Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 16

  • 76 268
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 848
Това с гладът си е патент на Нешка, за това я предложих.  Но тя едва ли ще падне на ниво да снима реклама. Да не отклоняване темата.

# 601
  • Мнения: 9 865
а тези девойки там пълнолетни ли са, та да участват в реклама на хазартни игри?
Не всички, Мадлен Радуканова и Теодора Александрова нямат 18 още.

С риск да звуча кофти, ама Нешка падна до ниво да съпортва Николай Бареков, по-добре да беше снимала реклама.

# 602
  • Мнения: 328
Новата реклама на Виваком е доста неприятна. Мъж цъка с дистанционното, докато жена му принася манджа след манджа, а той от дивана не се вдига. Идилия...

# 603
  • София
  • Мнения: 62 595
Трябва да е реклама на конвенцията. Wink

# 604
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
 Мисля си,ако "малкият Кашличко" бе персонаж от рекламата на Лопедиум,как ли би се казвал?Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: чт, 15 фев 2018, 21:20 от иланг-иланг

# 605
  • Мнения: 993
Мисля си,ако "малкият Кашличко" бе персонаж от рекламата на Лопедиум,как ли се казвал?Stuck Out Tongue Winking Eye
Като в оня виц, в който вълкът, заекът и хамстерът си избирали псевдоними за пиеса - Вуйо и Зуйо, а хамстерът казал, че няма да участва. Grinning

# 606
  • Мнения: 68 659
Този виц ми е любим. Бях го забравила...благодаря че ми го припомни...😂

# 607
  • Мнения: 14 082
Мисля си,ако "малкият Кашличко" бе персонаж от рекламата на Лопедиум,как ли би се казвал?Stuck Out Tongue Winking Eye

Е, как - Малкият Диарийко. По-интересното е как ще изглежда?

# 608
  • Мнения: 36 499
Laughing Laughing Laughing
Скрит текст:

# 609
  • Мнения: 68 659
Ох бе.... JoyJoy

# 610
# 611
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
Мисля си,ако "малкият Кашличко" бе персонаж от рекламата на Лопедиум,как ли би се казвал?Stuck Out Tongue Winking Eye

Е, как - Малкият Диарийко. По-интересното е как ще изглежда?

Малкият Дрисличко ми е по-така. Миловидно.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 612
  • Мнения: 14 082
По-миловидно е, но като дадат и големия Дрисльо и отидЕ умилението на драгия зрител.

# 613
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
 За да сме етнически толерантни в определени региони може да бъде и малкия Сюргюнчо.

# 614
  • Мнения: X
Е то по тая логика, малкия посерко кафяв ли ще е? Веднага ще наскачат, че е дискриминация... Може да го боядисаме в цветовете на дъгата/гейското знаме, тъкмо ще сме много актуални... Hands V

Общи условия

Активация на акаунт