв финес и женственост няма тази жена. Само хубави крака.
Нашите балканци ги награбиха и нацелуваха После Деси  хвана за ръчичка французойката
все едно са дружки . По пътеката нашата ходи като генерал и е изтикала настрани гостенката .
В чудо сигурно са се видяли високопоставените гости .

# 68
  • Мнения: 5 435
И на мен ми направи впечатление как хвана Макронката за ръчичка и я избута извън червения килим.
Може би от притеснение ли, не знам?!

# 69
  • Мнения: 4 614
На мен роклята на Деси изобщо не ми хареса. Като камериерка ми стои с тези копченца отпред ...
Французойката ми харесва по принцип, независимо годините и. Излъчва ми женственост.
Десито по червеният килим вървеше като Робокоп.... никаква женственост, никакъв финес.

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 11:42 от sharpy

# 70
  • Мнения: 48 103
Не, не мога просто..наистина тя върви по пътеката, а гостенката- не...Joy
Иначе се развъвлнувах от новата песен на Тейлър Суифт, свързвана отново уж с дългогодишния й конфликт с Уест, но къде ти...Деси е по-интересна Simple Smile

# 71
# 72
  • Мнения: 8 561
Бойко как ги разцелува гостите?! Mr. Green Whistling

Ми като не знае език,набляга на прегръдки и целувки,набута букета на БМ ,обърна и гръб,прегръщайки мъжа и ,ухилен...без думи
Външната снима с телефон,като ,че ли е случайно попаднала там,с шарено рокле,абе елит😁

# 73
  • Мнения: 290
Г-жа Радева е доста притеснена и от там и движенията и маниерите и изглеждат по-груби и сковани.
Все се питам защо не пооправят малко косата и прическата на г-жа Макрон.
На какъв език си говорят двете дами?

# 74
  • Мнения: X
То и Лима не беше много убава на папарашките снимки. По принцип така изглеждат жените, които не тренират по-усилено.

Общи условия

Активация на акаунт