Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 92 092
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 404
На мен последно памперс гащи 5-ца ми излязоха около 26 стотинки бройката.

От къде ги поръчвате? Аз сега гледам цените в Асда, там май са най-евтини, ако не греша.

# 616
  • Мнения: 3 610
На мен последно памперс гащи 5-ца ми излязоха около 26 стотинки бройката.
Кажи крайна цена каква е на пакет +  доставката до Бг?За транзакцията на парите такса има ли от банката ти?

# 617
  • Мнения: 3 610
Мда.. Ако по-евтино е 1-2-3 лв, а изобщо не знаеш какво правиш... Може хич да не се получи "далаверата" в крайна сметка Simple Smile

То хляб да си месиш е по-евтино от магазина, ама дали Simple Smile
Пак казвам по -евтино е, стига да знаеш кое и как.

# 618
  • Мнения: 2 241
На мен последно памперс гащи 5-ца ми излязоха около 26 стотинки бройката.
Кажи крайна цена каква е на пакет +  доставката до Бг?За транзакцията на парите такса има ли от банката ти?

Трябва да отворя наново всичко, за да видя конкретните суми, но тогава, след като си взех поръчката от ггбг сметнах всичко и цената ми излезе там някъде 26-27 стотинки бройката.
Банковите такси са стотинки...

# 619
  • Мнения: 404
Мда.. Ако по-евтино е 1-2-3 лв, а изобщо не знаеш какво правиш... Може хич да не се получи "далаверата" в крайна сметка Simple Smile

То хляб да си месиш е по-евтино от магазина, ама дали Simple Smile
Пак казвам по -евтино е, стига да знаеш кое и как.

По-евтино е спор няма. Добре тези Мамия явно с тях е сложно. Спрях се на памперс .. от Асда ли ги поръчвате ?

# 620
  • Мнения: 3 610
Мда.. Ако по-евтино е 1-2-3 лв, а изобщо не знаеш какво правиш... Може хич да не се получи "далаверата" в крайна сметка Simple Smile

То хляб да си месиш е по-евтино от магазина, ама дали Simple Smile
Пак казвам по -евтино е, стига да знаеш кое и как.

По-евтино е спор няма. Добре тези Мамия явно с тях е сложно. Спрях се на памперс .. от Асда ли ги поръчвате ?
И от там виж иLittle angels  те също са добри.

# 621
  • Мнения: 404
Някой може ли да ми каже колко горе долу тежи 1 пакет памперси. Гледам например в Асда Little Angels двойка-  60 бр в пакет. Искам да си направя сметка за доставката.

Ще поръпам 5-6 пакета предполагам.

# 622
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз поръчвам на pampers, 134 бр са около 5.5кг.

# 623
  • Мнения: 3 610
Някой може ли да ми каже колко горе долу тежи 1 пакет памперси. Гледам например в Асда Little Angels двойка-  60 бр в пакет. Искам да си направя сметка за доставката.

Ще поръпам 5-6 пакета предполагам.
Ами 5пак ако са по 1кг 10лв за доставка ако са по 1.3кг  14лв за доставка.

# 624
  • Мнения: 404
Някой може ли да ми каже колко горе долу тежи 1 пакет памперси. Гледам например в Асда Little Angels двойка-  60 бр в пакет. Искам да си направя сметка за доставката.

Ще поръпам 5-6 пакета предполагам.
Ами 5пак ако са по 1кг 10лв за доставка ако са по 1.3кг  14лв за доставка.

Да, аз знам колко взима превозвача. Просто нямам никаква идея колко тежи един пакет. Значи според Вас е около 1кг - 1,30 кг горе долу. Правилно ли съм ви разбрала.

# 625
  • Мнения: 1 378
Провери в Амазон, ско ги има там изписват приблизителна тежест на продукта. Аз вчера гледах за пакет н Памперс от 50 бр. мисля, че беше към килограм. Предполагам и тези ще са толкова.

# 626
  • Мнения: 3 610
На Little Angels, големите пакети са 3кг.

# 627
  • Мнения: 18
Помощ. Поръчах от джордж с доставка в понеделник 29 а склада в Лондон не работи. Какво следва. Моля помогнете че ми е първа поръчка. Как да променя слота

# 628
  • Мнения: 3 610
Най много да ви върнат поръчката и парите.Вижте какво пише в имейла мисля,че не можеше да се променя.

# 629
  • Мнения: 7
Вчера дали е тръгнал курса на ГГБГ? Петъка от амазон са ми доставили пратката при тях, но до вчера никакво отчитане от тяхна страна.

Общи условия

Активация на акаунт