Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 16

  • 76 258
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 286
жени на видима възраст около 29, твърдят, че са на 50 и са изгладили бръчките с помощта на вълшебни кремчета.
ТОЧНО!!! "Това е мама, а това е майката на мама".... А майката на мама няма и 35 Grinning
А рекламата за таблетки в менопаузата(не помня какви бяха-май феминорм май) и жена, която беше на видима възраст около 35 казва, че са ѝ помогнали...

# 541
  • Мнения: 14 081
Ми то, ако на 35 не могат да ти помогнат, не знам кога.

# 542
  • София
  • Мнения: 619
Мен ме изуми рекламата на някакъв пробиотик. Две лекарки, повтарям, лекарки, не обикновени стрини на бакалията, си говорят, едната казва "Аууу, досега бях на антибиотик, сега стомахът ми е...", а другата я поучава: "С антибиотик винаги взимай пробиотик". Умрех!

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз пък не мога да възприема рекламата на Кредисимо - "звъня на олигарх 1, звъня на олигарх 2"... Това ли е нормалното в живота - бръмчалки, издържани от олигарси, и то по двама наведнъж?

# 544
  • Мнения: 36 489
Техните реклами са все с ненормални хора - преди нямаше ли клип  с жена на средна възраст, която щяла да заживее с капитана на самотен остров и да открие пиратско съкровище?
Разбирам концепцията им, но не са ми особено забавни - докато се сетя за какво става дума и какво рекламират, все си мисля "какви са тези откачалки?"..

# 545
  • София
  • Мнения: 8 932
Има една реклама, в която двама приятели си говорят сами, как единия взел заем от другия и не му го връща. И накрая не разбирам, ще се върне ли все пак заема между приятелите, след получаване на кредита от финансовата институция? А ми е важно. Simple Smile

# 546
  • Мнения: 14 081
Поне да си подбират участниците. Че на русото Злате наистина му мина времето, нароиха се нови "звезди", олигарсите "някак международно ѝ затварят" и опря до кредити. Жалка реклама, с жалки участници.

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Това ли била русата Златка  newsm78 Уж следя "компроматите", но все ми се губи и не я знам  Embarassed

# 548
  • София
  • Мнения: 62 595
Не може да е тя от рекламата с олигарсите. Златка е ниска, трътлеста и доста остаряла. А ако случайно е тя, значи обилно са я поляли с фотошоп.

# 549
  • Мнения: 68 654
Има една реклама, в която двама приятели си говорят сами, как единия взел заем от другия и не му го връща. И накрая не разбирам, ще се върне ли все пак заема между приятелите, след получаване на кредита от финансовата институция? А ми е важно. Simple Smile


"Що не го пратих в Изи кредит"...
Готина е.

# 550
  • Мнения: X
А забелязали ли сте на русото Злате какъв и е врата и деколтето в тая реклама?! Ако не сте, Ви го оставям за домашно! Grinning

# 551
  • Мнения: 9 865
Тая дето звъни на олигарсите си е точно Русата Златка, както и в другата на креди*имо, дето "мечтата" се появява с тъщата, пак е тя. У-жас. Ужасна реклама. Имаше една дето "и да пее са я карали", с Ана-Мария не знам си коя, доста образователни реклами.

А мен ме забавлява, че рекламата на Белииса с италианското гадже и бабата, както и една реклама за средство против афти са снимани в една и съща кухня, с една и съща баба.
Вкъщи се майтапим, че тази баба е много грижовна и чакаме с нетърпение следващата ѝ реинкарнация.

# 552
  • София
  • Мнения: 8 932
Не може да е тя от рекламата с олигарсите. Златка е ниска, трътлеста и доста остаряла. А ако случайно е тя, значи обилно са я поляли с фотошоп.
Тя е, тя е. Както и в онази с майката, която се появява зад мечтаната жена.

# 553
  • София
  • Мнения: 8 114
А мен ме забавлява, че рекламата на Белииса с италианското гадже и бабата, както и една реклама за средство против афти са снимани в една и съща кухня, с една и съща баба.
Вкъщи се майтапим, че тази баба е много грижовна и чакаме с нетърпение следващата ѝ реинкарнация.

Не е една и съща жена в двете реклами. В тази за афтите е Величка Георгиева, която играеше и в "Ние, нашите и вашите". В рекламата на Белииса е друга жена.

# 554
  • Мнения: 9 865
О, да прощавайте, сега ги изгледах, то и кухите са различни, но излъчването на рекламите е 1:1 и води до объркване. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт