МАC & Sephora - 41 тема

  • 94 156
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 373
Благодаря, може да се пробвам  Hug

# 526
  • София
  • Мнения: 4 779
Дневната промоция на Дъглас и БЗ.

# 527
  • Мнения: 3 059
Бутиците на Estee Lauder обявиха ли намаление за петък? Аз по принцип получавсм смси, но засега нямам нищо.

# 528
  • София
  • Мнения: 943
Бутиците на Estee Lauder обявиха ли намаление за петък? Аз по принцип получавсм смси, но засега нямам нищо.

Още нищо не са обявили.

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
А нещо за PrettyShop в "The Mall" знае ли се? Не намирам нищо в Интернет. Thinking

# 530
  • Мнения: 1 662
И аз влизах със същото питане , една година Прити Шом бяха обявили -30% , доволно си напазарувахме.

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 5 952
Тези 30% от Прити шоп май бяха за рожден ден на The Mall преди две години мисля. Тогава и аз случайно бях в София и успях да напазарувам. Сякаш оттогава не съм срещала такива намаления. А в Пловдивския Прити шоп никога не е имало промоции, най-много на някои остарели продукти, за което много ме е яд, че сме така прецакани в провинцията  Simple Smile

# 532
  • Мнения: 1 662
Да , точно така, с мъжа ми отидохме към 21 часа , магазинът беше празен ,само ние бяхме, а в Сефора беше някаква лудница. Получихме страхотно обслужване , даже от някъде ми изкараха една лимитка на Метеоритите на Герлен , защото исках да си купя метеорити.

# 533
  • Мнения: 5 011
В Прити шоп ще има до 30% на избрани артикули, от Фейсбук страницата на Дъ мол.

# 534
  • София
  • Мнения: 3 880
Бутиците на Estee Lauder обявиха ли намаление за петък? Аз по принцип получавсм смси, но засега нямам нищо.

Черен петък на 24.11 - вземи 25% отстъпка за всички любими марки и 20% отстъпка на сетове.

# 535
  • Мнения: 227
Благодаря ви много, за предложенията на червилата на Мас. Вече харесах няколко от предложените!

# 536
  • в белята
  • Мнения: 536
Ще важили намалението за козметиката на Армани в Дъглас Сердика?

# 537
  • Мнения: 128
Момичета, днес бях в Сефора и имат много хубава празнична колекция, тази с лисичките, палитрите им сенки за очи са много сладки и като цена достъпни, дано са и хубави, страхотни са за подарък, като бижу! И видях и тествах палитрата Heat на UD, нещо невероятно е, уникално красиви цветове и ще я намалят утре за ЧП (а последния цвят е невиждано красив)!! Някой знае ли тя от перманентната колекция ли е или лимитирана? И може да не е за тази тема, но утре има 30% на всичко намаление на Арт Деко - за щанда им в мола на Стамболийски.

# 538
  • Мнения: 31 337
Не е лимитирана. Peace

# 539
  • София
  • Мнения: 901
А знаете ли кои продукти на Мак точно ще бъдат намалени?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт