Сполучливи имитации на маркови парфюми - 20

  • 131 738
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Парфен не били толкова чак скъпи,аз мислех,че цените на 50 мл са над 50 лв.Мога и от там нещо да взема.
Значи записвам си и Армани Код на Рефан за мъжки парфюм.

# 166
  • Мнения: 1 393
KENZO FLOWER ми ухае на всичко друго,но не и на теменужка,пиша за оригинала.
Ох, успокоих се като прочетох това  Laughing Защото и аз не усещам теменужката тук... И вече мислех, че нещо се повреждам... Laughing Hug

# 167
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
KENZO FLOWER ми ухае на всичко друго,но не и на теменужка,пиша за оригинала.
Ох, успокоих се като прочетох това  Laughing Защото и аз не усещам теменужката тук... И вече мислех, че нещо се повреждам... Laughing Hug

solar_fields Hug...и аз не съм усещала теменужка  в него.. а .KENZO FLOWER ми е бил такъв любим парфюм...

# 168
  • Мнения: 1 282
И аз го имам Кензо в имитация на Заг, аз лично не мога да кажа на какво ми мирише точно, мирише ми на "чисто".  Mr. Green

# 169
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
да...така е ...наистина това е много характерно за него...мирише на чисто ...

# 170
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Значи ще го купя най-вероятно.Обичам аромати,които миришат на чисто.Аз ги наричам сапунени,но не знам доколко е правилно това.
Животът е прекрасен на Заг мирише невероятно.И някак се развива през деня,което уж не е характерно за имитационната парфюмерия.Но не съм в никакъв случай познавач,просто съм чела случайни статии.

# 171
  • Мнения: 1 393
И някак се развива през деня,което уж не е характерно за имитационната парфюмерия.
Не е истина, че имитационната парфюмерия няма развитие. Може развитието и да става по по - друг начин спрямо оригинала, или с по - друга скорост спрямо оригинала, но развитие си има - та това са си нормални истински парфюми. /Не гворим за "ментета", а за имитации, което е различно/. Разликата между имитациите и оригиналите напоследък така се скъсява, чееее.... Wink Не е ясно къде ще му излезе края.
Само при "Шанелите" има непостижими различия, което не знам на какво се дължи. При други марки, имитацията е на нивото на оригинала, или има дори повече качества и по - красиво звучене от него.  Като разбира се има и някои изключения Peace

# 172
  • Мнения: 14 976
Здравейте !
Обсъждали сте Червената явълка на Нина Ричи във версията на Заг , но не намирам номера в списъка .
Откакто си купих Герлена , друг парфюм не ползвам. Скоро ще ходя за нова наливка , та ми се искаше и нещо друго оттам да си взема.
Онзи ден в Елитис пробвах Ейлиъна , еми явно си ме влече към тежки аромати-хареса ми и му се чудя. А и ако ми кажете , коя е най-близката имитация , ще си разхоодя тЕлОто по всички магазини за имитационна парфюмерия.

# 173
  • София
  • Мнения: 4 485
tays, ето номера на Заг 039 N NINA N. RICCI.

# 174
  • Мнения: 14 976
tays, ето номера на Заг 039 N NINA N. RICCI.
Много благодаря !
Ще ходя да нюхам.

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
tays,кой номер е този парфюм на Гарлен,който харесваш?Нали е от парфюмите на Заг?

# 176
  • Мнения: 14 976
tays,кой номер е този парфюм на Гарлен,който харесваш?Нали е от парфюмите на Заг?
Mon Guerlain, но убий ме , не зная номера.Да , на Заг е. Преди около месец-два , го бяха пуснали като нов аромат. Аз , четейки отзивите при вас , намерих и магазина . Там жената веднага ме разбра . Имам 30 мг , но кутията съм я изхвърлила / не помня имаше ли кутия/ , на шишака нищо не пише. За разлика от Рефанските , там отдолу са ми налепили стикерчета.

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Соларче, Hug споко не си се повредила. Laughing Няма ни теменужка,ни дявол. Laughing Изцяло заставам зад поста ти,като включвам някои Герлени,които не могат да направят като хората.Номерчето на Мон на Заг е-374MG.

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Благодаря,ще подуша и Гарленския.Няма парфюм на Гарлен,който да не ми е харесал.

# 179
  • София
  • Мнения: 4 485
tays, относно Извънземното, пробвай имитациите на Зак и ДиП.

Общи условия

Активация на акаунт