връзка - мисията невъзможна

  • 7 614
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Държанието ти във форума /не искам да си представям какво е извън него/ дава отговор на всичките ти въпроси.
По-удачен ник би бил 66666.

# 31
  • Мнения: 7
Та проблема е следния - никога не съм имал връзка с жена и немога да имам.
Ако наистина до 40 години не си имал никога връзка с жена, нямаш нужда от жена, имаш нужда от психолог на първо време. Казвам го най-добронамерено. Най-малкото  ти липсват базисни социални и комуникативни умения и ти "го пише на челото"...в по-лошия случай някакво личностно разстройство...Нямаш ли поне жени приятелки, те как те възприемат, как комуникираш с тях?

Не ми харесва, че поставяш диагноза с лека рака. Не нямам жени приятелки. Работя предимно с мъже. Ако имат желание комуникирам много добре.

Бе то куче не можеш да дресираш след първата му година, че 40-годишен пробвай. Кауза пердута.

На умряло куче нож вадиш! Страхотна си!
Коментара ти е безполезен.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 01:46 от Не се сърди, човече

# 32
  • Мнения: 7 690
На едни коментарът, на други - цялото съществуване.

# 33
  • Мнения: 25 839
Заядлив, вкиснат, все нещо му е криво...  Sick


Иска съвет, а после пише "коментара ти е излишен".
Много зле. hahaha hahaha hahaha


# 34
  • Мнения: leet
Според мен, с напредване на годините, човек започва доста да отсява, да завишава критерият към партньора, става нетолерантен и т.н. Един вид, за да не си губи времето, ако нещо го подразни, тегли чертата още в началото. Това е повече присъщо на жените. Имам няколко познати, които отговарят на 100% на написаното от теб. Дори темата ти да е провокация, има страшно много хора, които са такива. Самотни, но не дават шанс на такива, които не отговарят на идеала им за партньор в живота. Понякога е нужно да се правят компромиси, защото ние може да си мислим, че сме идеални, но това си е само в нашите представи. Тези мои познати, са жени с хубави професии, симпатични, но крайно неотстъпчиви що се касае до партньорите им. Затова са и сами. Като си говоря с тях ги питам излизат ли с някой, с кой.. и отговорът е "Оф, нямам късмет, около мен са само идиоти". Ок, сигурно има и такива, ама съм убедена, че дотолкова са затворени в себе си, че ако ще принцът на белия кон да мине покрай тях ще го отърват, само защото вече са си заровили главата в земята.

# 35
  • Мнения: 7
Но честно казано ''излез навън не ми помага". не очаквам да ми дадете телефон на някоя жена, моля не ми го предлагайте като вариант.

Добре, кажи сега какво очакваш реално от тая тема?

Ми щото тази тема е много показателна за мисленето на жената. Имах други очаквания междудругото.

Темата е пусната тендециозно в женски форум. Посланието е: мразя жените, понеже не ми връзват. Незнам какво точно се очаква да се случи. Или е бъзик или авторът има личностни и/или психологични проблеми.

каза психоложката

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 01:47 от Не се сърди, човече

# 36
  • София
  • Мнения: 38 898
Значи ти и в ежедневния живот не общуваш и избягваш да общуваш с жени?

# 37
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Аз продължавам да не разбирам реално какво искаш да ти кажем в тази тема. newsm78 Мисленето на жените ли се опитваш да разгадаеш или...? Каза че нямаш връзка, трудно ти е да започнеш такава, написа че всичките ни коментари са безполезни. Кой е полезен? Започваш да ми приличаш на стара мома, събираща Х брой котки вкъщи и съскаща повече от всичките, взети заедно...

# 38
  • Мнения: 7 325
Скрит текст:
Ми не. В първата ти публикация обясняваш, че си груб, че не уважаваш жените и защо си такъв.
Има хора, на които не им се лепи противоположният пол така както се лепи на други. Не е драма, защото с подходящо търсене, търпение и отношение нещата все в един момент се случват. Ти обаче явно си толкова вглъбен в това, че жените не ти обръщат внимание, че си решил че с неуважение ще ги спечелиш. Е, няма да стане. Особено някоя на 30 +, предполагам, че не търсиш ученички.
Промени поведението си. Съвсем добронамерено ти го казвам. Никоя стойностна няма да търпи простотии.

и ти къде го видя неуважението?
След като не си с предимство на пътя не съм длъжен да те пропусна пред мен. Кое е неуважението?
На теб всеки мъж ли ти отваря вратата? Това че не съм я отворил - къде е неуважението?


Започнах да изпитвам и неуважение към жените.

Май освен всичките ти други недостатъци и паметта ти изневерява. Или пък се опитваш да замазваш твърде неумело.

Без да съм шофьор - да пуснеш някой без предимство на пътя понякога е предпоставка за инцидент. Та не ситуации на пътя имах предвид.
Както и да е - загубих интерес към темата ти. Неспасяем случай си.

# 39
  • Мнения: 1 109

Ти не разбираш какво значи "бъг" или действително никога не си се замислял, дали в характера ти няма нещо проблемно, което да доведе до положението ти в момента?

безполезен коментар
Моето не беше коментар, а въпрос, при това възпитан. Опитваме се всячески да подемем някаква дискусия, която да ни разкрие причините за дългогодишната ти самота, но ти не поддаваш. Макар че ти си стана ясно. Ама щом не носиш на грам критика - 1) Защо пишеш тук; 2) Няма да си намериш жена. Стана ми жал, защото самотата явно много те тормози, но виждам, че сам не искаш да си помогнеш.

# 40
  • Мнения: 2 502
Ако темата не е пързалка, баш за бъгове говорим!
Аман от дърти ергени, обременени и вкиснати!
Как иначе да пробие една жена, ако не с бутонките, щом ти си се оградил с желязобетон?

# 41
  • Мнения: 2 655
А имал ли си връзка въобще?

# 42
  • Мнения: 32 273

твоите мнения вече ще ги прескачам.
нищо полезно не казваш

Ох, нидей, много съм разтроена. Joy

Нищо чудно, че не си имал връзка. С такова поведение - няма и да имаш.

# 43
  • Мнения: 119
Опитай се да опишеш себе си: що за човек си, какви са ти интересите, хобитата, силните и слабите черти на характера и външността си. Излизаш ли някъде, събираш ли се с хора извън работата, спортуваш ли ? Трябва ти среда, за да намериш жена, с която да си паснеш. Не слагай коня пред каруцата, опитай се първо да се забавляваш, после да се жениш и имаш деца, не е е късно. Извън интернет, има реални ходещи и смеещи се жени, които между другото са повече от мъжете и още повече от теб искат да не бъдат сами, а с някой мъж. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт