Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 16

  • 76 355
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 35 146
Харесва ми рекламата на Димитър Маджаров, много приятно са вплели традициите в нея, а накрая дават прощъпулник на едно синеоко сладурче.
И аз много я харесвам!

# 526
  • Мнения: X
Всеки път, като видя рекламата на Райфайзен Банк с маймуните, все едно ми казват:
"Станете ни клиенти, да ви направим на маймуни!".

И една, с "руса" кифла с ФаФли, дето стои до една локва, вижда идващата кола и единственото, дето й хрумва, е да си рови в телефона...да де, да си включи печката.   Laughing


# 527
  • Мнения: 295
Всеки път, като видя рекламата на Райфайзен Банк с маймуните, все едно ми казват:
"Станете ни клиенти, да ви направим на маймуни!".

И една, с "руса" кифла с ФаФли, дето стои до една локва, вижда идващата кола и единственото, дето й хрумва, е да си рови в телефона...да де, да си включи печката.   Laughing
О да! И аз страшно много се дразня на тая с локвата! Всеки път ми идва да й викна да сложи поне чадъра отпред! Grinning Но пък има як телефон, нали Wink водоустойчив Sunglasses

# 528
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Има една много противна реклама /никаква идея на какво/, ама детски глас обяснява, че татко сутрин не можел да се удържи и опъва мама /така звучи поне/. Голям отврат.

# 529
  • Мнения: 9 865
На сапун, тъпа е.

На зОрбит новата реклама е по-тъпа от старите, не мислех, че е възможно.

# 530
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ей, от вчера гледам една реклама на някакъв крем за лице, български май.
Дават някаква жена, дето трябва да изглежда красива, с красива кожа, ама не е.
Пък като си отвори устата накрая....

# 531
  • Мнения: X
Преди време ми попадна една статия за рекламите....ще "преразкажа" по памет.
Та, гледайки реклами, научаваш, че:
-си най-лошата домакиня
-си най-лошата майка
-косата ти е отвратителна-мазна/суха/цъфтяща/грозна
-дебела си
-слаба си
-имаш ужасен стомах-запек/разстройство
-кожата ти е ужасна
-беден си-винаги ти трябват кредити
-колата ти е грозна бричка
-не си модерна-не ядеш Марс/Баунти/Фафли
-.......
Да се чуди човек как потребителя още е жив,  живеейки такъв жалък, нещастен и нищожен живот, а не си е пръснал мозъка.     Laughing

Много ми хареса....    Simple Smile

# 532
  • Мнения: 36 662
Аз само във форума познавам хора, които не ядат вафли и десертчета Simple Smile
На мен пък в рекламите ми прави впечатление как хора с неестествено съвършена кожа имат по една огромна червена пъпка, която изчезва моментално, след като я намажат с нещо за третиране на акне, и как жени на видима възраст около 29, твърдят, че са на 50 и са изгладили бръчките с помощта на вълшебни кремчета.

# 533
  • Мнения: X
жени на видима възраст около 29, твърдят, че са на 50 и са изгладили бръчките с помощта на вълшебни кремчета.
ТОЧНО!!! "Това е мама, а това е майката на мама".... А майката на мама няма и 35 Grinning

# 534
  • Мнения: 993
А коментар за "Албени"? Grinning

# 535
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 946
Преди време ми попадна една статия за рекламите....ще "преразкажа" по памет.
Та, гледайки реклами, научаваш, че:
-си най-лошата домакиня
-си най-лошата майка
-косата ти е отвратителна-мазна/суха/цъфтяща/грозна
-дебела си
-слаба си
-имаш ужасен стомах-запек/разстройство
-кожата ти е ужасна
-беден си-винаги ти трябват кредити
-колата ти е грозна бричка
-не си модерна-не ядеш Марс/Баунти/Фафли
-.......
Да се чуди човек как потребителя още е жив,  живеейки такъв жалък, нещастен и нищожен живот, а не си е пръснал мозъка.     Laughing

Много ми хареса....    Simple Smile



Това ми хареса и  ми прилича на "Двадесет причини да не гледаме реклама" GrinningGrinningGrinning

# 536
  • София
  • Мнения: 8 937
жени на видима възраст около 29, твърдят, че са на 50 и са изгладили бръчките с помощта на вълшебни кремчета.
ТОЧНО!!! "Това е мама, а това е майката на мама".... А майката на мама няма и 35 Grinning
Може да е от техните малцинства. Simple Smile

# 537
  • Мнения: 14 144
жени на видима възраст около 29, твърдят, че са на 50 и са изгладили бръчките с помощта на вълшебни кремчета.
ТОЧНО!!! "Това е мама, а това е майката на мама".... А майката на мама няма и 35 Grinning
Може да е от техните малцинства. Simple Smile

И аз това тръгнах да пиша. Ако майката на мама е родила на 16, а мама - на 15, всичко е точно. Joy
Аз пък най обичам да ми показват как 50-килограмова девойка отслабва с колан или клинът ѝ прикрива липсващите тлъстини. Когато облекат 120-килограмова дама в клинче и тя заприлича на 90-килограмова, ще ги призная.

# 538
  • Мнения: 9 865
А коментар за "Албени"? Grinning
Прилича ми на маскирано с диско маане, каквото точно си е. И доста набиваща се и дразнеща реклама. Точно този десерт не го ям.

# 539
  • Мнения: 993
А коментар за "Албени"? Grinning
Прилича ми на маскирано с диско маане, каквото точно си е. И доста набиваща се и дразнеща реклама. Точно този десерт не го ям.
Аз преди го ядях, но ми се отяде от тая реклама. Напомня ми на едни пеленки преди време, които ги рекламираха бебета, кълчещи се на Азис...

Общи условия

Активация на акаунт