Агитациите за развод в бг-мама

  • 48 990
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 112
На мен пък винаги ми е било смешно, като някой коментира за жена, че чакала принца. Първо, тези изветрели лафове, че няма идеални хора, могат да са полезни само на някоя млада наивна девойка, която тепърва ще открива топлата вода. Това, че една жена не иска да направи компромис с нещо или не иска да бъде с някого, не означава, че търси някакъв непостижим идеал, какво само сте ги запробутвали тези принцове Joy

# 241
  • София
  • Мнения: 62 595
а аз в приказката "какво чакаа принца на бял кон" усещам някаква злобна нотка, нещо като "какво е взела да подбира, я да хваща там един, както всички жени правят, какво се праави на принцеса". Смисълът е "тази да не се мисли за голятама работа, че да чака принц". Естествено, че всяка жена чака принца, какво, да легне с всеки балък от улицата ли? Дори най смотаната, тъпа, грозна, бедна и каквато там се сетиш жена, все е придирчива, не се оставя на първия срещнат. И дори хората отстрани може би й се чудят на какво оторе.

# 242
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Естествено, че всяка жена чака принца, какво, да легне с всеки балък от улицата ли?
Хайде да не е всяка, а!

# 243
  • София
  • Мнения: 17 393
Викаш, все някоя и теб трябва да вземе Grinning

Не се сдържах, сори, приеми го за незлоблив майтап, а ако все пак те обижда, кажи да го изтрия.

# 244
  • Мнения: 54 948
Ми не всяка, правилно.
Както и не всяка си мечтае за бяла рокля, сватба и бляскава церемония. Crazy
Не всички гледаме турски сериали. Mr. Green

# 245
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Викаш, все някоя и теб трябва да вземе Grinning

Не се сдържах, сори, приеми го за незлоблив майтап, а ако все пак те обижда, кажи да го изтрия.

Късно е.На мен ми хареса Joy

# 246
  • София
  • Мнения: 62 595
Дева, да не си в ПМС или МС? Аз не гледам сапунки така или иначе, падам си по кримки и по по-шантави сериали. Примерно на НВО даваха един серал от типа Зоната на здрача, но пренесен във виртуалната реалност. Казва се 404, сещаш се от ерър 404. А на сватбата и бялата рокля нищо им няма, много са си приятни дори, и да, булката е специална.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тогава и аз съм в ПМС защото не си падам по разни церемонии, а в бяла рокля абсурд да се облека. Не си падам просто, а  който иска да си облича не ми пречи.

# 248
  • Мнения: 54 948
И на мен не ми пречи. Но изобщо не ме вдъхновява.
Аз съм много практична и такива разходи не бих направила. Имахме само подписване, с нормално официални дрехи и само с кумовете. Отделно, че такива многолюдни церемонии ме напрягат и не ми носят положителни емоции.

# 249
  • София
  • Мнения: 62 595
Гледай колко силно е клишето - аз писах за принца на бял кон, а дева веднага подхвана сватбата, роклята и турските сериали. Да съм писала нещо за сватба, рокля и сериали? Писах, че дори най-смотаната и дори грозна, глупава и каквото щеш жена, иска принц, което означава, че се смята за достойна принц да я иска, а не пристава на първия срещнат или който й се натисне. Съвсем нормално, какво толкова й изби пяна? Едва ли тя самата е била без претенции.

Земонти, маллко тъпо звучи написаното от теб, нещо като все едно се е намерила една да сепрежали, ннищо че не си принц. Wink то и ти не си се похарчил за първата срещната, нали? все си имал претенции.

# 250
  • Мнения: 54 948
Анди, мила, аз се предадох на 30+, очевидно съм имала доста претенции. Sunglasses
Ама принц не съм търсила. Имах си мои критерии, но не от приказките.

# 251
  • София
  • Мнения: 62 595
За теб си е бил принц, иначе защо да се предаваш на някого с компромис? дали е бил или не е бил в очите на околните не знаем, ама за теб е бил.

# 252
  • Мнения: 112
Анди, мила, аз се предадох на 30+, очевидно съм имала доста претенции. Sunglasses
Ама принц не съм търсила. Имах си мои критерии, но не от приказките.
Дева, ти сериозно ли мислиш, че изобщо може да съществува някоя жена над дванадесетгодишна възраст, която да има критерии от приказките?

# 253
  • Мнения: 54 948
Ами виж, че има. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 112
Е, ама това че на някой идеалът му е сватба, бяла рокля и романтика не означава, че мечтае за нереални неща. Нито пък, че държи да бъде с мъж с физика на фотомодел, усмивка на холивудска звезда и сила на супергерой. Важното е за теб да си е хубав, а съгласи се, че не с всеки се получава това привличане и харесване.

Общи условия

Активация на акаунт