НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 2

  • 86 442
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 347
Привет, АСКи   img]https://imagizer.imageshack.com/img924/2957/OJFknI.gif[/img]

Вили,:hugs:наистина догадките и предположенията са хубаво нещо,после ще се смеем.Днес докато се ровех по повод на картината в горската къща, пак надникнах при рускините и знаете ли каква "догадка" прочетох при тях...Жената, която отивала при Салим да иска Зехра за снаха, била госпожа Джеврие.Представила се пред Салим като майка на Йомер, за да им помогне......
Няма логика, според мен, защото в озета си пише, че Йомер ще ревнува.
Ама догадки всякакви, всеки има право да предполага...
Аз пък предполагам, че кандидат-жениха, ще е от по-висок клас от онзи смешник Йенер, за да може интригата да е по-голяма и да му е още по-гадно на Йомерчик.Затова си мисля, че няма да е човека на Хилми, той е от породата на Йенер...

# 466
  • Мнения: 28 074
Враждата между Х. Йълмаз и бащата на Йомер не е ли започнала, защото, според думите му - "открадна ми и жената"?
На снимката в медальона са две млади момичета. Възможно е да са сестри, разделени като бебета и едната от тях да е Зехра. Би трябвало другият медальон да е в сестра й. За да се разпознаят някой ден.



Благодаря на екипа за превода и субтитрите на еп. 132! bouquet

# 467
  • Мнения: 3 436
Аз пък предполагам, че кандидат-жениха, ще е от по-висок клас от онзи смешник Йенер, за да може интригата да Grinningе по-голяма и да му е още по-гадно на Йомерчик.
Това, което и аз пожелах в първия си пост днес: кандидат-женихът да не е пак от махленски или мафиотски тип, а по на ниво (като Мерт, да речем).

Яд ме беше на сценаристите, че избраха за Зехра кандидат като Йенер, но той пък беше от същата долнопробна категория като Севим. А и нали трябваше да дават аргументи на Йомер. Ама хайде да не се повтарят пак.

Ами Зехрето няма ли да ревнува, като я няма Алев? Да не изскочи от стария албум оная Демет, влюбена навремето в Йомер? Grinning

Както писа Вили, сигурно после ще се смеем на версиите от днес. Grinning

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 19:49 от Tania M.

# 468
  • Мнения: 347
Таня,:hugs:
И аз мисля, че и покрай Йомерчик ще се завърти някоя/гаднярка, от сега я мразя! / няма как!Ще видим и ревнивата Зехра!
Лучия,:hugs:
Страхотна догадка, направо ме разби!

Как ме е яд, че не разбирам турски!!Сега съм в размисъл дали да гледам утре онлайн или да не гледам...За какво да гледам, като нищо не разбирам..Само да се ядосвам
Май ще чакам превод.Ама аз така или иначе , няма да съм се прибрала толкова рано.
Момичета, вие ще гледате ли онлайн?

# 469
  • Мнения: 28 074
Ще гледам, задължително Grinning И аз ще се ядосвам, че не разбирам, но не мога да пропусна. Особено спасяването им от висящата над пропастта кола. Понеже няколко пъти гледах последните сцени от еп. 180, забелязах, че камерата показва колата само от страната на Зехра. Може от другата страна да не висят съвсем във въздуха и Йомер да измъкне двамата през своята врата. Предницата на колата накрая се заби в земята и може да е по - стабилна. Иначе няма кой да им помогне, освен те самите.
Ако на руските страници има онлайн превод, ще следя и там. Свикнала съм покрай другия сериал, който следих миналия сезон.



# 470
  • Мнения: 1 732
Нинка,аз почти винаги гледах онлайн , а четях едновременно превод при рускините в онази група,която не обичам,но и заради този превод не се отписвам от там...Отначало се караха кой да превежда,започне една,скарат се смени я друга,после пак същата,но за нас е важно,че има кой да превежда...И после чакам вечерта да преведат в другата руска група...Дизи мания,те са по-бързи и преводът им е по -точен,както казват тези,които знаят и турски..
  Така че и утре ще е така...Аз ще кача и линка за гледане и за превода ,защото съм до обяд на работа и имам възможност..
   Лучи,никога не съм се сетила за тази възможност...за медальона..ами защо не,възможно е,разбира се,но коя ще е другата сестра... newsm78
    А колкото до враждата,да заради майката на Йомер е...Явно и двамата са я обичали,но тя е предпочела бащата на Й. и вероятно и затова  и си е тръгнала..Защото е имало заплаха за семейството ѝ след смъртта на бащата ..
     Нинка,и аз не мисля,че Джеврие ,предположението на рускините де,ще отиде да иска Зехра,а и нали те се познават вече с Али ...бащата на Зехра..
И един много красив фотошоп...от първия фраг

# 471
  • Мнения: 3 436
Както писа Дайче, по-важно е да не са сестри или роднини майките на страстните, Grinning че ни отиде бракът. Grinning

Аз нямам никаква възможност да гледам онлайн от 18 ч., дори да има синхронен превод на руски. Надявам се някой да сложи в темата по-късно утре вечер първия руски превод. Цвети писа, че и без това го гледа към полунощ.

# 472
  • Мнения: 7 875
Както писа Дайче, по-важно е да не са сестри или роднини майките на страстните, Grinning че ни отиде бракът. Grinning

Аз нямам никаква възможност да гледам онлайн от 18 ч., дори да има синхронен превод на руски. Надявам се Цвети да сложи в темата по-късно утре вечер първия руски превод. Тя писа, че и без това го гледа към полунощ.
И аз се присъединявам към молбата на Таня, че нямам търпение утре за епизода.
Поне да го изгледам преди лягане и да сънувам хубави сънища. Simple Smile

# 473
  • Мнения: 347
Добре де, аз в крайна сметка как да "процедирам", като се прибера  примерно в 18ч и да съм в час , какво се случва , за да мога да замръкна после спокойно:stuck_out_tongue_winking_eye: Вили,:kissing_heart:Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

Таня и Дайче...
Скрит текст:
в никакъв случай, не искам да звучи вулгарно, обаче в Турция се женят за братовчедите си.Ако сте чели "Чучулигата.Има и филм, но аз не съм го гледала, защото не е като книгата, ама там героите , двойката де пак са си братовчеди.Не го разбирам, ама е факт! В миналото е било така, за сега незнам

# 474
  • Мнения: 1 732
  Нинка,като се прибереш към 18 точно ще е започнал филмът,защото преди това е повторение,пускаш темата,тук ще бъдат линковете,отваряш ги и започваме и ние да си коментираме тук,в темата,кой какво е видял и разбрал...
  Утре  ще се срещнем с героите от "Ти назови"-това пишело тук...

# 475
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Момичета, благодаря на всички ви за прекрасните ''размисли и страсти''!  bouquet

Много ми хареса дискусията, идеите, откритията и предположенията ви!  bouquet

Някои от тях сме ги обсъждали преди време и на други места, други са нови и интересни, но... аз днес малко поизостанах заради реалът ми, та... дори и да не можах да се включа поне се запознах с идеите ви и да видим после ще се смеем или поздравяваме за попадения.  Peace

Танче, Пепелче  Hug обещавам  Simple Smile, по принцип съм нощна птица, та... дори да закъснее превода, стига да го има - веднага ще го сложа тук  Peace

Вили  Peaceмного харесвам колажите на този автор, толкова са истински, че... няма как да не го оцениш и не за първи път го коментираме де.  Simple Smile





Този с букета ми се мерна снощи много късно и днес се убих да го търся сутринта, но... по-късно излезе на друго място и... мога да го добавя  Wink



# 476
  • Мнения: 3 436
Нинка, очаквах възражение като това в спойлера ти, наясно съм с Традициите им с главно "Т". затова сложих в едно изречение две ухилени глави. Grinning

Цвети, при това закъсняло гледане няма как да не повторя някои от догадките и наблюденията ви.
И аз съм от ятото на нощните птици.

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 21:39 от Tania M.

# 477
  • Мнения: 347
Вили, права беше Цвети, като каза, че е лесно да се гледа като има сума ти преведени серии/руски и най-вече българските субтитри, /БЛАГОДАРЯ на Марина и Гали пак и пак и пак/:kissing_heart:Kissing HeartKissing Heart

Момичета АСК , добре че Ви има всички, които присъствате в тази група!!!

# 478
  • Мнения: 3 436
Това за по-лесното (донякъде) гледане на 180 серии накуп аз го казах и Цвети се съгласи, понеже е минала по дългия път, на ден по лъжичка, който от утре и на нас предстои. Grinning

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 21:46 от Tania M.

# 479
  • Мнения: 1 115
Здравейте, момичета! wavey
Още една от нощните птици. Heart Eyes
Време е вече да сляза от балкона. Търпеливо дочаках 2 сезон. Hug
Таня, радвам се да те "видя" тук. Направила си като мен, изгледала си първи сезон на един дъх.
Дано и вторият да е така завладяващ!
Краят на 1 сезон:

Общи условия

Активация на акаунт