След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -229ღღ

  • 36 726
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478

Скрит текст:
Руткай е при Елчин - много добре изглежда на фона на картината с плуващия Нептун...........голям интригант този Р...... Joy





и като съм почнала с плувците - ама заразих се от Рутик  hahaha hahaha hahaha



Досега не се бях вглеждала в тази картина на Елка, обаче този много ми заприлича на Боре в лицето, само че с повече коса и брада  Mr. Green hahaha

 Joy Joy JoyТака е Виви , прилича........тя Елчин инвестира в картини.............а дали в плувци ????...............ще почакаме да видим  hahaha

# 31
  • Мнения: 8 476
Еми Hug той и Кита е плувец, поне според името му - делфин hahaha по външен вид - тюлен  hahaha

# 32
  • Мнения: 2 478
Еми Hug той и Кита е плувец, поне според името му - делфин hahaha по външен вид - тюлен  hahaha

 Embarassedтой Кита/Делфин/Юнис повече към шамандурите отива.... ooooh! Blush

ето и скритата татуировка  - мамашите я разкриха разбира се - Йода  hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 8 476
Скрит текст:
Еми Hug той и Кита е плувец, поне според името му - делфин hahaha по външен вид - тюлен  hahaha

 Embarassedтой Кита/Делфин/Юнис повече към шамандурите отива.... ooooh! Blush

ето и скритата татуировка  - мамашите я разкриха разбира се - Йода  hahaha hahaha hahaha


Съмнявам се точно грозната муцуна на Йода да си е татуирал, ама знае ли се  hahaha hahaha
Герой от любимата на Елка филмова поредица Междузвездни войни, женското ѝ куче се казва така - Йода Laughing

# 34
  • Мнения: 12 818
За Канал Д
 Фотограф Мухсин Акгюн , добри фотосесии  прави




Скрит текст:

Последна редакция: сб, 02 сеп 2017, 21:27 от eliNIM

# 35
  • Мнения: 13 725
За Канал Д
 Фотограф Мухсин Акгюн , добри фотосесии  прави




Ели  Hug, доста различно изглежда от предишните снимки  Tired Във всеки случай е доста по-добре от предишната и жълтеникава окраска  Wink

# 36
  • Мнения: 8 476
За Канал Д
 Фотограф Мухсин Акгюн , добри фотосесии  прави




Скрит текст:
Елка с всяка снимка все по-тъмна става ooooh! като препечена филия Joy

# 37
  • Мнения: 12 818
Диди, Виви,  Hug

Харесва ми как изглежда Елчин.
Peace

Някой още напомня за себе си Peace


................................
Днес е рожденничка!
Успешна да е


# 38
  • Мнения: 13 725
Сечко в тръстиката  Joy  Joy  Joy Ирко, там ли го криеш  hahaha

# 39
  • Мнения: 13 725
За Канал Д
 Фотограф Мухсин Акгюн , добри фотосесии  прави




Скрит текст:
Елка с всяка снимка все по-тъмна става ooooh! като препечена филия Joy


Виви  Hug, според мен слънчевия загар не е за нея  newsm78 И така е хубава, но преди имаше по-младежки и свеж вид  Wink

# 40
  • Мнения: 8 476
Скрит текст:
За Канал Д
 Фотограф Мухсин Акгюн , добри фотосесии  прави




Скрит текст:
Елка с всяка снимка все по-тъмна става ooooh! като препечена филия Joy


Виви  Hug, според мен слънчевия загар не е за нея  newsm78 И така е хубава, но преди имаше по-младежки и свеж вид  Wink
И аз мисля така, Диди  Hug, за отрицателно време все едно трупна едно 10 години. Peace Трудно ми е да я възприема така зряло изглеждаща. Може специално да е търсена такава визия, за да се отличава от предишните си роли и най-вече тази от Ашка. Rolling Eyes

# 41
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Сечко в тръстиката  Joy  Joy  Joy Ирко, там ли го криеш  hahaha



Наглежда Ирката докато плува  Wink Joy Joy

# 42
  • Мнения: 2 478
За Канал Д
 Фотограф Мухсин Акгюн , добри фотосесии  прави




Скрит текст:

 newsm78  Crossing Arms Добри фотосесии прави - колко да са добри - Елчин изглежда с години по-стара, трябва да има клауза в договора, да не я състарява според мен Mr. GreenОт Тайланд снимките са по-хубави  Laughing

мамашите днес коментираха смяната на заглавието на филма -  hahaha

Lida Rem
Да без разницы. Хоть "Иди сюда", хоть "иди ко мне", хоть "Ну куда же ты идешь?"     Все будем смотреть  Пусть только снимаются  ... Если серьезно, то мне больше нравится "Не уходи". Лучше запоминается. 

Без разлика какво е името на филма - "ела тук" , "ела при мен" , даже "Ама на къде си тръгнал/а?" . Всички ще го гледаме. Само да го заснемат.........Сериозно, на мен ми харесва най-много "Не си отивай".По добре се запомня.






# 43
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Сечко в тръстиката  Joy  Joy  Joy Ирко, там ли го криеш  hahaha



Наглежда Ирката докато плува  Wink Joy Joy

Димак  Heart Eyes Hug Диде Heart Eyes Hug срамота, а го оставих хавлиите да  варди ужким  ooooh!
 
Тоя проект за филма истина ли е, щото на мен хич не ми се вярва нещо  newsm78
И да кажа за Елка, все по-грозна и по -грозна  ooooh! Толкова осезаемо е заприличала на кон.

# 44
  • Мнения: 8 476
Нескопосаната сцена е вече с над 30 милиона гледания  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт