Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 336
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 1 656
И мен Аквафреш ме питаха за града, явно правят някакви проверки. Няма начин да не съм го вписала.

# 526
  • Русе
  • Мнения: 2 612
Много мило от страна на организаторите на конкурса за приказка Замъка да изпратят благодарствени писма на участниците. Че и с един голям герб...То ясно ,че награда не се надявам, но наистина ми беше приятно Simple Smile

# 527
  • Мнения: 36 754
Конкурсът не е ли до средата на месеца? Аз до последно се колебах, но в крайна сметка, така и не изпратих нищо...

# 528
  • Мнения: 10 874
Лаленце,при нас тази брошура също не я пуснаха по кутиите,имаше я само в магазина.Не съм видяла до кога е това с легото,но мога да ти пратя,ако не е късно.
Не помня и аз докога е, но няма значение вече, това ще ми е участието. Много мило от твоя страна, но няма нужда да се ангажираш. Hug Аз и в магазина питах, но нямаха. Абе ако не ми беше изпаднала тази брошура, сигурно нямаше и да участвам. Grinning

Ох, нали уж е до 15-ти септември това с приказките?! Поне така пише в правилата. Аз едва снощи получих вдъхновение и започнах моята и се надявам до утре да я завърша и пратя. Не се надявам много на награда, но обичам да пиша и затова участвам в такива конкурси.

# 529
  • Мнения: 14 157
Аз пък я забравих тази игра, а мислех да се пробвам. Едно време пишех и разкази, и приказки, и стихотворения. Докога е срокът и може ли линк към играта?

# 530
  • Мнения: 36 754
Ето играта - наистина е до 15-ти Simple Smile http://zamaka.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8

Аз, все пак не мисля да участвам. Онази с рисуването на гривни ми беше достатъчно творческа; все още чакам резултатите...

# 531
  • Мнения: 2 582
Някой беше споменал за скреч карти на Сникърс, може ли да каже за кои магазини и градове става въпрос?

# 532
  • Русе
  • Мнения: 2 612
Играта е наистина до 15-ти, пращат писма явно на тези, които са пратили вече Simple Smile

# 533
  • Мнения: 14 157
Някой беше споменал за скреч карти на Сникърс, може ли да каже за кои магазини и градове става въпрос?

В нашия град в едното СВА има, в другото - не. Три пъти се пробвах и все - опитайте пак.
Взех си раничката. Само лична карта искат.

# 534
  • София
  • Мнения: 3 100
Някой беше споменал за скреч карти на Сникърс, може ли да каже за кои магазини и градове става въпрос?
Фантастико  Peace Май във всички магазини до края на месеца. Купуваш 2 и триеш.

# 535
  • Мнения: 2 582
Някой беше споменал за скреч карти на Сникърс, може ли да каже за кои магазини и градове става въпрос?
Фантастико  Peace Май във всички магазини до края на месеца. Купуваш 2 и триеш.
А за Варна някой знае ли къде има?

# 536
  • Мнения: 7 313
Някой беше споменал за скреч карти на Сникърс, може ли да каже за кои магазини и градове става въпрос?
Фантастико  Peace Май във всички магазини до края на месеца. Купуваш 2 и триеш.
Но ако има карти...в нашето Ф.още в петък вечер бяха свършили и не се знае,кога ще им донесат.

# 537
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
В кварталния са заредили стикери на кола. Най- сетне!  Две седмици след началото на играта. Ако някой прояви интерес, ще снимам какво представляват- симпатични малки лепинки. Взех от всички видове по няколко и обрах каквото беше оставил търг. представител на кола.. Peace

# 538
  • Мнения: 2 582
В кварталния са заредили стикери на кола. Най- сетне!  Две седмици след началото на играта. Ако някой прояви интерес, ще снимам какво представляват- симпатични малки лепинки. Взех от всички видове по няколко и обрах каквото беше оставил търг. представител на кола.. Peace
Браво голяма си фурия.Smile Дай снимка да видя дали да се тръшкам да търся.

# 539
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Малко смотани снимки със стария тел, че другия се зарежда . Според мен само "кисела-та история" си заслужава Simple Smile От тях взех всичките налични

Скрит текст:







Общи условия

Активация на акаунт