Спечели почивка за двама от New Wave Holidays!

  • 18 645
  • 247
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 008
Нямам определена почивка,която да запомня.......защото ще запомня абсолютно всяка. Всяка година е нещо различно,на друго място от предходното,така че никога не знаеш къде и на какво ще сполучиш Simple Smile
 

# 76
  • Мнения: 1 377
Много хубави спомени имам от Терма Палас Кранево, няколко пъти сме ходили там, винаги бих отишла отново.Simple Smile Съни Касъл не сме пробвали, но аз държа на вътрешен басейн, а той няма. Общо взето държим да е чисто и новичко, с хубав басейн и добра храна Simple Smile)))) И да ни е близо до Варна, не обичаме да пътуваме надалеч.

Последна редакция: ср, 30 авг 2017, 12:58 от Saudadе

# 77
  • Мнения: 518
http://www.newwave.bg/tours/olympian-bay-holiday-club-4-олимпийска-ривиера-лептокария.-пакет-от-3-нощувки-на-all-inclusive.-9350.aspx
 Това е почивката-мечта за мен!

# 78
  • Мнения: 18
Любимата ми почивка е от септември 2015г., когато с мъжа ми бяхме 7 дни на о-в Парос, Гърция. Беше изключително цветна, ароматна и така спокойна и приятна почивка, почивка в истинския смисъл на думата! Невероятна красота, прекрасно отношение и гостоприемство, прилични цени и едно приказно спокойствие, лъхащо от всяка гледка, всяко ресторантче и магазинче, дори от всяка автобусна спирка. С една дума РАЗКОШ! Hug Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 390
Незабравимата ми почивка беше една екскурзия до Германия.  3 семейства наехме бус и пътувахме и разглеждахме и бяхме на сватба и ни претърсиха митничарите и толкова много преживявания никога няма да забравя....
От сайта на New Wave Holidays ми хареса хотел "Вела Хилс" във Велинград.

# 80
  • Мнения: 376
Почивката,която си направихме до Прага и Виена за коледните празници- коледен базар, коледна атмосфера, много красиви площади, украса, толко вино и вурстчета. Бях бременна с втората ни дъщеря и това беше време само за нас.

# 81
  • sofia
  • Мнения: 1 951
Най - незабравимото пътуване за мен беше тазгодишното ни до Тимишоара, Румъния. Не вярвах,че толкова близко до нашата родина и култура място би могло да ме възхити толкова.Беше прекрасно и искам отново да отида.
От сайта си харесвам най-много си харесах Аркутино Фемили Ризорт 4*

# 82
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Помня всички почивки и екскурзии, на които съм била. Преди да отидем на дадена дестинация обичам да се информирам предварително за обектите, които ще посетим. Това лято, обаче в Прага, екскурзоводката ме изненада с много интересна и мистична информация за някои от обектите, за които ми беше изключително интересно да се запозная задълбочено в нета.

Хотел Феста Уинтър Палас 5*, Боровец.

# 83
  • Мнения: X
Почивката, която ще помня най - много, всъщност е най - лошата. Бяхме на палатки в Кара Дере. Първо, много трудно се стига до там с ниска кола. Пътят е уникално черен. После трябваше да ходим до плажа, нахраних една гора комари. Времето беше много лошо и бурните води така ме подмятаха, че се наложи да изляза от водата. И стомашен вирус получих с такива болки, че трябваше да лежа и да се гърча през цялото време. Накрая, като си дойдох, и една уроинфекция си бях донесла за спомен от морето. Иначе нормални почивки съм имала, но не и приятно незабравими. Мечтая някой ден до Тайланд да отида. Надявам се там изпитания да няма Stuck Out Tongue Winking Eye

# 84
  • Мнения: 786
Почивката ни до о-в Милос, Гърция. Nature Sun With Face
Избирам Долче Вита Съншайн Резорт, Златни пясъци.

# 85
  • Мнения: 18
Любимата ми почивка не е само една, но винаги с удоволствие бих се върнала в любимата Италия.                             От сайта на New Wave Holidays ми хареса хотел Роял спа Велинград.

# 86
  • София
  • Мнения: 553
Любимата ми почивка не е само една.Общо взето държим да е чисто, с хубав басейн и добра храна  Simple Smile
New Wave Holidays ми хареса хотел Роял спа Велинград.

# 87
  • Мнения: 912
Почивка която няма да забравя беше ходенето ни до Рим. Изпълнихме се с впечатления и снимки, 5 дни обикаляхме из катедралите, фонтаните, разкопките ... и видяхме и Папата.

От сайта, харсвам СПА Хотел Винярдс в Ахелой - много спокойно и приятно място:
http://www.newwave.bg/tours/%D1%81%D0%BF%D0%B0-%D1%85%D0%BE%D1%8 … chd=0&pbinf=0

# 88
  • Мнения: 11 746
Всяко бягство от ежедневието е добре дошло. Може би, защото не се случва толкова често, колкото бих желала.
Като любима помня една лятна почивка в Гърция и спокойствието, което имахме там.
От вашите оферти си харесах тази
http://www.newwave.bg/tours/mediterranean-village-resort-and-spa … %d0%b8.-9383.aspx

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 590
Почивката, която ще помня цял живот беше миналата година в Париж. Невероятно преживяване, уникално! Все още продължавам да сънувам, че съм там Simple Smile
А от сайта си избрах, ето тазци оферта:
http://www.newwave.bg/tours/%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D1%8 … bchd=0&pbinf=
Велинград е любима наша дестинация Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт