Сполучливи имитации на маркови парфюми - 20

  • 131 724
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 96
Благодаря, ayaska и Menerva. Hug

Рефанският Creed издържа около 11-12 часа доста прилично, даже мъжа ми каза, че цял ден супер силно му е миришело, чак се е разсейвал от миризмата Grinning При мене беше така с J'adore, ама през нощта, защото от вълнение от придобивката се напръсках малко преди да си легна - е цяла нощ бях в полубудно състояние, защото ми ухаеше доста силно Embarassed Повече няма да се парфюмирам преди сън Grinning

Наумила съм да пробвам още няколко неща, та като имам впечатления ще споделя.

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Здравейте! Дали някой знае да има имитация на Lanvin Eclat De Fleurs?
Не,засега.

# 662
  • BG-DE
  • Мнения: 5 107
 very_raspberry, твоят Авентус наливен или капсулован е?

# 663
  • Мнения: 96
Menerva, капсулован е. Нямам никакъв опит и онзи ден нахлух в магазина с въпроса: "Имате ли стъклени шишенца?" с идеята, че ще си наливам и жената каза, че нямат никакви шишета, продават само капсуловани парфюми. За мен това беше изненада, защото тук четох за някакви капки, как някои дами си носят празните шишенца да им ги пълнят... Сигурно този франчайз магазин е бил така, не знам.

# 664
  • BG-DE
  • Мнения: 5 107
Благодаря  Hug много харесвам този аромат но моя беше наливен и ужасно нетраен ще пробвам с капсулования вариант  Grinning

# 665
  • Русе
  • Мнения: 36
Скрит текст:
Здравейте дами,
Ползвала съм две иматации на Рефан - 335 Олимпеа Пако Рабан , поръчан от сайта рефан.бг и 034 Ла ви е бел Ланком, закупен от магазин. 335 е едно към едно с Олимпеа Интенс.Много е траен и всички около мен го усещат и получавам винаги комплименти. 034 беше ОК в началото, донякъде приличаше на оригинала, но с времето имам чувството, че се промени и придоби някаква химическа нотка...

Според вас дали е възвожно качеството на парфюмите, поръчани от сайта да е по-добро?

Сега си купих от магазин 173 Хипнотик пойзън Диор, много ми допада и е почти като оригинала, но още нямам други впечатления.


misspis
от кои Рефани от сайта си доволна от тези 50 мл с 55 капки или от другите?


Имам 55мл, в сайта се водят така. От магазин си вземам 50 мл на 50 капки, така ми обясни продавачката - 50 на 50. А иначе 173 Хипнотик пойзън, започна също да мирише много на химия. А първите 2-3 пъти беше съпер, много странно ... Някой друг да е забелязвйл нещо подобно, мисля пак да поръчам от сайта, за да ми се потвърди теорията.

# 666
  • Мнения: 1 325
Дами, "Магнетизъм" на Ескада правилно ли мисля, че е по-скоро зимен аромат?

# 667
  • София
  • Мнения: 4 483
Да, аз предпочитам да го нося през зимата.

# 668
  • Мнения: 18 585
Никой ли не знае хубава имитация на Гучи Rush. ?  И да го има он лайн.

# 669
  • Deutschland
  • Мнения: 5 524
Магнетизъм в изпълнение на Заг ми е фаворит. Мога да го нося постоянно. Питала съм в Рефански магазини за него, но с намусени физиономии обясняват, че не бил търсен и не зареждали

# 670
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
ох...моя любим аромат  от преди години -Ескада Магнетизъм  ..ако го взема в имитация да не остана разочарована....в изпълнение на Заг ли му е най-добрата имитация ?

Rainbow Dust , така е подходящ е за зимата !

magicjo.
Твоята Ескада на коя фирма е имитация или  е оригинален ?

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 40 915
Магнетизъм в изпълнение на Заг ми е фаворит. Мога да го нося постоянно. Питала съм в Рефански магазини за него, но с намусени физиономии обясняват, че не бил търсен и не зареждали
може ли номера? Simple Smile не го открих,извинявай!

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
98- MG MAGNETISM ESCADA,Заг.Между другото имитацията на Магнетизъм на Лорис също е хубава и много трайна.

# 673
  • София
  • Мнения: 4 483
magicjo.
Твоята Ескада на коя фирма е имитация или  е оригинален ?
Аз ползвам имитацията на Заг. За мен разликите с оригинала са пренебрежимо малки, но нека се има предвид, че това никога не ми е бил любим аромат. Ако имаш възможност, пробвай. Ако нямаш, вземи си малко количество. Смятам, че ароматът ще ти хареса и няма да те разочарова. Пък и трайността му е великолепна. Hands V

# 674
  • Мнения: 1 325
Аз взех "Магнетизъм"от D&P, оригинала не го познавам и не знам дали имитацията се доближава до него, обаче ми хареса  ароматът сам по себе си( и трайността му ми хареса 😊).

Общи условия

Активация на акаунт