Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 45

  • 100 243
  • 729
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 345
Не зная, но тези от ТЕЛК си правят каквото искат.
 Ето със sarcasm сме на едно положение. и на мен миналият ноември ми дадоха 80 % за 1 година, сега 70 % за 2 години, а на нея за 3 години. Познавам момичета, с които терапии провеждахме по едно и също време, дали са им първоначално 80% за 2 години, на мен за 1 г.
  Няма ли някакви критерии, защо така раздават както им скимне години.? Никой от тях няма други болести, освен тази, направо ми е непонятно, защо така различно дават.

# 616
  • София
  • Мнения: 5 074
Искам да ви разкажа как една моя леля оздравя  Бяха открили злок забол. на белия дроб.Отказа операция.Последно когато я видях преди година,беше много бледа и недобре.Тъкмо бе започнала да пие домашно алое.Сега я видях година след това и не повярвах,че е оздравяла.Свежа,хубава.Каза,че е пила алоето цяла година.Твърди,че е напълно здрава.Надявам се да помогне на някого.Да ви кажа и нещо изпробвано от мен.Изведнъж ми се появи голямо топче на възглавничката на ходилото.Цял месец   куцах и такива болки,да не го пипнеш.Наложих го с лук,ябълков оцет и сол  пет дни и до десетия ден изчезна напълно.Със същата рецепта си оправих и болката в горната част на гърба.



Всичко това може да е от полза на някои други.
Нелепо е да пишете тук.

# 617
  • Мнения: 486
Иска ми се да ви разкажа и как баба ми се е излекувала на времето от незнайна болест.Когато е била на 20г.се разболява тежко.Косата и окапва,по нейните думи става суха вейка.Не се е хранила от много време..Не е можела да се изправя,казва заминавах си.Някой от селото идва и казва да и дадат да пийне газ.Тя си спомняше как майка и свалила лампата от стената и я накарали да изпие една чаша от кафе.Получава силно разстройство,но на другия ден се изправя за първи път.Започва да оздравява.Жени се и ражда две деца.Почина на 88г.Надявам се някой да не ме разбере неправилно.Просто хиляди пъти съм слушала тази история.Винаги съм вярвала,че ако ми се наложи,бих посегнала към нея.Даже си я пия от време на време но по 25 к. на гладно.

# 618
  • Мнения: 486
По някакъв начин много се приближих до тази болест,заради моя приятелка.Едва ли не изчетох всичко заради нея,но тя напълно отричаше алтерн.медицина .Извинявам се ако написаното е неуместно

# 619
  • София
  • Мнения: 5 074
По някакъв начин много се приближих до тази болест,заради моя приятелка.Едва ли не изчетох всичко заради нея,но тя напълно отричаше алтерн.медицина .Извинявам се ако написаното е неуместно
Малко по-горе го казах. Неуместно е да пишете това точно тук.

# 620
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Само не анатемосвайте алоето заради постове като на rosi cat. Имало си пустото алое някви полезни качества, да му се не надяваш. Щом човек врял и кипял в тия ракови среди като завеждащ онко отделение ми го е препоръчвал... значи не е съвсем за боклука.

Иначе към теб самата, rosi cat, имам не деликатен намек (за разлика от Хули, която на моменти пише доста остро, но винаги запазва самообладание, добър тон и демонстрира деликатност)... Та аз не намек културен, а направо заплаха ще ти отправя, че ще те яда, цитирам, разобличавам, дори заплашвам ако не спреш с подобни постове или поне не ги перефразираш.

rosi cat, ти даваш ли си въобще сметка, че по един или друг начин може да си заблудила някой и да си го метнала уж с добри мисли и намерения за храна на червеите. То не бе леля ми, пък баба ми, пък една близка моя заради която питам. Тук не падаме от планетата Марс, тук падаме от хирургията, от онкото и т.н. "приятни" местенца от цялата Галактика. Пределно ясно ни е (поне на тези, които реагират на последните ти коментари), че хич не стават нещата само с алое. Болшинството от пишещите тук не страдаме от колит, мастит, фиброаденом и т.н. тук сме със ЗЛОкачествени "придобивки", които не се лекуват само с алое, чашка кафе или ако имаш топки цялостно изрязване на мястото/оргъна, където се е появил. Пфу... олях се... ще ме прощавате, но така или иначе съм леко изнервена, някъде душата си трябва "да излея"...

# 621
  • Мнения: 486
Просто знаех три истории,от които наистина бях силно впечатлена Така и не ми позволихте да ви разкажа третата.Да,и аз винаги за алоето съм мислила,че са глупости,но видях тази жена как изглеждаше и трудно дишаше и беше отказала операцията и се чудех как така сама  ще се излекува Отдавна не бях влизала  В БГ форуми. Мислех,че съм длъжна да ги разкажа някъде.Извинявам се само,че не погледнах темата напред.Заглавието ми се стори подходящо.Аз самата до скоро бях лъгана ,че имам злок. процес и преживях и шока и всъщност какво ли не илачи изпих за една година и газ си пийвах и   всекидневни компреси с газ/,донесена ми от Русия/
и няма да задълбавам повече .От все сърце желая на всички ви  
 здраве . Нека Бог даде всекиму правилният лек .Въпреки критиките,не съжалявам че ви писах.Аз не съм лекар, нито ви продавам нещо,че толкова остро  ме обвинихте,че ви подвеждам по някакъв начин.Разказвам какво съм чула и видяла,а избора си е ваш. Даже смятам ,че  отдавна трябваше да ги напиша където трябва.Лек ,който е помогнал на някого,за него не се мълчи,а се разказва.Аз колко се мъчих със една страшна аритмия.Бях се отчаяла и предала,но   разпитвах навсякъде за лек.И пак от хората си намерих лека.И аритмията изчезна,като си намерих правилната билката. От все сърце пожелавам много здраве на всички ви!     

# 622
  • София
  • Мнения: 192
Момичета, подарявам опаковка и половина Нолвадекс. Осем блистера,
ако някой има интерес да ми пише на ЛС. От София съм. Годноста е до 09.2021 година.

# 623
  • Мнения: X
Спирит как няма да си изнервена в 2часА Grinning я кажи за алоето Simple Smile донесоха ми едно с много издънки. Пресадих го и откъснах няколко листа, но ме беше гнус да го направя.
На моя преглед днес нищо ново, ще живея, нищо ми няма.
Да споделя едно видео за един голям лекар, познат на повечето от нас :
https://www.btv.bg/video/shows/120-minuti/videos/golemite-prof-i … an-gavrailov.html
На 1:08 е по-младият ми наследник Simple Smile

# 624
  • София
  • Мнения: 5 074
Фри, първото условие е алоето да е три годишно.И това съм го отработила през годините.

# 625
  • Мнения: X
Значи ще трябва да почакам Grinning

# 626
  • София
  • Мнения: 3 479
Един глас за алое-то и от мен.
Преди години, когато се оперирах, моя приятелка ходеше на поредната химиотерапия... майка ѝ набави пресен сок от алое за двете.
Спомням си, че към определеното количество сок добавих мед, вино и още нещо (не помня какво)-  получи се около литър.
Пиех по глътка няколко пъти на ден доста време (стоически го изпих всичкото).
Години по- късно прочетох, че алоето подсилва  имунната система.
От 3- 4 години си отглеждам вкъщи, стана голямо и сочно... ама нещо не ми се опитва пак... сокът от бъз ми стига...

# 627
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Да споделя едно видео за един голям лекар, познат на повечето от нас :
https://www.btv.bg/video/shows/120-minuti/videos/golemite-prof-i … an-gavrailov.html
На 1:08 е по-младият ми наследник Simple Smile
Кой е младокът? Thinking

# 628
  • Мнения: X
моето по-малкото детенце Hearts

# 629
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Ехаа, супер, жив и здрав да ти е. На стаж е при него или какво?

Общи условия

Активация на акаунт