Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 16

  • 76 239
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 8 114
Гледах забавна реклама на парфюм на Пако Рабан. Отскоро я излъчват.

С жените, които припадат? Готина е, много ми хареса.

# 346
  • Мнения: 68 648
На мен ми хареса и другата на Пако Рабан - на One Million май беше, ако не бъркам марките. Момче и момиче с едни затисти ефекти...

# 347
  • Мнения: 1 708
Гледах забавна реклама на парфюм на Пако Рабан. Отскоро я излъчват.

С жените, които припадат? Готина е, много ми хареса.
Да, точно тази Simple Smile

О, да и на One Million ми харесва, макар повече да ми допадаше по-стария вариант - с друга мелодия и момчето и момичето не са същите.

# 348
  • Мнения: 11 546
Тази реклама ми е симпатична Simple Smile 



# 349
  • Мнения: 36 486
Джъмбо май приключиха с барабанчиците - новата е с коледен влак и една много особена песничка, на която нищо не й се разбира (само накрая хващам някакви думи на български)..

# 350
  • София
  • Мнения: 8 932
Джъмбо май приключиха с барабанчиците - новата е с коледен влак и една много особена песничка, на която нищо не й се разбира (само накрая хващам някакви думи на български)..
Да. И ще ни я пускат всеки ден до Коледа, защото има отброяване на дните.

# 351
# 352
  • Мнения: X
 Нова ужасна и лигава реклама - на теленор, която започва с "Мила моя мамо" и продължава с "мойто внук Стилиян" и разни разлигавени старци, които мрънкат нещо за празниците...покрай тия празници ще ни надуят главите с лиготии и глупости  #Cussing out

# 353
  • София
  • Мнения: 62 595
И са сложили песента от рекламата на сокове, май Куинс.

А днес разбрах откъде съм чувала гласа на рекламата на прясното мляко олимпус. Женски глас. Често заспивам с пуснат телевизор, защото дават Мидсъмър много късно, и по някое време се събуждам от онези глупави реклами на разни розови магазини и докато изгася телевизора, съм чула половината рекллама. Там винаги женският глас е на тази актриса, не зная как се казва. И сега изведнъж дублира прясно мляко.

# 354
  • Мнения: 993
Ей, момичета, разсмяхте ме с коментарите си по нощите. Grinning Аз като почнат реклами, сменям канала, защото ме избива на агресия. То не са неприятни хлапета, мъкнещи бисквиДи, не са ония досадни барабани на Джъмбо, които сякаш в мозъка бъркат, ами и досадниците от рекламата за "Белииса", които са ужасно изкуствени - и бабата, и внучката, домъкнала гадже италианец. Като се замисля, май последната реклама, която харесвах, беше на някакво кафе и звучеше "Let it snow", с едно много сладко детенце. Simple Smile) А, има една на банка с Владо Николов и голямата му фамилия - тя ме усмихва. Simple Smile)

# 355
  • София
  • Мнения: 8 114
Новата коледна реклама на H&M много ми хареса. За лошия брат на дядо Коледа. По NG я дават много често.

# 356
  • Мнения: 36 486
Мен ме развесели новата коледна реклама на Национална лотария - чудя се дали Захари Бахаров наистина си е пуснал бяла брада Joy
 

# 357
  • Мнения: 35 110
Новата коледна реклама на H&M много ми хареса. За лошия брат на дядо Коледа. По NG я дават много често.

Много е хубава.

# 358
  • DE
  • Мнения: 9 068
Коледната реклама на летище Хийтроу, направо да се разплачеш.

# 359
  • Мнения: 1 708
Ооо, много е хубава! Hug

Общи условия

Активация на акаунт