Проницателният Реджай / CİNGÖZ RECAİ с КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ

  • 76 829
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 103
Добър ден, хулиганки! Hug

Добре дошъл, Oктомври!

Да го посрещнем с отворени ръце и слънчева усмивка,..
да го изпълним с, радост, любов и смисъл!
Пожелавам ви един вдъхновен месец,
изпълнен с прекрасни споделени моменти,
които ще ви усмихват всеки ден.




...................

Цитат
А в сериала „Езел”, да играя до теб бе чест за мен...Концентрация, бързо превъплащение,умението ти  да влезеш моментално в играта, много красиво показваш таланта си.Прекланям се пред  тази игра

Косе, много съм впечатлена от думите на Тунджел  Куртиз за Кенан. Peace
Благодаря ти, че ги сподели с нас! bouquet




...........................................

Боран К. има рожден ден  party006  - здраве, късмет и успешни проекти! Flowers Four Leaf Clover  bouquet





..........................................

А сега е време да отпием от първата чаша следобедно кафе за този месец...  🍵🍵🍵
и да ви пожелая чудесен следобед, споделен с приятели и близки за вас хора! Heart Eyes Hug


Скрит текст:

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 15:58 от HELEN60

# 91
  • Мнения: 15 391
Привет, сладурки  Hug Hug Hug Hug

Благодаря ви за оставените следи  bouquet bouquet

Октомври, ноември  Blush... все по-малко останаха дните в очакване на премиерата на крадеца Реджай  Crazy Crazy

Нося ви големия трейлър с бг превод  Party

https://vk.com/club113691288?z=video251778140_456239041%2Ff0736f … l_wall_-113691288

Опасен ще е този проницателният  Laughing Laughing на фона на оня джедай дето се очаква да дойде след него

 hahaha hahaha hahaha hahaha



този ще голям дявол, чудно му светят очичките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 2 705
Добър вечер милички! Hug Косе, Лени, Галка! Hug Heart Eyes Косе благодаря за видеото с Тунджел Куртиз, не го бях гледала, само снимки. Голям актьор с невероятен и въздействащ глас, да почива в мир.
Привет и хубав месец октомври!

Още две фотки на our sexy tower Grinning Crazy Crazy






На мен ми стана любопитно този от охраната обискира ли Кени, или това е повод да го пипне за кадем Joy Joy Joy Хубава вечер, а утре нова седмица, нов месец, нов късмет! bouquet bouquet love001 love001 love001

# 93
  • Мнения: 12 152




На мен ми стана любопитно този от охраната обискира ли Кени, или това е повод да го пипне за кадем Joy Joy Joy

Пипи  Hug на видеото този с бялата риза стоеше на масата с тях...според мен се сбогуват, ама може и за кадем да е  Laughing

.............................




Нося ви големия трейлър с бг превод  Party



Супер!  Hug  Галка , Алекс ,благодаря ви! bouquet bouquet




Ни можела да играй Мерито, ли?!....Я, какъв влажен поглед отправи след Проницателния  Crazy hahaha hahaha

................

Лени  Hug


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

-----

Цитат


Боран К. има рожден ден  party006  - здраве, късмет и успешни проекти! Flowers Four Leaf Clover  bouquet





ЧРД на Борко! Grinning  Да е здрав и все по-успешен!  newsm67




----------------------------



Цитат


......на фона на оня джедай дето се очаква да дойде след него
 

  rotfImbo Джедая с тези щръкнали мустаци си е объркал Галактиката  hahaha hahaha hahaha
Видяхме му вече брадата на нашия султан...по-черна и от нощта  Mr. Green


............

А това били истинските шлем и меч на Мехмед II Завоевателя ...фина и изящна изработка, специално за Негово Величество  Peace








Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 23:43 от косе-босе

# 94
  • Мнения: 15 391
Гюнайдън Hug Hug Hug

рекох си малко да ви набутам манджа пред очите, белким  ви споходи апетит   Laughing Laughing

Скрит текст:

току-виж и вие като патрона заслабнете  Laughing Laughing



душинката - само брада и очи му останала  Crazy Crazy





Ни можела да играй Мерито, ли?!....Я, какъв влажен поглед отправи след Проницателния  Crazy hahaha hahaha


 hahaha hahaha hahaha hahaha

То пък остана да види тоз големия гръб  Crazy Crazy Crazy и да не навлажни поглед  Laughing

Готин ден ви пожелавам, прекрасни  Heart Eyes Heart Eyes

поздрав за успешен старт  Party Party



# 95
  • Мнения: 4 642


     Момичетаааа, добър ви ден!

    Не сме се "виждали" отдавна, но аз редовно ви надниквам. Бях поспряла по едно време, защото не ви познах темата с това ново име. Прочитам в началото името на темата и нататък не обръщам внимание. Така изпускам името на Кенан и факта, че това си е неговата тема.

    Това , което ме провокира да пиша днес е изказването на Тунжел за Кенан. Аз съм гледала преди тоста време гостуването на Кенан в това имение там. Какво топло, бащинско, с много обич изказване. Не напразно Кенан е искал да сесродят при неговата женитба, но уви, съдбата реши друго. Дано го е послушал и за чуждите езици. За другото, явно полага грижи. То си се  вижда. А Синемка си е грижовна съпруга.

    Дълъг сватбен месец изкара дази двойка. Повече от година. И половина почти. Сега почват едновременно да снимат. Кенан в знаменателна историческа роля. А Синемка със стар свой партньор. Много бях харесала този сериал "Малки тайни" и всичките актьори, които играха там. И всички си направиха добра кариера.

   В очакване на новите проекти ви оставям с много поздрави и топли чувства!

    Хубава, топла седмица!

   

# 96
  • Мнения: 12 152
Привет акшам акшам! Благодаря ви за споделеното!  Hug Heart Hug

Криси, много се радвам да те прочета!


Много бях харесала този сериал "Малки тайни" и всичките актьори, които играха там. И всички си направиха добра кариера.


"Малки тайни" не съм го гледала , само картинки...но съдя по реакциите в мрежите, че и в Турция е бил харесван сериал, имат доста фенове оттам, които сега са радостни , че Синем и Биркан ще играят отново заедно...Дано сценарият да е увлекателен  thumbsup

.......................

Галка  Hug мерси за поздрава  Heart Eyes... хубава трапеза си наредила сутринта  Laughing


току-виж и вие като патрона заслабнете  Laughing Laughing



душинката - само брада и очи му останала  Crazy Crazy



Ох бе, душинката ти...жив да го ожалиш  Joy




Крисито е права, медения му месец продължи две години ,време му е да поработи и заслабне  Wink...добре му беше като се вееше по света  Laughing Laughing Heart Eyes






 Старата генерация в Cingöz Recai‏    Peace

Муса Узунлар като Хаялет, чиито възможности нямат граници




и Халук Билгинер - главен комисар Ръза, който вечно преследва Приницателния




-----------------------


Бирсен предаде, че заради декорите, старта на Беяз шоу по Канал Д се отлага за 27.10 Първите гости си остават - Мерием Узерли,Кенан Имирзалъолу и др. Grinning






# 97
  • Мнения: 15 391
Опииии  Hug Hug Hug Hug добра вечер, девойки  Heart Eyes

Криси,  селям

В ТТ изловиха пашата да се разхожа по тъмно с цайси и пълни чанти  Wink Laughing





Бирсен предаде, че заради декорите, старта на Беяз шоу по Канал Д се отлага за 27.10 Първите гости си остават - Мерием Узерли,Кенан Имирзалъолу и др. Grinning





Сефте няма ни накарат да чакаме ама ние сме упорите знаем как

# 98
  • Мнения: 12 152
]

В ТТ изловиха пашата да се разхожа по тъмно с цайси и пълни чанти  Wink Laughing




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Като види камери и сваля очилата  Stuck Out Tongue Winking Eye сякаш не се знаем  Joy Joy Joy

# 99
  • Мнения: 15 391


Като види камери и сваля очилата  Stuck Out Tongue Winking Eye сякаш не се знаем  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy

  Ходя, гледам за звук нейде ама още тц

# 100
  • Мнения: 12 152
Ето тук има част от репортажа https://twitter.com/kenanimirzalog/status/914936426722144256
Скри очилата в джоба  hahaha  Сладур  Crazy Crazy Crazy

# 101
  • Мнения: 15 391
Ето тук има част от репортажа https://twitter.com/kenanimirzalog/status/914936426722144256
Скри очилата в джоба  hahaha  Сладур  Crazy Crazy Crazy



 hahaha hahaha hahaha hahaha Ох, бе... адам гиби, адам  Heart Eyes Heart Eyes

Саол, джанъм беним  Hug Hug Hug

# 102
# 103
  • Мнения: 15 391
Още едно афишче на Реджо  Party Party

# 104
  • Мнения: 4 642


     Селям, селям! И лека ви!

     Само да споделя, че много тежка артилерия е мъжкият каст. Много! Халук Билгинер, Муса!

Общи условия

Активация на акаунт