Прекъсване на късна бременност

  • 3 219
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 501
Здравейте,
Трябва да постъпя за аборт в 17г.с., поради медицинска препоръка.. Cry
Някой може ли да ми каже как ще протече? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 8 939
Ще ти сложат пълна упойка и ще се събудиш след като всичко е приключило. Упойката ще действа няколко часа. Вероятно ще преношуваш в болнциата за наблдение и на следващият ден ще те пуснат.

# 2
  • Мнения: 2 479
Ще ти сложат пълна упойка и ще се събудиш след като всичко е приключило. Упойката ще действа няколко часа. Вероятно ще преношуваш в болнциата за наблдение и на следващият ден ще те пуснат.
До 12.г.с. може и да е така, но в 17 г.с. предизвикват раждане. Де да ставаше с пълна упойка и заспиване...

# 3
  • Мнения: 8 939
Ще ти сложат пълна упойка и ще се събудиш след като всичко е приключило. Упойката ще действа няколко часа. Вероятно ще преношуваш в болнциата за наблдение и на следващият ден ще те пуснат.
До 12.г.с. може и да е така, но в 17 г.с. предизвикват раждане. Де да ставаше с пълна упойка и заспиване...

Не знам как е в 17 г.с., но ми се е случвало в 16 г.с. и си беше с пълна упойка.

# 4
  • Мнения: 2 479
Ще ти сложат пълна упойка и ще се събудиш след като всичко е приключило. Упойката ще действа няколко часа. Вероятно ще преношуваш в болнциата за наблдение и на следващият ден ще те пуснат.
До 12.г.с. може и да е така, но в 17 г.с. предизвикват раждане. Де да ставаше с пълна упойка и заспиване...

Не знам как е в 17 г.с., но ми се е случвало в 16 г.с. и си беше с пълна упойка.

Дано в такъв случай и с авторката процедират така.
Моят А беше в 19-20г.с. , по същото време приеха момиче с идентичен случай като моят, но в 16 г.с., на нея също й предизвикаха раждането. Надявам се за Redington всичко да мине по възможно най-малко стресиращ начин...

# 5
  • Мнения: 501
Благодаря за отговорите и аз се надявам

# 6
  • Мнения: 6 833
При мен също беше в късна седмица - първо ми пуснаха система и ми сложиха хапче за предизвикване на разкритие, и после точно за самата процедура ми пуснаха пълна упойка. Но предполагам, че различните доктори процедират различно, така че го обсъдете. Съжалявам, че се налага да преминеш през това!

# 7
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Ще ти сложат пълна упойка и ще се събудиш след като всичко е приключило. Упойката ще действа няколко часа. Вероятно ще преношуваш в болнциата за наблдение и на следващият ден ще те пуснат.
До 12.г.с. може и да е така, но в 17 г.с. предизвикват раждане. Де да ставаше с пълна упойка и заспиване...
Аз имах спонтанен аборт преди доста години в 17 г. с. и ми предизвикаха раждане и след това кюртаж.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 477
На мен в 21-ва ми предизвикваха раждане с хапче и окситоцин.
Поисках си и епидурална упойка.

Искренно съжалявам да видя такава тема.

Общи условия

Активация на акаунт