Лидл 107 - септемврийска (до 01.10.2017 г.)

  • 124 716
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
Пяната за почистване на фурни е много добра, но май я няма в акция блясък. Thinking

# 16
  • Мнения: 19 687
И аз виждам брошурата, ама с отбора на Тета - хич не искам да ми припомнят за чистене!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 408
Пяната за почистване на фурни е много добра, но май я няма в акция блясък. Thinking
да, акцията с почистващите препарати идва точно на време. Трябва ми нов препарат за почистване на фурна, ще пробвам този на Лидл и един друг похвалиха, но от м-н ДМ.

# 18
  • Мнения: 68 649
Тъй де....хич не обичам да ме юркат. По Великден ме юркат от брошурите, сега есенно почистване - пак ме юркат. КЪт ми дойде музата, ще извадя стъклочистачката от Лидл, ама като гледам....тая година вече я вадих Simple Smile

# 19
  • Мнения: 70
Редовен клиент съм на Лидл, но напоследък все повече и повече се разочаровам. В последните месеци вдигнаха чувствително цените на почти всички стоки, а промоциите като брой намаляват и намаляват. До преди няколко години повечето артикули от брошурата бяха с намалени цени, а сега намалените стоки заемат едва няколко странички, като половината от намалените стоки не са атрактивни, защото са специфични и се ползват/ядат в единични случаи.

# 20
  • Мнения: 9 124
Тъй де....хич не обичам да ме юркат. По Великден ме юркат от брошурите, сега есенно почистване - пак ме юркат. КЪт ми дойде музата, ще извадя стъклочистачката от Лидл, ама като гледам....тая година вече я вадих Simple Smile
Добре де, доволна ли си от стъклочистачката. Сега пак има някаква и се чудя да я купя. На мен нещо не ми вършеха работа предишните, но бяха обикновени и не от лидл.

# 21
  • Мнения: 1 806
СВЕТЛЕ, ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ, ЧЕ МЕ ОТМЕНИ!Sparkling Heart  Животът ми тече на много бързи обороти напоследък и след малко пътувам пак  и се чудих кога  ще я пускам. Не съм и чела сигурно едно 50 страници от предната.
Дамска пяна за бръснене дали има, някой знае ли?

# 22
  • Мнения: X
Здравейте, виждали ли сте тези дни в някой от магазините детските слънцезащитни млека Сиен, жълти 250мл? Да не е спряло зареждането за този сезон? Жалко, че не взех навреме.

# 23
  • Мнения: 1 600
От новата брошура ме заинтересуваха влагоабсорбатори, и столчета за банята. Но столче на такава цена едва ли ще взема, за да го ползвам от дъжд на вятър. Измежду почистващите препарати видях един за кожени изделия, тъкмо навреме идва. Сякаш и цената му е добра. Иначе вчера влязох в Лидъл, наканих се да купувам много работи, а излязох с една рамка за снимките.

# 24
  • Мнения: 35 110
От ножовете и аз много съм доволна! Купихме си от комплекта с дъската , който беше под 20 лв. Много са хубави!!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 737
Някой пробвал ли е тънкописците 4 броя в комплект?

# 26
  • Мнения: 5 296
Момичета, въпрос за електрическия чопър. Това ли е същия, от който всички са доволни?

# 27
  • София
  • Мнения: 7 876
Къде ги виждате тия ножове?
Нито в сайта, нито в брошурата ги намирам?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 611
Къде ги виждате тия ножове?
Нито в сайта, нито в брошурата ги намирам?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=2734

# 29
  • Мнения: 68 649
Чопъра е този,да...макар аз да имам от пластмасовия..
Ножовете са на Ернесто..добри са.

Общи условия

Активация на акаунт