След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -229ღღ

  • 36 723
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Сечко в тръстиката  Joy  Joy  Joy Ирко, там ли го криеш  hahaha



Наглежда Ирката докато плува  Wink Joy Joy

Димак  Heart Eyes Hug Диде Heart Eyes Hug срамота, а го оставих хавлиите да  варди ужким  ooooh!
 
Тоя проект за филма истина ли е, щото на мен хич не ми се вярва нещо  newsm78
И да кажа за Елка, все по-грозна и по -грозна  ooooh! Толкова осезаемо е заприличала на кон.
Ирка  Hug Heart Eyes
За сега уж е истина  Peace и името смениха  newsm78 чакаме снимки от сета като свърши Байряма  Naughty

# 46
  • Мнения: 13 725
Сечко в тръстиката  Joy  Joy  Joy Ирко, там ли го криеш  hahaha



Наглежда Ирката докато плува  Wink Joy Joy

Димак  Heart Eyes Hug Диде Heart Eyes Hug срамота, а го оставих хавлиите да  варди ужким  ooooh!
 
Тоя проект за филма истина ли е, щото на мен хич не ми се вярва нещо  newsm78
И да кажа за Елка, все по-грозна и по -грозна  ooooh! Толкова осезаемо е заприличала на кон.

Ирко  Hug, ти му се ядоса на Сечо за хавлиите и взе, та на Елка си го изкара  Joy  Joy  Joy Чак грозна не е, да кажем, че не е толкова хубава, колкото преди  ooooh! Я как по килифаревски го завъртях   Joy  Joy  Joy

С тая изсветляла коса и потъмняла кожа се е загубил контраста между бялата кожа и огнената коса, а това не е в нейна полза  ooooh! Прекаленото отслабване е изострило чертите и и е изчезнало младежкото очарование. Елчин, която преди месец и нещо с мокра коса и без грим изглеждаше на 20, сега ми  изглежда по-голяма, от колкото е  ooooh! С една дума - така не ми харесва  ooooh!

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 00:20 от Didito-ШОКиран Оптимист

# 47
# 48
  • Мнения: 13 725
Привет, сладурки  Hug  Hug  Hug




#статьяka #прессаka

Заголовок - Любимый дуэт в романтической комедии.

С нетерпением ждали новости на праздник и они начали приходить. Актеры любимого сериала "Любовь напрокат" Барыш Ардуч и Эльчин Сангу встретятся в фильме "Ты не уходи". (Старое название, новое - "Останься со мной"). Съёмки уже начались. В кресле режиссера - Шенол Сонмез, а так же на второстепенном плане: Ченгиз Бознур и Левент Октем.
10 ноября фильм выйдет в прокат. Это не история богатого парня и бедной девушки. Эльчин Сангу играет скульптора, а Барвш Ардуч успешного предпринимателя, владельца интернет магазина. Фильм который выйдет в ноябре, это не типичная американская романтическая комедия, это настоящий прорыв. Запишите эту дату у себя в календаре

Новото в тази статия е парченце от сюжета - Елка ще е склупторка, а Боре - успешен бизнесмен, собственик на интернет магазин и че това няма да е типична холивудска комедия  Tired

# 49
  • Мнения: 16 079
Дзакккк  Mr. Green

Привет сладурчета  Hug Hug Hug

Диди  Hug какъвто и да е сюжета ще много по -добър от шИдьовЪрЪ на кака  Mr. Green

Май днес започват... Айшето е пуснала клипче, мисля че това е част от екипа

https://www.instagram.com/p/BYkRkj6B05t/

# 50
  • Мнения: 2 478
 Hug

смуглата ваятелка на склуптори  Blush



от турските фенове -  hahaha



 Joy След като се запозна с Ардуч , започна да се занимава със спорт, сложи си татуировка, стана смугла.................остана да стане Ардуч  Wink Wink Wink

# 51
  • Мнения: 8 476
Здравейте Hug Hug Hug Hug Hug

Ох, тъкмо когато те ще се раздвижат и ще има интересни неща аз ще съм страшно ангажирана ooooh! когато бях свободна, те дремаха цяло лято ooooh! Mr. Green Joy

За толкова кратко време как ще успеят и да заснемат и да монтират всичко newsm78 но е добре че толкова бързо ще излезе по екраните, така по бързо ще стигне и до нас. Peace

# 52
  • Мнения: 8 476








Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 13:34 от *Виви*

# 53
  • Мнения: 8 476
Сладури  Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BYk2epXgKPB/?tagged=yan%C4%B1mdakal

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 13:46 от *Виви*

# 54
  • Мнения: 2 492
Мераба къзларки 😍 Тия двамта застанат ли един до друг и все едно са други хора, толкова да си отиват 😳 Прекрасни са 🌈 Нали не е шопче 😂

# 55
  • Мнения: 8 476
Мераба къзларки 😍 Тия двамта застанат ли един до друг и все едно са други хора, толкова да си отиват 😳 Прекрасни са 🌈 Нали не е шопче 😂
Точно това си мисля и аз Hug   на Боре усмивката му е до ушите  Whistling

# 56
  • Мнения: 33 399
Дано направят качествен филм, защото през ноември излиза и Кардешим беним 2.. И конкуренцията е голяма..
Ще има адски много снимки, нали правят премиери в Турция, Баку, Берлин...

# 57
  • Мнения: 12 817
Мераба къзларки 😍 Тия двамта застанат ли един до друг и все едно са други хора, толкова да си отиват 😳 Прекрасни са 🌈 Нали не е шопче 😂

Истина е... истина..... Peace Peace а  сега им намирайте кусури  Mr. Green  



Дано направят качествен филм, защото през ноември излиза и Кардешим беним 2.. И конкуренцията е голяма..
Ще има адски много снимки, нали правят премиери в Турция, Баку, Берлин...

  като си представя какъв е първия...едва ли ще е нещо по- различно и  кой знае каква конкуренция newsm78

# 58
# 59
  • Мнения: 8 476
Аз пък мисля че няма да им е трудно да разбият конкуренцията, дори и с малко реклама, фенската маса е огромна. Peace
Този филм Братята така и не го гледах, защото първия им филм с Фе изобщо не ми хареса, като работа на първокурсници беше. Tired Пък и тук е важна рекламата и ПР, нещо с което да привлекат и накарат зрителите да отидат и гледат. Като виждам какво става в социалните мрежи #Crazy, на нашите и ПР не им е нужен. Mr. Green

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 15:19 от *Виви*

Общи условия

Активация на акаунт