Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 91 969
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 610
natalia28 няма такъв. Ще трябва да ползваш куриер до Бургас.

Благодаря за отговора. А някакви идеи от къде ще излезе най-изгодно?
Е Аз питах не ми отговори колко ще е тежко?

# 511
  • Мнения: 40
natalia28 няма такъв. Ще трябва да ползваш куриер до Бургас.

Благодаря за отговора. А някакви идеи от къде ще излезе най-изгодно?
Е Аз питах не ми отговори колко ще е тежко?

40кг.

# 512
  • Мнения: 3 610
natalia28 няма такъв. Ще трябва да ползваш куриер до Бургас.

Благодаря за отговора. А някакви идеи от къде ще излезе най-изгодно?
Е Аз питах не ми отговори колко ще е тежко?

40кг.
Със Спийди ще е по евтино.

# 513
  • Мнения: 1 557
Привет,
прочетох на предните страници, че не може да се поръчва онлайн от Теско Гросъри.
 От Асда дали може и доставят ли до адрес на Габиели или до адрес на portokal.co.uk? ( Става въпрос за поръчка на памперси ) или Вие ако си поръчвате от някой друг сайт на изгодна цена, ще се радвам да споделите. Благодаря Simple Smile

# 514
  • Мнения: 3 610
Привет,
прочетох на предните страници, че не може да се поръчва онлайн от Теско Гросъри.
 От Асда дали може и доставят ли до адрес на Габиели или до адрес на portokal.co.uk? ( Става въпрос за поръчка на памперси ) или Вие ако си поръчвате от някой друг сайт на изгодна цена, ще се радвам да споделите. Благодаря Simple Smile
Може от Асда.

# 515
  • Мнения: 922
Момичета , поръчах дрехи от UK преди няколко дни ..  днес пратката ми е пристигнала във Варна в офиса на Интерлогистика. Сега какво следва? 
Аз съм от малък град в Южна България. . По пощата ли ще ми пратят ? Извинете , че толкова разпитвам,  но за пръв път поръчвам от чужбина и не ми е ясно 😇

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Защо във Варна? Какъв адрес си посочила?

# 517
  • Мнения: 922
Защо във Варна? Какъв адрес си посочила?

Посочила съм моят адрес улицата,  пощенски код,  всичко точно. ..
Сега видях тракинг номера в сайта на Интерлогистика пише - експорт от офис Варна. . Никой не ми е звънял , нито смс съм получавала. . Какво ще значи това експорт от офис. . Изпращат пратката към мен ли ?

# 518
  • Мнения: 10 384
Защо във Варна? Какъв адрес си посочила?

Посочила съм моят адрес улицата,  пощенски код,  всичко точно. ..
Сега видях тракинг номера в сайта на Интерлогистика пише - експорт от офис Варна. . Никой не ми е звънял , нито смс съм получавала. . Какво ще значи това експорт от офис. . Изпращат пратката към мен ли ?
Да, там им е централата и после препращат.
Просто си го хванала в този момент от проследяването. Щом си дала адрес - чакай си го на адреса.

# 519
  • Мнения: 922
Благодаря , момичета ☺

# 520
  • Мнения: 2 847
От кой сайт си поръчвала? Питам защото понякога не изписват телефонен номер за това  следи си статуса на поръчката ,но ако не те потърсят и утре звънни в офиса на Интерлогистика .Като си кажеш тракинг номера ,ще те информират кога да ги чакаш. Понякога в малките градове тези куриерски служби разнасят в определени дни.  При мен например се е случвало DHL да чакам ,пише по проследяване дата ,но те идват след 2 дни.Питах ги по телефона и ми казаха ,че за градове които не са областни е допустимо 2 дни след датата да направят доставка.Вече си знам ,ама си наблюдавам.

# 521
  • Мнения: 922
От кой сайт си поръчвала? Питам защото понякога не изписват телефонен номер за това  следи си статуса на поръчката ,но ако не те потърсят и утре звънни в офиса на Интерлогистика .Като си кажеш тракинг номера ,ще те информират кога да ги чакаш. Понякога в малките градове тези куриерски служби разнасят в определени дни.  При мен например се е случвало DHL да чакам ,пише по проследяване дата ,но те идват след 2 дни.Питах ги по телефона и ми казаха ,че за градове които не са областни е допустимо 2 дни след датата да направят доставка.Вече си знам ,ама си наблюдавам.

Поръчах от boohoo☺

# 522
  • Мнения: 160
Мацки, има ли между вас членове на Monsoon memburs club? Искам да питам нещо?

# 523
  • Мнения: X
Здравейте момичета, може ли да ми препоръчате фирма за доставки от UK? Не съм пазарувала по този начин и не съм запозната. Искам да поръчам нещо съвсем дребно от английския Ибей и директната доставка до България обезсмисля поръчката. Благодаря предварително на отзовалите се на моето питане Flowers Hibiscus

# 524
  • Мнения: 3 610
Фирма в Англия или българска която доставя до Бг?

Общи условия

Активация на акаунт