Дневникът тема 84 - Да отслабнем всички заедно!

  • 48 964
  • 751
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 062
Момичета, благодаря ви! Наистина се намирам за привлекателна, имам и самочувствие, но истината е, че трудната част предстои - доизчистване, поддържане...

Уикенда се омазах много лошо - две нережимни хапвания, но какви... с бирички, с хляб, че и бонбони... Сега съм подпухнала и ленива Confused Сега си се прибрах вкъщи и започнах някои подготовки за седмицата, която ще е кратка, в четвъртък следобед заминавам за Банско до неделя.

Та варя яйца, подготвям патладжани, размразявам кайма... и отивам след малко на фитнес. Ще тренирам рамене и корем.

Днес:
закуска - резен кашкавал, масло и шарена сол
обяд - таратор, домат и свинско със зеле
вечеря - джолан на фурна и домат

Добавки: BCAA, магнезий

# 571
  • Мнения: X
Не съм се отказала, но по скоро съм на ниско въглехидратно, а не високо мазнино хранене. Имам проблеми с жлъчката и имам страх с многото мазнини. Гледам да е балансирано, но нещата вървят супер бавно,а дори една мини чашка мляко с ориз (и захар)  ме връщат в изходна позиция или направо съм +1 кг. Ще ми се нещо малко да разбута нещата.... Двоумях се между ВЧ и японско чудо. После си продължавам по план Blush
Така само си шашкаш тялото.....вместо да му дадеш време и шанс да се "споразумее" с една диета и да започне да сваля.    Peace

Ние с моя мъж днес си направихме една разходка до Хисар, Старосел....пошляхме се, наляхме си вода, обядвахме.И се прибрахме.    Laughing  Кеф.Вече може да става студено, събрах слънце поне за половин година....
Хапването:
з-мазно кафе, омлет от 2 яйца и сланинка
о-шарено свинско на скара, салата, 4 сини сливи
в-май няма да ям, хич не съм гладна.....иначе има печен свински бут.

# 572
  • Мнения: 3 743
Мерси Simple Smile Рожденикът изяде цялата торта с кака и татко си за закуска, не разбрах как успяха Wink после бесня, дивя цял ден и ние покрай него. Направо 5 часа интервална тренировка ни направи, ха-ха. Днес имам мускулна треска отстрани на талията.

Обещаното преведено резюме на рибната статия:

Скрит текст:
В продължение на една година, Грийнберг спира да яде месо и яде само риба - около 700 порции - докато в същото време изследва риболова в открито море, както и практиките за отглеждане на риба в места като Аляска, Норвегия и Перу.
Радикалната промяна в диетата на Грийнберг почти не е имала ефект върху проблема му с холестерола и високото кръвно налягане, но за сметка това той успява да отслабне и да повиши нивата си на омега 3 мазнини

# 573
  • София
  • Мнения: 3 709
Галче, със закъснение да ти честитя рожденика! Много да е здрав!
На всички браво за похапването, душа носим все пак Laughing
Дези, честити постижения!

Аз днес последно бягах у наше село. За по-близо, викам ще тичам в бившия панаирен парк. Успях да изкарам 2.5 км. и ме налазиха стадо овце, десетина крави и три момчета ромчета и си бегАх дОма в крайна сметка  Grinning Стискайте палци, от утре съм с все сила в живия живот; ваканцията свърши!
Спокойна вечер на всички! Малкото е с вирус и температура, та аз няма да отслабвам тази нощ.

# 574
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Привет!!!
Някога бях активна в темата......
След безразборно хранене през лятото съм на максималните си кг 82-83
Та целта ми е да сваля до 74-76, е мечтана цел до 72.....
От утре стартирам 90 дневната диета.
Обичам да се отчитам...

# 575
  • Мнения: 5 062
Никой не пише. Сигурно всички са отслабнали през нощта Grinning

Равносметката от уикенда - 1 кг нагоре. Не че ме изненадва. Тази седмица целта е да падна под 69 кг. Очертава се да тренирам всеки ден. Уикенда заминаваме за малко, има фитнес в хотела, дано да става за нещо.

Менюто днес:
закуска - яйчна салата
обяд - измишльотина от кайма и патладжани
вечеря - студена пача Heart

Тренирам крака и корем

Добавки: BCAA, магнезий

# 576
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
Уикендът ми не беше режимен, макар да не съм прекалявала с храна. Не съм се мерила, не остана време сутринта. Днес съм си по план.

# 577
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Боби, добре дошла отново в темата HugКъм мързеливи красавици спокойно може да се добави дебели мързеливи красавици Mr. Green
Моята цел за септември са твърди 59 кг PeaceПостижима е!

Днес меню:
закуска 1/2 пакет оризовки с 2 с.л. сусамов тахан
обяд-краставица+3 патешки яйца сварени+100 грама месо
вечеря-доза протеин
 Спорт:в 06.00 20 обиколки на игрището, ако го приемем, че е 200 метра
фитнес към 17.00-гръб и корем

# 578
  • Мнения: 133
Никой не пише. Сигурно всички са отслабнали през нощта Grinning

Тц, Блеки, срам ме е да си призная хранителния погром от уикенда. Още се търкалям и ми е лошо. Мисля днес да разтоваря със салати и чай Grinning

 P.S И не смея да се кача на кантара... защото кой знае какви лоши неща ще покаже

# 579
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Момичета, някой поръчвал ли си е тренировъчен  или хранителен режим при Страхил Иванов? Ще  бъда благодарна ако споделите вашите мнения.

# 580
  • Мнения: X
Блеки, не мога да повярвам че си почти 70кг след онази снимка.... Имам чувството че си 55 -60 максимум.


Аз като най заклетия враг на ежедневното качване на канатара сега ще го правя, да видим. След вчера съм -600гр.

# 581
  • Мнения: 7 744
 wavey wavey wavey
днес ми е течен протеинов ден+МЦ+не съм се наспала
утре ще се тегля, няма нужда да си търся повече поводи за утеха сега  Twisted Evil

и като каза сиска цел - моята е 63 оптимистично за септември, може и нетвърди и залитащи към 64  Praynig Praynig Praynig

здравей, Боби, ти отдавна беше ВМ  Hug

# 582
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 267
Аз свърших моята диета и в неделя сутринта преди да съм я свършила окончателно бях 56,800 а след последния ден на диетата днес сутринта 57,200 кг. моята цел беше 56 кг но не зная дали ще ги задържа така както съм понеже не зная как да се храня след диетата днес храната ми е:
з. кафе с мляко и чай
о. 2 яйца, 1 краставица, малко парче свинско месо около 50 гр сирене 1 чаша кефир и 2 сини сливи
сл. з. хапка сирене чай със мляко и мед
в. смятам салата домати със сирене, малко печени тиквички на фурна айсберг и свинско месо напитка чай със стевия
Ако някой знае дали от това ще кача след диета да каже Simple Smile

# 583
  • Мнения: 3 743
Ако някой знае дали от това ще кача след диета да каже Simple Smile

Зависи, ти какво мислиш да ядеш след диетата Wink

Някой питаше за авокадото, тъкмо днес купих една торба от 6; тук така ги продават. Аз ги купувам зелени, твърди и ги слагам в хладилника на вратата. Проверявам ги и като започнат да омекват, почваме да ги ядем, но доста време издържат така. Ако ми трябва спешно, изкарвам на стайна температура и за 1-2 дни омеква и узрява.

Напоследък развалих режима аз.
Скрит текст:
Оставям до по-късно вечерта, защото гледам една онлайн поредица от един симпатяга, който се е излекувал от рак без химио или лъчетерапия и всяко от видеотата го пуска само за 24 часа. И понеже и в работата ми се налага да уча нови неща, сутрин пия и кафе със захар. Дали ще се отрази на кантара, ще видим Wink

# 584
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 267
Галче, смятам да се храня така както го описах по-горе затова попитах дали с такава храна ще напълнея след диета? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт