Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 243
  • 1 190
  •   2
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 581
Колежката ми го даде,ама печата май е на български пощи, пише такса платена , мисля за препоръчано писмо

# 766
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ужас, със сигурност няма да го получим.

# 767
  • Мнения: 1 028
Дано някой се похвали с мейл от Брос

# 768
  • Мнения: 667
Ужас, със сигурност няма да го получим.
Куриер ги носи.Получават се срещу подпис  Peace

# 769
  • Мнения: 2 614
Изтеглени са късметлиите, които ще получат награди от Mama Natura!


5 раници, съдържащи по 1 комплект федербал и практичен несесер за път от DHU ще получат:

mariqivanova799
NikoStorm
Спливитет
ginka22
AniMM
Честито Simple Smile

# 770
  • Мнения: 1 822
На Кока Кола и ваучерите за пазаруване имат тегления след 02.10 нали? Да не пукам кредити само за едно теглене.

# 771
  • Мнения: 1 517
Здравейте в Пловдив кои магазини участват в играта на Куинс,къде има кутии за играта им?

# 772
  • Мнения: 2 614
Здравейте в Пловдив кои магазини участват в играта на Куинс,къде има кутии за играта им?
Големият Триумф в Тракия има кутия, ама с награди куфар, флашка и други. Утрее ще ходя и ще видя пак дали има и друга кутия.

# 773
  • Мнения: 3 546
А във Варна?

# 774
  • Мнения: 7 288
А за София, някой откри ли магазин с игрите на Куинс?Благодаря!

# 775
  • Мнения: 1 002
Да се похваля и аз ,избрана съм като печеливш участник от играта във форума тук  ''Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!''.
 Много съм щастлива,защото от игрите които са били във форума никога не са ме избирали,чак не можах да повярвам. Та като видях веднага им писах по email  за по подробни данни и сега си чакам наградата  Party Wink newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Какво си избра? Аз шампоан.
И аз шампоан,но все още нищо не съм получила.

# 776
  • Мнения: 1 517
Играта на Брос в началото имаше ли условие покупката да е над 2 лева, защото не видях подобно нещо и взех спирала,която беше около 10 лева?!

# 777
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Играта на Брос в началото имаше ли условие покупката да е над 2 лева, защото не видях подобно нещо и взех спирала,която беше около 10 лева?!

  Условието го пишеше още в началото на играта, но тя свърши на 17.09.Бележката със спиралата около 10 лева си е ставала за участие.

# 778
  • Мнения: 3 791
Похвал с федербал от играта на мама Натура  Heart Eyesмрънкането помогна.
По колко купувате бонбоните Тофифи,че гледам в кварталния магазин са по 2,87?

# 779
  • Мнения: 3 020
Похвал с федербал от играта на мама Натура  Heart Eyesмрънкането помогна.
По колко купувате бонбоните Тофифи,че гледам в кварталния магазин са по 2,87?

От Кауфланд ги взех за 3,49, от кварталния за 3 лв.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт