Шести клас

  • 78 632
  • 786
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 542
Нашата програма е публикувана на сайта на училището. Неприятно е, че рисуването са го разделили в два дни по 1 час, а преди бяха два часа в един ден. И понеже учителката им иска да носят листи голям формат и се разхождат с едни големи папки, все едно са от Художественото училище, сега два дни ще ги носят тези папки. Дато да има някаква промяна и без това за един час не могат да си довършат нещата.. докато се вдъхновят и като се развихрят..

# 421
  • Мнения: 11 919
Веднъж география, три пъти човек и природа, възможно ли е това?

На блкове имат Бел и РЕ

# 422
  • София
  • Мнения: 11 713
Веднъж география, три пъти човек и природа, възможно ли е това?
Възможно е.Първият срок при нас програмата съдържаше 3 часа ЧП,2 часа география и 2 часа история.Часовете си бяха отделно,не бяха в блокове.Географията и историята бяха сложени в два последователни дни,както и два от часовете по ЧП.И това при положение,че децата учеха втора смяна с по 7 часа.
Вторият срок часовете по ЧП и география са намалени с един,но ЧП и история пак са в последователни дни.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Цитат
Веднъж география, три пъти човек и природа, възможно ли е това?

И при нас е така.Физическото стана 3 пъти в седмицата/беше 2/.

# 424
  • Мнения: 1 727
На дъщеря ми са казали, че в сряда продължават с програмата за първи срок и съответно до петък ще е удължен срока.
Класната се обади, все още не било  решено как ще продължи срока и коя смяна, да следим сайта.

# 425
  • София
  • Мнения: 6 174
На дъщеря ми са казали, че в сряда продължават с програмата за първи срок и съответно до петък ще е удължен срока.
Същото разбрах, че ще бъде и в едно от столичните училища, но за моите деца още не сме получили такава информация.

# 426
  • София
  • Мнения: 11 713
При нас в петък са им раздали програмата за втори срок.В сайта на училището е написано съобщение,че са на чуилище на 07.02 и коя смяна са.
Няма информация,че продължават с програмата за първи срок.Следя и електронния дневник,ако там се появи съобщение.

# 427
  • Мнения: 1 727
На дъщеря ми са казали, че в сряда продължават с програмата за първи срок и съответно до петък ще е удължен срока.
Класната се обади, все още не било  решено как ще продължи срока и коя смяна, да следим сайта.
Допълвам се, че има вече съобщение, аз поне разбирам, че си започва втория срок.

# 428
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Веднъж география, три пъти човек и природа, възможно ли е това?



Възможно е.И при синковеца е така-3 часа ЧП, 2 часа История и 1 час География.Това е ужасно,защото преподавателят по ЧП е такъв чук,че на децата направо не им се влиза в час. Постоянно ги кара да преписват целите си уроци, тестове с въпроси,които не са учили и дори няма къде да прочетеш,а да не говорим,
че при родителските срещи дори не помни кой как се казва и никаква информация за никого не може да даде.
Блоковете са по БЕЛ,Мат,из.изкуство и информационни технологии.
Програмата за втория срок е меко казано отвратителна,защото разказвателните са от днес за утре.

Целогодишно сме първа смяна и всеки ден е до 15,00 часа на училище.Ако има и допълнителни уроци към школата по рисуване към училището-отива до 16,30.

Така-оплаках се,но не ми олекна.

# 429
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На дъщеря ми са казали, че в сряда продължават с програмата за първи срок и съответно до петък ще е удължен срока.
Класната се обади, все още не било  решено как ще продължи срока и коя смяна, да следим сайта.
Смяната със сигурност ще е сменена - втора, защото другата гимназия минаваме първа. За другото информацията ни е от нашата класна, но ако има промяна, вероятно пак ще ни се обади/пише.

# 430
  • София
  • Мнения: 1 055
На сайта на училището на Калоян (18 СУ София) няма нищо за програмата за втори срок. По информация на нашата класна най-вероятно ще я качат следващата седмица. Не очаква удължаване на първия срок - който каквото изкарал Flushed

# 431
  • София
  • Мнения: 3 998
Нашата програма вече е качена (30 соу) на сайта. Утре ще я анализирам.

# 432
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Нашата програма е качена от класната вече. Изненадах се, че и втория срок ще са само с 1 ден 7 часа, очаквах да са повече като са първа смяна. ЧП е с час повече, за сметка на географията, и Математика с един повече, АЕ с един по-малко.
Започвам полека лека да се замислям за подготовката в 7 клас, дали да е в група/школа, или частен учител. При нас с тренировките вероятно ще е по-удобно да е сама, но пък може би в група напредват по-добре. Имате ли наблюдения? Ясно е че зависи от конкретното дете.

# 433
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Alexandra,и моето дете тренира 6 пъти седмично.Аз мисля само на школа по БЕЛ да го записвам.Той е в МГ и се надявам добре да го подготвят по математика,защото има доста часове.Отделно се справя добре с материала и се надявам без уроци да успее.И без друго ги сбъркват от контролни по МАТ.
При него проблемът е,че иска да кандидатства  в училище по изкуства с рисуване,което е в съседен град и доста се пътува.Като сложа и тренировките,от който не смята да се отказва,ми се вижда мисия невъзможна.В момента се опитвам да го убедя,че няма да стане това ,което е намислил.Но ще му дам възможност да кандидатства с рисуването ,за да види какви са му възможностите.

# 434
  • Мнения: 1 988
Здравейте, да попитам за сверяване на часовника, какво е положението с гаджетата - имат ли, излизат ли по срещи и т.н.?
Синът ми има, не го крие, но и не обича да говори особено на тази тема. В класа му, сякаш, има поне 4-5 двойки. Все ми се струва рано, но...

Общи условия

Активация на акаунт