МАC & Sephora - 41 тема

  • 94 194
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Всички без новите колекции и Вива Глем.

# 541
  • София
  • Мнения: 4 094
  Момичета, бихте ли съпоставили Heat на UD и Sweet Peach на TF? Наумила съм си да взема някоя от тях и явно днес ще е. Не ми трябват и двете, защото се гримирам веднъж на високосна и предимно в неутрални цветове. Та коя харесвате повече и към коя посягате по-често?
  Извинявам се, че май въпросът ми не е за тази тема. Нека модератор го премести ако реши.  Peace

# 542
# 543
  • Мнения: 7 624
Ако се гримираш рядко, аз бих препоръчала оригиналната шоколадова палитра на Ту фейсд. Според мен е най-разнообразна и с нея могат да се създадат много неутрални ежедневни визии. Ако не ти допада, вземи прасковената. Тя има повече цветове от Heat и са повече неутралните тонове. Heat е страхотно красива, но повечето цветове са доста ярки и ангажиращи и повечето са в оранжево-червената гама, а тя не отива на всеки. Според с мен ще имаш повече избор с прасковената, дори и двата прасковени цвята да не ти отиват толкова.

# 544
  • Мнения: 2 619
На мен добре,че ми правиха пробен грим за сватбата. След 1 час едно сълзене и дразнене получих и се оказа от Шоколадовата палитра. Бях с кървясали очи, за мен ароматизираните са за тест.

# 545
  • Мнения: 1 664
В The Mall имаше ли бутик на Estee?  По мой спомен май имаше , но на сайта им не виждам ?

# 546
  • Мнения: X
Бях с кървясали очи, за мен ароматизираните са за тест.


Аз заради химическата миризма на шоколадовата палитра се отказах от нея, т.е. размених я. И Тарталете 2 мирише на горещ шоколад, но много по-деликатно, а за сравнение с качеството на ТФ и дума не може да става. ТФ ги подминавам активно вече аз.
От една седмица се ядосвам, че не купих палитрата на Кат Вон Ди. Много е хубава, не знам какво толкова я мислих. Дали може да се купи някъде онлайн?

# 547
  • София
  • Мнения: 1 611
Празничната на Кат ли? Няма я в никой от познатите ми сайтове. Изчерпа се светкавично. Има я в италианската Сефора, ако имаш опция за пазаруване от там.

# 548
  • Мнения: X
Elle, благодаря. Simple Smile Ще пробвам с италианската Сефора.

# 549
  • Мнения: 2 619
Cheak, какво е толкова хубаво на палитрата? Не съм я виждала на живо.Ако има как да я вземеш не я мисли дълго.
След малко мисля да се отида до Сефора.
За ЧП италианската дава 15% на всичко и 25 % на колекцията на Сефора. Не правят намаление на Кат вон Д, Оригинс и Бека.
Предимно тези марки ще разгледам.
Лоялен клиент съм им единствените,които тук правят намаление на Диор, Шанел и др.марки.
Да не казвам,че забърсах единствената получена бройка червена палитра на Диор на 20%.

# 550
  • София
  • Мнения: 945
В The Mall имаше ли бутик на Estee?  По мой спомен май имаше , но на сайта им не виждам ?
Няма. Бутиците на Ести са на Витошка, в мол София и Сердика център.

# 551
  • Мнения: 1 664
В The Mall имаше ли бутик на Estee?  По мой спомен май имаше , но на сайта им не виждам ?
Няма. Бутиците на Ести са на Витошка, в мол София и Сердика център.

Благодаря, значи се бъркам със Сердика. Да се надяваме ,че и в Прити шоп ЕЛ ще е с минус 25% ,както в Нотос.

# 552
  • Мнения: X
За почитателките на Нейкид -
във feelunique сет от трите палитри Нейкид заедно с девет червила и три молива на UD са намалени от 360 на 210 евро. Пише че е оферта за деня.
http://eu.feelunique.com/p/Urban-Decay-Naked-Vault-Vol-IV

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 968
  Здравейте, знаете ли дали в Прити Шоп Пловдив
днес има някакви намаления?

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
 Здравейте, знаете ли дали в Прити Шоп Пловдив
днес има някакви намаления?
Да. На някои парфюми. Мисля, че на тези, които се продават и в Дъглас. Вероятно и на декоративната козметика на Диор и Живанши. На нищо друго. Има миниатюрна бележчица до вратата. По моему - не приканваща.

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 13:36 от AlexaS

Общи условия

Активация на акаунт