Песен за огън и лед 27 - The man who passes the sentence should swing the sword.

  • 39 662
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 604
Ако има яйце в Криптите то няма да е там заради Джон.

# 16
  • Мнения: 18 351
майка и  я пипаше с ръкавица - и никога директно по люспата. Даже като  я целуваше, я целуваше по другата буза, и някак за миг, а не майчински*. Все едно се гнусеше от нея. Вал каза на Джон, че болестта може да "спи и след години да се пробуди". А След като Тирион падна във водата, всички се отдръпнаха от него като прокажен, въпреки че наглед му нямаше нищо (но пък той е вероятен Тарг). за сметка на това Конигтън като прихвана сивата люспа от това, че го изтегли  от водата. И не смееше да си признае, защото веднага щяха да го изолират.

*при това Шарийн и е единствено дете. Но пък Селейз я приемаше като един вид наказание.

Ако има яйце в криптите и Джон го открие, той може да претендира, че драконът в него го е "повикал"
Няма да бъде случайно при толкоз много владетели на ЗХ точно той да го намери - той който е син на Лияна Старк и Регар

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 288
Конингтън май го пипнаха 🤔

# 18
  • София
  • Мнения: 27 275
Благодарности за новата тема, Хексе Simple Smile

Според мен твърде много са теориите 'този да се окаже онзи' в книгата. Някой бе писал, че ще е прекалено и от толкова много изненади ще стане банален и съм склонен да вярвам в това. За основната теория - Р+Л=Д е ясно. Най-много още една да има, не чак толкова значима и до там.

# 19
  • Мнения: 18 351
Конингтън май го пипнаха 🤔
Конигтън   хвана Тирион,  който бе във водата и се зарази от Тирион, но самият Тирон не е носител на заразата.

иначе майстера се усъмни в Конгитън, защото си поръчваше от най-прокисналното вино,( за да си разтрива ръката), но нищо не може да докаже
Обаче Конигтън получи предложение за брак,* което ще му е трудно да откаже, без да се аргументира.
* По точно деликатно м намекнаха, че Егон се пази за Дани, и че  бъдещите съюзи ще трябва да се попечатата с брак...така че човекът за това е Ръката на Краля. Горе-долу по това време пристигна и Ариан.

# 20
  • Мнения: 262
Малко ми е тъпо това с Дани и Джон. Така песента става Песен за огън и огън. Но нейсе.

# 21
  • Мнения: 1 604
Остави, че ще се залюбят ами сигурно и деца ще имат. Очаквах голяма любовна история, но по- скоро между второстепенни герои. Това ми идва много слъзливо.

# 22
  • Мнения: 1 411
Според мен огънят и ледът е само Джон.
Дани си е само огън, а двамата си мисля, че в книгата изобщо няма да са заедно. Може да обединят силите си, но нищо повече.

Последна редакция: нд, 27 авг 2017, 10:18 от gigi-gagi

# 23
  • Мнения: 1 604
Чул те Мартин.

# 24
  • Мнения: 1 411
Не мисля, че Мартин обича сапунките, така че и да имат някакви партньори в живота, то ще е по-скоро, за да се затвърдят договори, а не някаква лигава история.

# 25
  • Мнения: 48 007
Дано, винаги ми е било чудно защо хората очакват Дани и Джон да се съберат. Никак не се връзва и не го искам

# 26
  • Варна
  • Мнения: 17 990
Дано, винаги ми е било чудно защо хората очакват Дани и Джон да се съберат. Никак не се връзва и не го искам
Защото са млади, красиви, от страната на добрите.. Grinning и са Старк и Таргариен (огън и лед).
Поне на пръв поглед.  Wink

# 27
  • Мнения: 48 007
Но като характери и темперамент са толкова различни...не очаквам да си паснат изобщо. Дори се чудя как Дани ще мели брашно с Тирион и не знам дали ще се срещнат...тя още не е дорасла,не знам дали изобщо ще порасне някога...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 17 990
Но като характери и темперамент са толкова различни...не очаквам да си паснат изобщо. Дори се чудя как Дани ще мели брашно с Тирион и не знам дали ще се срещнат...тя още не е дорасла,не знам дали изобщо ще порасне някога...

Предполагам, че Баристан ще и гарантира за Тирион, но тя няма да му има пълно доверие. Може баристан да приеме Тирион преди дани да се е върнала от дотраките. От друга страна мисля, че Тирион ще се влюби в нея или поне ще иска да й скочи в гащите (щото е такъв романтик  Rolling Eyes )
Дани и Джон ще имат нещо, няма как да нямат, но ми звучи невероятно да останат заедно и да управляват заедно Вестерос. Ако остане нещо за управляване.

# 29
  • Мнения: 48 007
Джон никак не е нейн тип. Намусен симпатяга без амбиции...ако е жив де. Вече се надявам да не е. Ей така, за по интересно.

Общи условия

Активация на акаунт