Хормонални изследвания - 7

  • 81 761
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 210
Здравейте! Искам да попитам има ли проблем със забременяване при стойности TSH - 2,5  , FT - 4 - 13,2 ,  MAT - 307  
Имам не една и две познати забременели с такива стойности. Самото забременяване едва ли е проблем, обаче предвид очакваното повишаване на ТСХ и рисковете за износване и нормално развитие на плода, аз лично бих търсила постигане на по-ниски стойности на всяка цена.

# 241
  • София
  • Мнения: 35 968
Здравейте! Искам да попитам има ли проблем със забременяване при стойности TSH - 2,5  , FT - 4 - 13,2 ,  MAT - 307 
Не.
Проблем може да има след това, с износването, защото ТСХ, след зачеване, започва да се повишава.

# 242
  • Мнения: 392
Здравей Денис! Искам да те попитам как са нещата при мен? Хормоните са направени на 2 ден от МЦ:
Fsh 12.12 ( 2.4-9.3)
Lh 6.39 (1.9-8.0)
Estrafiol 0.13 (0.08-0.79)
AMX 1.4 (0.9-1.7)
Тestosteron 1.48 (0.18-2.55)
Другия месец ни предстои ин витро! На 33години съм!

Последна редакция: пн, 04 дек 2017, 14:14 от iovis

# 243
  • Мнения: 1 033
Здравейте, може ли някой да ми каже дали има начин да се повиши инхибин Б при мъж ?

# 244
  • София
  • Мнения: 35 968
Здравей Денис! Искам да те попитам как са нещата при мен? Хормоните са направени на 2 ден от МЦ:
Fsh 12.12 ( 2.4-9.3)
Lh 6.39 (1.9-8.0)
Estrafiol 0.13 (0.08-0.79)
AMX 1.4 (0.9-1.7)
Тestosteron 1.48 (0.18-2.55)
Другия месец ни предстои ин витро! На 33години съм!
Здравей!
ФСХ е висок, но предполагам си наясно с това - показва проблем с функцията на яйчниците.
АМХ е добре, но е малко съмнително това да са реални стойности, при тази стойност на ФСХ, освен ако не си с ПКЯ.
Другите са добре.
Пожелавам ти да успеете и ще чакам новини Peace


Здравейте, може ли някой да ми каже дали има начин да се повиши инхибин Б при мъж ?
Опитайте с добавки, не са някаква панацея, но в много случаи помагат. Peace

# 245
  • Мнения: 1 131
Здравейте, бих искала да попитам- високия естрадиол може ли да доведе до чести влагалищни инфекции. Питам тъй като съм постоянно с някаква инфекция, а наскоро спрях противозачатъчните и менструацията все още не ми е регулирана. Мисля на следващата да пусна пакет - Естрадиол, ЛХ, ФСХ , пролактин.
Все пак реших да попитам, защото вече се чудя на какво може да се дължи всичко това Simple Smile Благодаря

# 246
  • София
  • Мнения: 35 968
Здравейте, бих искала да попитам- високия естрадиол може ли да доведе до чести влагалищни инфекции. Питам тъй като съм постоянно с някаква инфекция, а наскоро спрях противозачатъчните и менструацията все още не ми е регулирана. Мисля на следващата да пусна пакет - Естрадиол, ЛХ, ФСХ , пролактин.
Все пак реших да попитам, защото вече се чудя на какво може да се дължи всичко това Simple Smile Благодаря
Не.
Направи МБИзследване, както и тест за Хламидия, Микоплазми и Уреаплазми.
Изследвай Инсулин + Глюкоза, защото, ако си с ИР, това променя средата на влагалището, в благоприятна за т.н. гъбички.

# 247
  • Мнения: 1 131
Здравейте, бих искала да попитам- високия естрадиол може ли да доведе до чести влагалищни инфекции. Питам тъй като съм постоянно с някаква инфекция, а наскоро спрях противозачатъчните и менструацията все още не ми е регулирана. Мисля на следващата да пусна пакет - Естрадиол, ЛХ, ФСХ , пролактин.
Все пак реших да попитам, защото вече се чудя на какво може да се дължи всичко това Simple Smile Благодаря
Не.
Направи МБИзследване, както и тест за Хламидия, Микоплазми и Уреаплазми.
Изследвай Инсулин + Глюкоза, защото, ако си с ИР, това променя средата на влагалището, в благоприятна за т.н. гъбички.
Благодаря за отговора. Днес ми излязоха резултатите от последната микробиология - за пореден път бактериална вагиноза. Изключила съм Хламидии, Микоплазни и Уреаплазми, както и Трихомони.
Последните два месеца съм нямала чиста микробиология. На последния преглед докторката ми наблюдава секрет под микроскоп и уж видя гъби. Днес излиза, че не са гъби - а бактериална вагиноза. Вече много се обърках от непрестанните лечения Sad
Ще изследвам инсулин и глюкоза ( тя последно преди 2 месеца беше 5.05 на гладно) Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 35 968
Скрит текст:
Здравейте, бих искала да попитам- високия естрадиол може ли да доведе до чести влагалищни инфекции. Питам тъй като съм постоянно с някаква инфекция, а наскоро спрях противозачатъчните и менструацията все още не ми е регулирана. Мисля на следващата да пусна пакет - Естрадиол, ЛХ, ФСХ , пролактин.
Все пак реших да попитам, защото вече се чудя на какво може да се дължи всичко това Simple Smile Благодаря
Не.
Направи МБИзследване, както и тест за Хламидия, Микоплазми и Уреаплазми.
Изследвай Инсулин + Глюкоза, защото, ако си с ИР, това променя средата на влагалището, в благоприятна за т.н. гъбички.
Благодаря за отговора. Днес ми излязоха резултатите от последната микробиология - за пореден път бактериална вагиноза. Изключила съм Хламидии, Микоплазни и Уреаплазми, както и Трихомони.
Последните два месеца съм нямала чиста микробиология. На последния преглед докторката ми наблюдава секрет под микроскоп и уж видя гъби. Днес излиза, че не са гъби - а бактериална вагиноза. Вече много се обърках от непрестанните лечения Sad
Ще изследвам инсулин и глюкоза ( тя последно преди 2 месеца беше 5.05 на гладно) Simple Smile
Засили и Имунната с-ма - когато е слаба, патогените нападат Wink

# 249
  • Мнения: 392
Здравей Денис! Сега ми излезе и последното изследване:
17 он прогестерон -5.166nmol/l(0.61-3.94)
Виждам, че е високо. Какво значи това?

# 250
  • София
  • Мнения: 35 968
Здравей Денис! Сега ми излезе и последното изследване:
17 он прогестерон -5.166nmol/l(0.61-3.94)
Виждам, че е високо. Какво значи това?
Висок е. Може да показва проблем с функцията на НбЖ.
Трябва да се консултираш с Ендокринолог.

# 251
  • Мнения: 392
Ок. Благодаря много!

# 252
  • Мнения: 251
Здравей, denis може ли коментар и за моите изследвания! Правени месец след стимулация.   Пия бромокриптин тъй като съм с аденом на хипофиза.

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 14:27 от green tree

# 253
  • София
  • Мнения: 35 968
Здравей, denis може ли коментар и за моите изследвания! Правени месец след стимулация.   Пия бромокриптин тъй като съм с аденом на хипофиза.
http://imagizer.imageshack.us/v2/750x522q90/922/wX9zkk.jpg
Здравей!
Изследванията са добре.  Peace , не показват да има и проблем с дозите, които приемаш.
 

# 254
  • Мнения: 251
Благодаря,denis! Както винаги си много мила!💐

Общи условия

Активация на акаунт