Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 66 - септември 2017

  • 95 395
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 855
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Благодаря за снимката Simple Smile За 200 лв толкова Wink
Между другото Служебната бележка е за 163 лв., т.е. това е стойността без ДДС.
ДДС няма никакво отношение към този данък. Бележката трябва да е на пълната стойност. Има ред "удържан данък", или "авансово внесен данък", виж дали там има стойност. Ако има, значи данъка е внесен, ако е 0 (нула), значи това си е стойността и трябва да внесеш 16.30лв.

# 856
  • Мнения: 36 902
Може да е 163 - помня, че на сайта пишеше сто деветдесет и няколко - може да са объркали деветката и шестицата.

# 857
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Ма Ко,  нищо друго не пише на бележката - само 163 лв. А в правилата пише, че стойността на сака е 195.60 лв.

# 858
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Бележката трябва да е издадена на стойността на която трябва да се изчисли данъка. Независимо какво пише в сайта, тя се подава и гледаш нея

# 859
  • Мнения: 3 814
Вместо бабълбед са ми пратили хавлия май от Аквафреш..ама че бартер..За по-големите награди имате ли
мейл?

# 860
  • Мнения: 1 709
Да, за фотоапарат.

# 861
  • Мнения: 984
Тези от кока кола не си спазват сроковете. Моята тениска, спечелена на 17.07 още я няма. Писах във фейсбук, още не са прочели. Отговорът от спаркса: "Извиняваме се, но има забавяне на доставката. Очаквай своята награда в най-кратки срокове."
Вчера си получих хавлията от Аквафреш и вафлите от Морени и друго освен тениската не чакам. Но и интересни игри няма.

# 862
  • София
  • Мнения: 9 850
Забравих за буркана на Милка! Така и не ми писаха нищо в месинджъра, но са видели съобщението с данните ми. Дано скоро ги пратят. Не пишеше ли някъде срок в правилата, не помня вече?

# 863
  • sofia
  • Мнения: 1 950
Нещо не са ги сметнали кола тениските, аз спечелих първата седмица и още я няма, а някъде писаха, че са си ги получили вече ☺, но ще почакаме.

# 864
  • Мнения: 1 631
За бурканите на Милка мисля е 40 дни срока.

# 865
  • Мнения: X
За бурканите на Милка - 45 работни дена са ми отговорили в Месинджъра. Аз потвърдих на 28 август, после ги питах кога и на 30 август са ми отговорили. Те и с шоколадите се забавиха, ще си почакаме. Само за вафлите Морени ме изненадаха с бързината си.

# 866
  • София
  • Мнения: 490
Пазите ли капачките за участие в томболата за телефoн в mysparx?

# 867
  • София
  • Мнения: 9 850
Не.

# 868
  • Мнения: 1 822
не. и днес успешно "ровене в кошовете". намерих една черна, която системата ми прие.

# 869
  • София
  • Мнения: 490
не. и днес успешно "ровене в кошовете". намерих една черна, която системата ми прие.
Аз ги събирам по улиците, не ги пия тия работи Wink Поне почиствам малко, ако не друго. Innocent

Общи условия

Активация на акаунт