Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 285
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 706
Преди малко ми пристигна фотоапарата от Аквафреш.
Ин тайм е куриера, попълвах бележка за данъка, касовата не са я искали.
Мъжът ми е с хавлия, нея я няма още.

А, СМС изпращат ли куриерите?

# 751
  • Мнения: 505
Преди малко ми пристигна фотоапарата от Аквафреш.
Ин тайм е куриера, попълвах бележка за данъка, касовата не са я искали.
Мъжът ми е с хавлия, нея я няма още.

А, СМС изпращат ли куриерите? Не, направо се обаждат да попитат дали има някой на адреса.

# 752
  • София
  • Мнения: 23 036
Преди малко ми пристигна фотоапарата от Аквафреш.
Ин тайм е куриера, попълвах бележка за данъка, касовата не са я искали.
Мъжът ми е с хавлия, нея я няма още.

А, СМС изпращат ли куриерите? Не, направо се обаждат да попитат дали има някой на адреса.

Това е много тъпо. Мразя такива куриески номера...

# 753
  • Мнения: 669
И моят бабъл от Аквафреш пристигна.Не искат касовите!

# 754
  • София
  • Мнения: 452
И моят бабъл от Аквафреш пристигна.Не искат касовите!

"Чудесно" всички регистрирали една бележка и спечелили с нея няколко награди ще си ги получат  #Cussing out

А другите като мен, ще останат само с похарчените пари за техните пасти Sad

# 755
  • Мнения: 11 703
Не, нямаше смс, само по телефона звънна Hands V

# 756
  • Мнения: 669
И моят бабъл от Аквафреш пристигна.Не искат касовите!

"Чудесно" всички регистрирали една бележка и спечелили с нея няколко награди ще си ги получат  #Cussing out

А другите като мен, ще останат само с похарчените пари за техните пасти Sad
За жалост е така.Никаква организация от Аквафреш

# 757
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Здравейте,някой може ли да ми каже в какъв размер ще е данъкът за фотоапарата на стойност 280лв.,моя куриер не поиска да попълвам бележка и си замина,предполагам тия дни ще ми се обади да му я върна попълнена

# 758
  • Мнения: 505
Здравейте,някой може ли да ми каже в какъв размер ще е данъкът за фотоапарата на стойност 280лв.,моя куриер не поиска да попълвам бележка и си замина,предполагам тия дни ще ми се обади да му я върна попълнена

Размерът на данъкът ще е 10% от стойността на фотоапарата - 28.50лв.Декларира се и се внася до 30.04.2018г.

# 759
  • Мнения: X
Би трябвало да е 10% от стойността без ДДС. Не знам как точно се изчислява. Нека експертът каже.

# 760
  • Мнения: 505
Би трябвало да е 10% от стойността без ДДС. Не знам как точно се изчислява. Нека експертът каже.

Стойността е посочена в бележката, която трябва да се попълни и е 285лв.Не пише с или без ДДС е.

# 761
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Здравейте,някой може ли да ми каже в какъв размер ще е данъкът за фотоапарата на стойност 280лв.,моя куриер не поиска да попълвам бележка и си замина,предполагам тия дни ще ми се обади да му я върна попълнена
28лв ще е данъка, оказва се за тези данъци няма нормативи. Като им дадеш бележката с данните, после трябва да ти пратят друг формат, а по-точно "служебна бележка за доходи" и тя ще ти е за декларацията.
Би трябвало да е 10% от стойността без ДДС. Не знам как точно се изчислява. Нека експертът каже.
Данъка се изчислява на пълната стойност. Получаващия наградата не е регистриран по ДДС и то няма значение

Това, че от Акфафреш не искат бележки, може би е поредното доказателство, че проблема с тегленето на една и съща бележка е при тях, а не при потребителите. Предполагам, че ако имаха основание да не дадат някоя награда, ако проблема е, че участника не е спазил правилата, със сигурност биха го направили. Поне така си мисля.
Но пък основателно остава съмнение в печелившите, ако просто гледаш списъка и не следиш дискусии по темата.
Много се изложиха

# 762
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Реших да погледна бележките за данък които имам и сега видях че за Престиж бележката не е такава каквато трябва,а на Бинго на бележката пише-сметка за изплатени суми по чл.45.ал.4,а за фотоапарата е по чл.35,иди ги разбери.Благодаря за отговора на въпросът ми.

# 763
  • Мнения: 2 581
Току що получих служебн бележка по чл 35 от Гуд милс у предполагам , че е за хлебопекарната на стойност 154*89. Ако има други печеливши от играта ан Содфия мел нека очакват писма

# 764
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Куриер ли ги носи?

Общи условия

Активация на акаунт