моля за съвет

  • 1 213
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!Преди два дни ми откраднаха смартфона (samsung galaxy a5 2015). Много ме е яд, но какво да се прави, случват се такива неща. Сега ми трябва вашата помощ при избора на нов телефон. Попринцип държа много на марката samsung от личен опит. Спряла съм се на samsung galaxy s6 и smsung galaxy s7. Ако някой има един от двата моля да сподели мнението си за него. Естествено може да предлагате други марки и модели. Като цяло на мен ми трябва за разговори, хубава камера и социални мрежи. Бях чула преди, че са намерили някакви дефекти в серията s и затова малко ме е страх. Моля споделяйте свободно мненията си, защото спешно ми трябва нов смартфон! Благодаря предварително!

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 23:13 от i need help

# 1
  • София
  • Мнения: 15 465
И затова ли крещите?Не сте ли прочели правила? Помощ и главни букви не са на почит тук.

# 2
  • Мнения: 2 299
Аз от месец някъде съм със Samaung s6 edge plus.
За сега нямам проблем с телефона. Камерата е хубава, не ми е забивал, голям дисплей (какъвто предпочитам) и бонус "бързо зареждане", тъй като аз почти не си оставям телефона все нещо си цъкам на него, тази функция ми е доста полезна.
За сега съм доволна. Нямам забележки.
Имам и колежка със s6 edge тя го има от година, може и малко повече.
Също е доволна, нямала е проблеми.
Трима мои познати ползват s7 edge от половин година може би...
Те също не са се оплаквали, напротив доволни са от телефона.

# 3
  • Мнения: 394
По заглавието на темата помислих че някой е пред самоубийство или недай си Боже нещо лошо.Да ти имам проблемите честно!

Общи условия

Активация на акаунт